Post Reply 
Czy kręcić?
Author Message
Wan1Mas Offline

Posts: 599
Joined: Aug 2011 {socialsites}


Post: #1
Czy kręcić?
Witam, na wstępie powiem, że nie jestem żadnym zagrajmerem, ten tytuł in my honest opinion należy do ludzi którzy siedzą w tym przynajmniej pół roku, (poza tym nagrywam Gameplaye z komentarzem z gier MultiPlayer, co wyklucza mnie z miana "Zagrajmera") ale do rzeczy, po moim nicku można wywnioskować kim jestem także przestawiać się nie muszę, (a dla najbardziej ciekawych jestem zua pomarańcza z internetu), anyway, Pytanie do was, droga największa polska społeczności jaką mogłem znaleźć za pomocą lornetki.

Czy wedlug Was, jest sens nagrywać PlayThrough + Audio nagrywającego z gry Fable III... na ślepo?

Pytanie, dlaczego Fable III? Cóż, jako miłośnik średnio starych gier pamiętam cukierkową Fable: LC która kołysze się do tej pory w odmętach pamięci.
Oczywiście, takie rzeczy jak kto zrobił grę + jakieś ciekawostki z internetu - na pewno nie patrzył bym na inne walkthrough/lets playe itd. Czas gry szacuje na jakies hmm, 11 odcinków po 30-40 minut + 2 odcinki lub 1 z miejscami ze wszystkimi "zbierajkami", bo z tego co wiem, w LC takowe występowały.
(This post was last modified: 18-08-2011 23:30 by Wan1Mas.)
18-08-2011 23:04
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Mandero Offline
*

Posts: 159
Joined: Apr 2011 {socialsites}


Post: #2
RE: Czy kręcić?
Quote:a dla najbardziej ciekawych jestem zua pomarańcza z internetu
Annoying Orange? Hey! Hey IConquer, hey IConquer hey. Nie jednak nie.

Dlaczego niby nie ma sensu? Jak ogarniasz gry grając na nowo i nie błądzisz po sto lat, to dawaj.
18-08-2011 23:48
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Starygnom Offline
*

Posts: 62
Joined: Jul 2011 {socialsites}


Post: #3
RE: Czy kręcić?
O ile ci to sprawi przyjemność, nakręcenie takiego czegoś... albo satysfakcję. Grałem w jedynkę, osobiście oceniłbym ją na 7+, jednak kolejna część była dla mnie słaba, a o trójcę nie słyszałem miłych rzeczy.
Dla mnie kwestia jest w tym, co uznajesz za "sens".
19-08-2011 11:12
Find all posts by this user Quote this message in a reply
vlodek2532 Offline

Posts: 316
Joined: Jul 2011 {socialsites}


Post: #4
RE: Czy kręcić?
Fable 3 jest bardzo dobrą grą.

Jednak w polskim mediach i mentalności zrodziła się jedna znacząca przyczyna "słabej" opinii F3. Otóż premierę PC miała ona niemal równocześnie z Wiedźminem 2 - a wiadomo polaczki wolą nie robić sobie i "swoim" konkurencji (już widzę te podsumowania 2011 i "W2 bez konkurencji").

Poza tym gra oparta na starych, dobrych, sprawdzonych regułach - bez nadmiaru udziwnień. Jednym się to podoba jednak większość zarzuca grze, że jest "staroświecka" i nie idzie z duchem postępu.
(This post was last modified: 19-08-2011 18:25 by vlodek2532.)
19-08-2011 18:24
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Wan1Mas Offline

Posts: 599
Joined: Aug 2011 {socialsites}


Post: #5
RE: Czy kręcić?
Wiesz Vlodek, ja należę do osób które "innowacje w grach" traktuje jako albo ułatwienie które niszczy grę albo co gorszego "przedłużacz gry" (aka jazda samochodem w nowym Duke'u)
Przez to zamiast przesiadać się na CoDy dalej męczę Quake Live :) Tak czy inaczej dzięki za opinie temat uważam za wyczerpany,
20-08-2011 08:39
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Starygnom Offline
*

Posts: 62
Joined: Jul 2011 {socialsites}


Post: #6
RE: Czy kręcić?
Nie można nazwać CoDa grą innowacyjną, jeżeli mówi się o tych nowych częściach. Co najwyżej 4 część, ale to nadal jest powielanie tego samego schematu.
Osobiście nie grałem w Wiedźmina 2 i nie mam do zarzucenia grze, że nie idzie z duchem czasu - moim głównym zarzutem dla jest wybitna prostota rozgrywki, udziwnienia, które wcale nie pomagają w umilaniu czasu (system gospodarki), niespełnione obietnice i zbyt duży hype. Te ostatnie o ile nie jest winą samej gry, irytuje strasznie.
20-08-2011 09:03
Find all posts by this user Quote this message in a reply
vlodek2532 Offline

Posts: 316
Joined: Jul 2011 {socialsites}


Post: #7
RE: Czy kręcić?
Akurat CoD to zły przykład bo tam jedyne co się zmieniło względem 2 to "kastom łejpony" - czyli zestawy broni i perków, które sobie przygotowujemy.

I teraz możecie mnie zjeść, przyrównać do gówna ale dla osób, które lubią szybka, dynamiczną rozgrywkę niema lepszej gry niż CoD.
20-08-2011 09:18
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Wan1Mas Offline

Posts: 599
Joined: Aug 2011 {socialsites}


Post: #8
RE: Czy kręcić?
Do rzeczy, imho Quaki i Unreal'e (do 2003 przynajmniej) są o wiele lepsze i bardziej dynamiczne niż średnio zrobione CoDy (na MW się skończył) ale do rzeczy, wole rocket jumpa od metody na SD aka "przykitrany w krzakach z kalachem lub p90 lub wesołe bieganie z noobtuba :))
A co do Fable 3, w polsce zgarnał oceny przy ~65% gdzie za granicą ~80%, (nie mówie o metacritica), no ale cóż, nagramy zobaczymy :D
(This post was last modified: 20-08-2011 10:51 by Wan1Mas.)
20-08-2011 10:43
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Starygnom Offline
*

Posts: 62
Joined: Jul 2011 {socialsites}


Post: #9
RE: Czy kręcić?
CoD nie jest złą grą, ale nadal, nie można nazwać ją innowacyjną.
Co do Fable III- gra ma fajny klimat, jednak nadal kuleje pod względem gameplayu. Jest on płynny i łatwy do opanowania, ale zbyt uproszczony ^^
20-08-2011 13:12
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Wan1Mas Offline

Posts: 599
Joined: Aug 2011 {socialsites}


Post: #10
RE: Czy kręcić?
W Fable LC gameplay nie był kulawy? Jestem tego świadom, ale jako miłośnik komedii wole Fable niż Wiedzka, patrząc na to że przeszedlem obie części Wiedzka, a LP z tego nie zrobie bo grali w to już wszyscy.
20-08-2011 14:47
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Czy warto kręcić zagrajmy w ze starych gier? DudziPL 17 5.594 07-06-2012 23:22
Last Post: bezelo

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5