Thread Closed 
MegaZajka zamknął konto
Author Message
JesteśUPani Offline
*

Posts: 20
Joined: Oct 2012 {socialsites}


Post: #401
RE: MegaZajka zamknął konto
Ale zajebiście się czuję miażdżąc Ateistów. Maryja zawsze była dziewicą a Jezus dzielnym wojownikiem,a Adaś jest początkiem i końcem.

Co nie potraficie zbanować?

Biada wam bo wy również zostajecie w tej mojej układance.

Boicie się prawdy? Przeczytajcie BIBLIĘ i to już walnięci Ateiści.

Ja chcę BANAAAAAAAAAAAAAAA.... Plis,C'mon bejbe.

Bejbe no wiesz komon daj bana no daj komon bejbę na ip dajcie którym i tak handlowaliście na prawo i lewo.

Ka mon?

szajse nie dają bana.

towarzyszu noo daj nooo...

unija no dajcie bana

ruseczki gdzie wasa mafija?

a polacki gdzie wase egzorcyzmy? haj hitla

no cholera jasna kiedy wyjdzie że święta będą?

kurwa mać illuminaci są cholernie słabi

idę się powiesić

albo nie bede przewodnikiem po lochach

zydzie pomus polakowi

Koniec!
(This post was last modified: 05-11-2012 22:05 by JesteśUPani.)
05-11-2012 21:55
Find all posts by this user
Grzybiarz Offline
*

Posts: 39
Joined: Feb 2012 {socialsites}


Post: #402
RE: MegaZajka zamknął konto
Bądźże poważny JesteśUPani. Styl twojej wypowiedzi sprawia, że jest ona bardzo ciężka do przyswojenia, a nawet zrozumienia. Gdybyś zechciał używać nieco bardziej przyziemnego języka i nie zmuszać czytających do odgadywania twoich zamiarów byłbyś zapewne wysłuchany. Zauważyłem również, że stosunkowo często się powtarzasz. Faktem jest, iż czasem trzeba rzucić wykorzystanym już raz argumentem pod nieco innym kątem, ale trzeba też wiedzieć, kiedy należy zmodyfikować nieco swoją strategię.

Przyznaję jednak, że posty są całkiem czytelne, ja zazwyczaj wrzucam po prostu ścianę tekstu nie modyfikując jej w żaden sposób, przez co nieco trudno się to wszystko czyta i powinienem nad tym popracować. Ty jednak powinieneś się zastanowić nad wstawianiem znaków interpunkcyjnych do swych wypowiedzi (czasem są, a być ich nie powinno, a czasem nie ma tam, gdzie są rozpaczliwie potrzebne).

I tak z innej beczki... mistrzujesz? "albo nie bede przewodnikiem po lochach"
13-11-2012 10:43
Find all posts by this user
Thread Closed 


Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  "Nie dam sobie grozić" - MegaZajka w roli śmierci Aktualności 40 14.325 18-09-2011 20:02
Last Post: Gik
  MegaZajka zaczyna nagrywać Vlogi... Gik 24 7.537 27-06-2011 15:00
Last Post: Gik

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 2 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5