Post Reply 
My Little Pony: Friendship Is Magic
Author Message
Sakulos Offline
*

Posts: 86
Joined: Aug 2011 {socialsites}


Post: #11
RE: My Little Pony: Friendship Is Magic
Ja nie oglądałem żadnego odcinka i nie pooglądam :)

Mój blog
[Image: xd.jpg]
18-09-2011 11:12
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
LittleBoy Offline
*

Posts: 62
Joined: Jul 2011 {socialsites}


Post: #12
RE: My Little Pony: Friendship Is Magic
U mnie się zaczeło od Mandzia kiedy zacząl wszystkie ogłoszenia z tapetką mlp. Więc zlukałem o co w tym chodzi.W 1 dzień obejżałem 10 odcinków(Po 20 minut) w drugi reszte i musze powiedzieć że to jest zajebiste.
18-09-2011 19:46
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Lavos Offline
*

Posts: 1.111
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #13
RE: My Little Pony: Friendship Is Magic
Starych poniaczy kompletnie nie pamiętam, obejrzawszy je pobieżnie stwierdzam, iż są odpychające.
Zdumiewa mnie popularność MLP: FiM, obejrzałem cały sezon pierwszy tej bajki dla dzieci i cóż - obejrzałem bajkę dla dzieci. Czasem twórcy puszczają oko jakimś nawiązaniem, ale robią to bardziej dla siebie niż dla grupy docelowej, jaką są...dzieci.
I wiem, możecie zaraz przytaczać mi jakieś statsy 'ale poniacze oglądają stare pryki!!!11', co z tego. Grupą docelową jest dzieciarnia. Stąd dziecinne wątki, postaci, problemy, a wszystko to owiane dydaktycznym smrodkiem znanym już za czasów pokemonów. Zief.

[Image: kaos.gif]
Wiatry w mojej głowie prowadzą mnie.
18-09-2011 21:54
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Matiz Offline
*

Posts: 41
Joined: Jul 2011 {socialsites}


Post: #14
RE: My Little Pony: Friendship Is Magic
Och, Lavos, jaki to z ciebie dojrzały mężczyzna!

Aż mi stanął.
18-09-2011 22:51
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
kaszub Offline
*****

Posts: 535
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #15
RE: My Little Pony: Friendship Is Magic
Doprawdy Matiz. Aż musiałeś pochwalić się swoją erekcją na forum. Cieszymy się razem z Tobą. ;p

Lavos. Wiem co masz na myśli, ale jak wytłumaczysz to, że akurat TA bajka dla dzieci zdobyła taką popularność. Przecież jest mnóstwo innych bajek, dlaczego akurat MLP: FiM zdobyło tylu fanów? Coś w sobie mają. Mają to coś. Można powiedzieć, że jest to bajka "z jajem" dlatego grono odbiorców jest tak szerokie. ;]
(This post was last modified: 19-09-2011 06:47 by kaszub.)
19-09-2011 06:47
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Lavos Offline
*

Posts: 1.111
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #16
RE: My Little Pony: Friendship Is Magic
Matiz, jestem ciekaw czy doczekam dnia, aż napiszesz coś więcej niż dwa zdania mające na celu wydurnianie się. Być może przekracza to twoje umiejętności rozumowania, ale nie tracę nadziei.

Kaszub, myślę, że to 'coś' to bardziej element kuli śniegowej (ludzie oglądają to i ja też) porównywany do dawnej popularności Pokemonów - one przecież też nie miały tego 'czegoś', a w MLP:FiM to nie jest aspekt namacalny czy możliwy do jasnego zdefiniowania.

[Image: kaos.gif]
Wiatry w mojej głowie prowadzą mnie.
19-09-2011 10:24
Find all posts by this user Quote this message in a reply
kaszub Offline
*****

Posts: 535
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #17
RE: My Little Pony: Friendship Is Magic
Hmm. Coś w tym może być, Lavos. Ale wątpię, żeby tylu ludzi oglądało to dlatego, bo inni też to robią. Jakoś tak ciężko mi uwierzyć, że ludzie zmuszają się do oglądania czegoś co jest modne. Nie wiem. Mało wiem. W sumie żyjemy teraz w takich czasach, że wszystko jest możliwe. Nawiązując do Pokemonów, ludzi ewoluowali w lemingi.
W każdym razie, oglądając MLP: FiM, nie zmuszam się. Poszedłem być może za falą. Wlepiłem się w kulę śniegową, to może być fakt. Ale nie mam w zwyczaju robię czegoś, co mi się nie podoba, więc powinienem się od tej "kuli" oderwać. Tak się nie stało.
19-09-2011 10:51
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Roofix Offline
*

Posts: 557
Joined: Jan 2011 {socialsites}


Post: #18
RE: My Little Pony: Friendship Is Magic
Sęk w tym, że pokemony oglądały dzieci - ja jakoś nie pamiętam, by osoby ponad ósmą klasę (lub potem ponad gimnazjum) jarały się pokemonami, jak ja i moi rówieśnicy w podstawówce.
Po za tym, akurat gdy ogląda się nowe MLP, to nie działają tak odpychająco, jak starsze wersje. Tak w animacji, jak i fabule.
19-09-2011 11:24
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Gik Offline
*

Posts: 781
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #19
RE: My Little Pony: Friendship Is Magic
Postanowiłem dać temu serialowi drugą szansę i... nadal meh, ale chyba już wiem, dlaczego poniektóre duże dzieci to oglądają.

http://youtu.be/TWHDFtmlf5k?t=16m31s

Coś jak popłuczyny po Renie i Stimpy'm.

[Image: aqI8D.jpg]
19-09-2011 12:20
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Lavos Offline
*

Posts: 1.111
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #20
RE: My Little Pony: Friendship Is Magic
(19-09-2011 10:51 )kaszubiak Wrote:  Hmm. Coś w tym może być, Lavos. Ale wątpię, żeby tylu ludzi oglądało to dlatego, bo inni też to robią. Jakoś tak ciężko mi uwierzyć, że ludzie zmuszają się do oglądania czegoś co jest modne.

To tylko hipoteza, poza tym nie mówię, że ten czynnik utrzymuje oglądalność, tylko ją przyciąga.

(19-09-2011 11:24 )Roofix Wrote:  Sęk w tym, że pokemony oglądały dzieci - ja jakoś nie pamiętam, by osoby ponad ósmą klasę (lub potem ponad gimnazjum) jarały się pokemonami, jak ja i moi rówieśnicy w podstawówce.

A ja tak. Poki w mojej okolicy ściągały wiele osób.


Quote:Po za tym, akurat gdy ogląda się nowe MLP, to nie działają tak odpychająco, jak starsze wersje. Tak w animacji, jak i fabule.

Fabuła. No proszę cię. Co w tej fabule jest takiego cudownego?

(19-09-2011 12:20 )Gik Wrote:  Postanowiłem dać temu serialowi drugą szansę i... nadal meh, ale chyba już wiem, dlaczego poniektóre duże dzieci to oglądają.

http://youtu.be/TWHDFtmlf5k?t=16m31s

Coś jak popłuczyny po Renie i Stimpy'm.

Yup. Zdaje się że tym ta bajka jest. Wiadrem zlewek.

[Image: kaos.gif]
Wiatry w mojej głowie prowadzą mnie.
19-09-2011 14:35
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5