Post Reply 
Sprawdzian dla "debili"
Author Message
CTSG Offline
*

Posts: 216
Joined: Jun 2011 {socialsites}


Post: #21
RE: Sprawdzian dla "debili"
Przykro mi, ale nie jestem w stanie zgodzić się z Modronem i Seedem, a przynajmniej nie w całości. Modron niesamowicie zgeneralizował środowisko vlogerskie, a przecież ich oryginalność zależy od indywidualnych ambicji każdego z nich. Tak samo jak z Let's Playerami (przy czym Seed ma oczywiście rację mówiąc, że są 2 różnymi formami twórczości i nie należy ich oceniać w tych samych kategoriach).

@Modron: Odpowiadając na Twoje pytanie - tak, jestem świadom tego, czym zajmuję się w internecie. Dziękuję za troskę. Swoją drogą chyba nie zrozumiałeś filmiku, bo nie był o Minecraft'cie, a o jakości contentu na YouTube.

I'm the root of all that's evil, yeah, but you can call me cookie.
14-07-2011 12:02
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Lavos Offline
*

Posts: 1.111
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #22
RE: Sprawdzian dla "debili"
Tak, pewnie jest gdzieś znikomy procent oryginalnych ludzi. Ja mówiłem o średniej krajowej, a ta, nie czarujmy się, nie powala indywidualizmem.
Filmik zrozumiałem dobrze. Brak oryginalnego kontentu, a jako przykład - majnkraft. Filmik powstał przy pomocy ludzi zajmujących się majnkraftem. O to mi chodziło.

[Image: kaos.gif]
Wiatry w mojej głowie prowadzą mnie.
(This post was last modified: 14-07-2011 12:07 by Lavos.)
14-07-2011 12:07
Find all posts by this user Quote this message in a reply
kaszub Offline
*****

Posts: 535
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #23
RE: Sprawdzian dla "debili"
(14-07-2011 11:40 )ModronCube Wrote:  CTSG, dałeś się wrobić w ciemno, czy w ramach przysługi kumplowi? Bo przecież wiesz, że filmik godzi w twój internetowy byt, right?
Ciekawe czy kiedykolwiek zobaczymy ten oryginalny kontent, o którym po raz kolejny buraczek nam wspomina,

Myślę, że w tym przypadku określenie "dałeś się wrobić" nie jest słuszne. Podłożenie głosu CTSG i Dzuniora miał na celu podkreślenie z jakim filmem widz ma do czynienia. Recytatorski akcent Buraka też dawał wiele do myślenia. A to i tak nie zmieniło faktu, że kolejny film (poradnik z grzybkami) nie zdobył tak dużej popularności jak poprzedni. A jeśli chodzi o oryginalny kontent, to wydaje mi się, że Burakowi chodziło bardziej o to, żeby pokazać, że głupie zbieranie diamentów i widowiskowy "fail" zawsze będzie się cieszyło większą popularnością niż konkretny poradnik (fabryka grzybków). Ale jak napisałem w artykule - zdarzają się wyjątki.
14-07-2011 12:07
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
CTSG Offline
*

Posts: 216
Joined: Jun 2011 {socialsites}


Post: #24
RE: Sprawdzian dla "debili"
(14-07-2011 12:07 )ModronCube Wrote:  Filmik zrozumiałem dobrze. Brak oryginalnego kontentu, a jako przykład - majnkraft. Filmik powstał przy pomocy ludzi zajmujących się majnkraftem. O to mi chodziło.
Tak jak mówiłem - nie zrozumiałeś filmiku. Przykładem złego contenu miał być pierwszy filmik. Był on wyreżyserowany i pokazywał scenkę, w której Burak zdobywa ogromne ilości trudnego do zdobycia surowca w krótkim czasie, a następnie traci go wpadając do lawy. Kontrastem miał być 2 filmik, w którym Burak wyjaśnia działanie automatycznej farmy grzybków. Jest to filmik mniej rozrywkowy, ale pozwalający nauczyć się czegoś przydatnego w grze. Mimo to nie zdobył on takiej popularności, jak filmik pierwszy. Minecraft sam w sobie nie miał nic do tego eksperymentu, a został użyty tylko dlatego, że jest teraz popularnym tematem, przez co łatwiej jest znaleźć uczestników takiego eksperymentu.

I'm the root of all that's evil, yeah, but you can call me cookie.
14-07-2011 12:18
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Lavos Offline
*

Posts: 1.111
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #25
RE: Sprawdzian dla "debili"
@kaszubiak
Najlepiej byłoby zobaczyć ten tajemniczy oryginalny kontent, bo po twoich słowach rozumiem jeszcze mniej - to poradnik będzie oryginalny?


@CTSG
Cóż, zatem ten nius jest nieco chybiony, gdyż można opacznie zrozumieć. Nie oglądałem poprzedniego staffu. Mea culpa.
Nie oglądam twojej twórczości, choć chyba zerknę. By sprawdzić, czy spełniasz buraczkowe standardy.

[Image: kaos.gif]
Wiatry w mojej głowie prowadzą mnie.
14-07-2011 12:24
Find all posts by this user Quote this message in a reply
CTSG Offline
*

Posts: 216
Joined: Jun 2011 {socialsites}


Post: #26
RE: Sprawdzian dla "debili"
@Modron: Zależy, którymi materiałami. Znajdziesz u mnie tak samo poradniki, jak i mało przydatny content rozrywkowy. Moje stanowisko w tej sprawie masz w moim pierwszym poście w tym temacie.

I'm the root of all that's evil, yeah, but you can call me cookie.
14-07-2011 12:28
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
kaszub Offline
*****

Posts: 535
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #27
RE: Sprawdzian dla "debili"
@Modron, w tym przypadku bardziej chodzi o pożyteczność filmu.
Poradnik z grzybkami - pożyteczny
Zbieranie diamentów i fail - głupkowaty film (lep na łapki w góre i suby)
14-07-2011 12:30
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
TheEurola Offline
*

Posts: 51
Joined: Jul 2011 {socialsites}


Post: #28
RE: Sprawdzian dla "debili"
kaszubiak ma rację. My po prostu lubimy jak ktoś się nad czymś napracuje i nagle wszystko traci. Przecież to takie "śmieszne". Nie ma to jak się pośmiać z czyjegoś nieszczęścia i głupoty.
14-07-2011 12:47
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
BrzydkiBurak Offline
*

Posts: 95
Joined: Mar 2011 {socialsites}


Post: #29
RE: Sprawdzian dla "debili"
Eksperyment sie powiodl. Jednak ludzie prosza o wiecej - a zebralo sie ich sporo - wiec moze cos jeszcze nagram. Dla "niepoznaki" (lol?) wrzucilem kolejny wybitnie debilny film by oczywiscie tym razem dowiedziec sie z komentarzy (juz po wyjasnieniu intrygi) ze za to powinna byc lapka w dol itd ;-)

Ale widze tez ze zgodnie z moimi przewidywaniami podczas rozmowy z kaszubiakiem... nawet przy takim eksperymencie tutaj na tym forum jak ktos nienawidzi to dalej bedzie pierdolic swoje. Szkoda ze jak sie kogos ignoruje odpowiednia opcja forum to nie znikaja tez jego cytaty.

Mysle ze w odniesieniu do tego forum moj eksperyment najbardziej boli ludzi wrzucajacych po TYSIAC filmow i zdobywajacy zerowy rozglos/ocene/zainteresowanie. Mimo ze filmiki staraja sie robic na serio i udzialaja sie w takich zaglebiach zagrajmerstwa jak wlasnie to forum. Oczywiscie tlumaczac to po fakcie tym ze nie maja parcia na widzow. Albo jeszcze recenzujac wlasne kanaly ;-D

Hahahaha.

Zapomnialem dodac ze dyskusja na temat ORGINALNOSCI DZIENNIKOW/PAMIETNIKOW vs ORGINALNOSCI NARRACJI jest wybitnie pasujaca do wielu innych bezsensownych tematow ktore powstaly na forum wczesniej. Spodziewam sie w przyszlym tygodniu debaty typu TELEDYSKI vs PORADNIKI O GOTOWANIU. Mozna na kogos liczyc?

Nie lubisz? To nie ogladaj. Nie robisz? To co sprawia ze jestes ekspertem w tej dziedzinie? Robisz i lubisz ale nikt nie chce cie ogladac? Przegrales. W obu dziedzinach (vlog/lp) ma to identyczne zastosowanie. Ale to oddzielne dziedziny.

Nie ma to jak zepsuc editlists w cp

Kazdy pseudo-troll wpisany na liste ignorowanych = uscisk dloni prezesa!
(This post was last modified: 14-07-2011 13:55 by BrzydkiBurak.)
14-07-2011 13:37
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Lavos Offline
*

Posts: 1.111
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #30
RE: Sprawdzian dla "debili"
(14-07-2011 13:37 )BrzydkiBurak Wrote:  Ale widze tez ze zgodnie z moimi przewidywaniami podczas rozmowy z kaszubiakiem... nawet przy takim eksperymencie tutaj na tym forum jak ktos nienawidzi to dalej bedzie pierdolic swoje. Szkoda ze jak sie kogos ignoruje odpowiednia opcja forum to nie znikaja tez jego cytaty.

Nom. Albo jeszcze lepsza opcja - ignorowany człowiek znikałby kompletnie z Internetu. Bo ma inne zdanie, nienawidzi, trolluje i inne określenia z twojej śmiesznej buraczanej mitologii. Grow up.

Quote:Mysle ze w odniesieniu do tego forum moj eksperyment najbardziej boli ludzi wrzucajacych po TYSIAC filmow i zdobywajacy zerowy rozglos/ocene/zainteresowanie. Mimo ze filmiki staraja sie robic na serio i udzialaja sie w takich zaglebiach zagrajmerstwa jak wlasnie to forum. Oczywiscie tlumaczac to po fakcie tym ze nie maja parcia na widzow. Albo jeszcze recenzujac wlasne kanaly ;-D

Hahahaha indeed. Miej jaja i napisz o kogo dokładnie chodzi. Chyba, że rzucanie ogólnikami już tak mocno weszło w krew. Kogo serio obejdzie ten twój filmik? Dzieci, które nie lubią majkrafta? I gdzie ten oryginalny kontent, który tak usilnie wspominasz? Zrób coś konstruktywnego dla odmiany. Bo kiedy sam coś konstruktywnego dostałeś w odpowiedzi na własną twórczość, to szybko wolałeś false flagować. Mój ty eksperymentatorze.

[Image: kaos.gif]
Wiatry w mojej głowie prowadzą mnie.
14-07-2011 13:50
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5