Post Reply 
Zapytaj admina/moda
Author Message
Roofix Offline
*

Posts: 557
Joined: Jan 2011 {socialsites}


Post: #11
RE: Zapytaj admina/moda
O ile wiem, te pogłoski zostały zdementowane przez Anonów.
Z resztą kiedy indziej czytałem, że ich grupę rozbito, ale co ja tam wiem.
26-08-2011 16:54
Find all posts by this user Quote this message in a reply
kaszub Offline
*****

Posts: 535
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #12
RE: Zapytaj admina/moda
Dokładnie. Też gdzieś czytałem, że cała ta plotka że anonimowi zabiją fejsja, to jakiś głupi żart neokida.

//*Chlip* Szkoda.
(This post was last modified: 28-08-2011 14:42 by Gik.)
28-08-2011 14:00
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Sworson Offline
*

Posts: 139
Joined: May 2011 {socialsites}


Post: #13
RE: Zapytaj admina/moda
A ja znowu, czytałem informację, że Anonimowi podzielili się na grupy. Jedni chcą atakować Fejsa, drudzy nie i rezygnują z tego. Potem, znowu czytam dzień po, że będą atakować. Zobaczymy 5 listopada.
28-08-2011 16:16
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Gik Offline
*

Posts: 781
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #14
RE: Zapytaj admina/moda
Ok, dosyć już o FB i Anonimowych. Offtop się zrobił. Czy ktoś ma jeszcze jakieś pytania?

[Image: aqI8D.jpg]
(This post was last modified: 28-08-2011 20:35 by Gik.)
28-08-2011 20:35
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Verlaiden Offline
*

Posts: 22
Joined: May 2011 {socialsites}


Post: #15
RE: Zapytaj admina/moda
Czy ktoś aktualizuję listę zagrajmerów?
29-08-2011 02:12
Find all posts by this user Quote this message in a reply
punio7 Offline
*

Posts: 1.019
Joined: Jan 2011 {socialsites}


Post: #16
RE: Zapytaj admina/moda
Nie, w sumie nie wiem nawet po co ona tam dalej wisi.

[Image: 88440151.gif]
29-08-2011 05:14
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Gimper Offline
*

Posts: 313
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #17
RE: Zapytaj admina/moda
Właściwie serwis trochę zamarł, tylko forum jest aktywne. Myślę że tak nie powinno być.

[Image: t43eX.jpg]
29-08-2011 09:45
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Matiz Offline
*

Posts: 41
Joined: Jul 2011 {socialsites}


Post: #18
RE: Zapytaj admina/moda
(29-08-2011 09:45 )Gimper Wrote:  Właściwie serwis trochę zamarł, tylko forum jest aktywne. Myślę że tak nie powinno być.
Naturalna droga ewolucji.
01-09-2011 09:43
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Gik Offline
*

Posts: 781
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #19
RE: Zapytaj admina/moda
Eee... tak. Cóż...

"Aktualizacje", czy też ogólnie strona główna to niezły problem. W sumie co by tam nie było - zawsze jest źle. Osobiście najchętniej widziałbym tak własnoręcznie napisane artykuły napisane przez adminów, modów, redaktorów strony, a nawet samych użytkowników. Wena i chęci do pisania to już inna sprawa.

Aktualności ze świata Zagrajmy? Też się tam mogą znajdować, ale szczerze - o czym tam pisać? O tym, że któryś zagrajmer nagrywa vlogi? O tym, że inny tworzy kiepskie piosenki we Fruity cośtam Studio? O tym, że ten dostał partnera, że innemu zdjęto limit długości filmików? Nie.

Punio pisał fajne artykuły o zagranicznych, dobrych wg niego zagrajmerach. Pytanie tylko, czy na pewno inni użytkownicy chcą, aby wstawiać to na główną i na siłę polecać im konkretnych jutuberów. Wtedy w zasadzie stalibyśmy się drugim Play Nextem.

Warto też byłoby się zająć wytwarzaniem własnego contentu. Wiecie, coś co moglibyśmy wydalić na nasz kanał YT. Nic oryginalnego nie przychodzi mi do głowy - wspólne rozgrywki w jakichś grach multiplayerowych, pogadanki. No, mam jeszcze pewien pomysł, ale muszę go skonsultować z Siłami Wyższymi na tej stronie.

No właśnie - pogadanki. Przecież tematów jest multum - chociażby najnowsze gry video. Nowy Deus Ex, żeby nie szukać daleko. Przecież można by ustalić kolejność poruszanych kwestii (Najpierw fabuła, potem rozgrywka, grafika, muzyka itede, itepe) i spotkać się któregoś wieczora na Mumble. Jest stabilniejszy od Skype'a.

Ktoś ma jakieś propozycje, co powinno się znajdować na stronie głównej?

[Image: aqI8D.jpg]
(This post was last modified: 01-09-2011 22:21 by Gik.)
01-09-2011 22:09
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Roofix Offline
*

Posts: 557
Joined: Jan 2011 {socialsites}


Post: #20
RE: Zapytaj admina/moda
Jak to z tą listą ignorowanych? Nie ma już jej, prawda?
I niech nie wraca!
02-09-2011 11:29
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5