Post Reply 
W co teraz gracie
Author Message
wesolykat Offline
*

Posts: 10
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #21
RE: W co teraz gracie
Aktualnie ukończyłem Half Life 2 z dodatkami, polecam każdemu Episode Two niszczy totalnie :) Końcówka mnie zaskoczyła ;(

http://www.youtube.com/user/Wesolykat
23-11-2010 20:06
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
kaszub Offline
*****

Posts: 535
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #22
RE: W co teraz gracie
Zgadzam się z przedmówcą. Half - Life 2 przechodziłem kilka razy. Gra jest po prostu świetna. Polecam przejść II i dwa ep ciągiem. To jest lepsze niż dobry film akcji.
Czekam z niecierpliwością na kontynuację i na Portala II. :)
24-11-2010 22:59
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
3landerBK Offline
*

Posts: 14
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #23
RE: W co teraz gracie
Hmmm aktualnie grywam w Call Of Duty 4 Przez sieć głównie , Warzone 2100 świetny RTS (Real Time Strategy ) <---- napisałem jakby ktoś najnormalniej w świecie nie wiedział :) , Gran Turismo 2 , Formula 1 ' 97 , Legacy Of Kain Soul Reaver i zasadniczo to wszystko w co gram jak mam czas po pracy :)

[Image: tag_raiden1.png]
25-11-2010 08:32
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
wesolykat Offline
*

Posts: 10
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #24
RE: W co teraz gracie
Teraz aktualnie gram w Doom 2, Star Wars The Force Unslashed 2, Fallout New Vegas oraz Two Worlds 2.

http://www.youtube.com/user/Wesolykat
06-12-2010 09:17
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Maskikon Offline
*

Posts: 26
Joined: Dec 2010 {socialsites}


Post: #25
RE: W co teraz gracie
Z braku czasu grywam w League of Legends, oraz Minecraft'a wraz z przyjaciółmi. Oczywiście, zasiadam czasem do Dragon Age'a, jednak najczęściej w dłuższe weekend'y.
11-12-2010 02:14
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Niesf00r Offline
*

Posts: 4
Joined: Dec 2010 {socialsites}


Post: #26
RE: W co teraz gracie
Ja podobnie jak Maskikon. Jednak namiętnie grywam w LoLa, bardzo mi ta gra przypadła do gustu. Ostatnio też skończyłem sobie Mafie II i gram dla odswieżenia powiedzmy że skilla w Starcrafta jedyneczke. Katuje też Minecrafta ale to okazyjnie gdy są kumple. I potwierdzam zdanie 3landera na temat Warzone, pamietam godziny spędzone przy tej grze z kumplem.
11-12-2010 19:10
Find all posts by this user Quote this message in a reply
MrArroniro Offline
*

Posts: 36
Joined: Apr 2011 {socialsites}


Post: #27
RE: W co teraz gracie
głównie wciągnął mnie minecraft ale pogrywam też w wiedźmina
03-04-2011 17:43
Find all posts by this user Quote this message in a reply
RomanPL79 Offline
*

Posts: 154
Joined: Feb 2011 {socialsites}


Post: #28
RE: W co teraz gracie
Na tą chwilę gram w BulletStorm (moim zdaniem gierka wymiata i nie dlatego, że polska ;D), Minecraft, Wiedźmin i czasem GTA 4

Ps. Trochę odświeżamy :P
03-04-2011 19:25
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Moskit Offline
*

Posts: 21
Joined: Mar 2011 {socialsites}


Post: #29
RE: W co teraz gracie
Mnie przez ostatnie dni wciągnął Crysis 2, naprawdę świetny tytuł. :) Spodobał mi się bardziej niż "jedynka", która jednak momentami była troszkę nudna. Tutaj raczej nie ma nudniejszych momentów, a multiplayer jest przyzwoicie wykonany.

"There is no spoon!"

Mój kanał na YT :)
04-04-2011 00:02
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Shinji-kun Offline
*

Posts: 69
Joined: Apr 2011 {socialsites}


Post: #30
RE: W co teraz gracie
Ostatnimi czasy głównie StarCraft II. Momentami irytują mnie ludzie idący na tak zwaną 'tanią' wygraną, ale oprócz tego gra się naprawdę przyjemnie. Nic, tylko czekać na Heart of the Swarm.
13-04-2011 23:18
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Na jakie gry teraz czekacie? Nylon661 62 13.689 25-03-2012 19:10
Last Post: Ozzy

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5