Post Reply 
My Little Pony: Friendship Is Magic
Author Message
Matiz Offline
*

Posts: 41
Joined: Jul 2011 {socialsites}


Post: #21
RE: My Little Pony: Friendship Is Magic
(19-09-2011 10:24 )LavosCore Wrote:  Matiz, jestem ciekaw czy doczekam dnia, aż napiszesz coś więcej niż dwa zdania mające na celu wydurnianie się. Być może przekracza to twoje umiejętności rozumowania, ale nie tracę nadziei.
Chójowość tego forum nie pozwala na nic więcej.

// Bardzo zabawne. Warn. Nie muszę pisać za co.
(This post was last modified: 19-09-2011 18:22 by kaszub.)
19-09-2011 15:10
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Roofix Offline
*

Posts: 557
Joined: Jan 2011 {socialsites}


Post: #22
RE: My Little Pony: Friendship Is Magic
Quote:A ja tak. Poki w mojej okolicy ściągały wiele osób.
Ściągały? Hmm, gdy w mojej szkole była mania na pokemony nikt nawet na serio nie myślał o ściąganiu seriali z neta. Chyba że co innego masz na myśli
Quote:Fabuła. No proszę cię. Co w tej fabule jest takiego cudownego?
Że nie prezentuje się tak samo naiwnie, jak w poprzednich wersjach i jest znośna? Prosta, jak prosta, to bajka dla dzieci, ale nie jest tak przelukrowana i nieprzyjemna, jak w starych seriach. Na serio, najlepiej porównać sobie nową serię ze starymi.

Quote:Yup. Zdaje się że tym ta bajka jest. Wiadrem zlewek.
Z ciekawości - mógłbyś rozwinąć tę myśl?
(This post was last modified: 19-09-2011 18:20 by Roofix.)
19-09-2011 18:19
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Lavos Offline
*

Posts: 1.111
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #23
RE: My Little Pony: Friendship Is Magic
(19-09-2011 18:19 )Roofix Wrote:  Ściągały? Hmm, gdy w mojej szkole była mania na pokemony nikt nawet na serio nie myślał o ściąganiu seriali z neta. Chyba że co innego masz na myśli

Miałem na myśli - konsolidowały.

Quote:Że nie prezentuje się tak samo naiwnie, jak w poprzednich wersjach i jest znośna? Prosta, jak prosta, to bajka dla dzieci, ale nie jest tak przelukrowana i nieprzyjemna, jak w starych seriach. Na serio, najlepiej porównać sobie nową serię ze starymi.

Nadal zero konkretów, przez co tracę sens kontynuowania tej dyskusji.
Nie porównuję z rzeczami, których nie znam. Być może nowe poniacze to skok to przodu. Jeśli tak - wielkie brawa, zrobili pseudokuce w wektorach i z taką samą sztampą.

Quote:Z ciekawości - mógłbyś rozwinąć tę myśl?

Zlewki czyli sztampa czyli powielone schematy, zief.

[Image: kaos.gif]
Wiatry w mojej głowie prowadzą mnie.
19-09-2011 20:41
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Roofix Offline
*

Posts: 557
Joined: Jan 2011 {socialsites}


Post: #24
RE: My Little Pony: Friendship Is Magic
Nie wiem, co dla Ciebie byłoby konkretem, a co nie. Wytłumacz.
Powielone schematy - tak, to są schematy, mi one akurat tu nie przeszkadzają.
A co sądzisz o animacji? Myślę, że to dzięki niej przybyło fanów i "fanów".

Ps. Taka mała prośba. Daruj sobie to "zief", bo dyskutant może pomyśleć, że go lekceważysz. To tak, jakbyś ziewał podczas konwersacji werbalnej.
(This post was last modified: 19-09-2011 21:04 by Roofix.)
19-09-2011 20:56
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Lavos Offline
*

Posts: 1.111
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #25
RE: My Little Pony: Friendship Is Magic
Roofix, wygrałeś. Naprawdę nie mam ochoty na tłumaczenie elementarnych pojęć z zakresu języka polskiego. EOT.

[Image: kaos.gif]
Wiatry w mojej głowie prowadzą mnie.
19-09-2011 21:08
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Roofix Offline
*

Posts: 557
Joined: Jan 2011 {socialsites}


Post: #26
RE: My Little Pony: Friendship Is Magic
Przedstawiłem swoje zdanie - dla mnie konkretne. Ty stwierdzasz, że tak nie jest, więc chciałbym, byś mi wyjaśnił, czemu tak nie uważasz.
19-09-2011 21:17
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Wan1Mas Offline

Posts: 599
Joined: Aug 2011 {socialsites}


Post: #27
RE: My Little Pony: Friendship Is Magic
Roofix, Nie musi Ci niczego wyjaśniać, nie jego wina, że nie potrafisz zrozumieć prosto podanych argumentów, których nawet osoba, która ma upośledzenie 5tego stopnia dała rade by zrozumieć no ale! Ma racje, deal with it.

//Jestem pewien, że zrozumiesz, dlaczego dałem ci ostrzeżenie.
(This post was last modified: 19-09-2011 22:05 by Gik.)
19-09-2011 21:56
Find all posts by this user Quote this message in a reply
kaszub Offline
*****

Posts: 535
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #28
RE: My Little Pony: Friendship Is Magic
(19-09-2011 20:41 )LavosCore Wrote:  (...) Być może nowe poniacze to skok to przodu. Jeśli tak - wielkie brawa, zrobili pseudokuce w wektorach i z taką samą sztampą.

Lavos, wg mnie to nie chodzi jakiś skok do przodu czy małą rewolucję. Wręcz przeciwnie. Jest to bajka, która jest tworzona w starym, dobrym stylu. Co z tego, że schematy są powielone i wieje sztampą. Tu chodzi o to, że sposób przedstawienia tych schematów, jest bardzo, ale to bardzo znośny. Wręcz idealnie przyswajalny. Wartości, które ta bajka ze sobą niesie, mimo, że są dobrze znane, dają do myślenia. Bajka nie jest nudna i spokojna. I dlatego nie zgodzę się do końca ze stwierdzeniem, że wieje sztampą.
Myślę, że MLP: FiM zawdzięcza swój sukces głównie świetnie wykreowanym postaciom. Każdy kucyk, jest inny, każdego lubimy za coś innego. Każdy rozwesela nas z innego powodu. No i oczywiście ang. dubbing, który jest zrealizowany wręcz po mistrzowsku. Świetnie dopasowane głosy, które dodają charakteru każdemu kucykowi i sprawia, że bajka tak szybko się nie nudzi. No i oczywiście animacja, tak jak stwierdził Roofix cieszy oko. Po prostu jest na co popatrzeć, jest czego posłuchać i z czego się pośmiać. A młodsi nawet się czegoś nauczą. Ba! Starsi też mogą, bo nawet w pozornie głupiej bajce można znaleźć przesłanie, które pomoże w "dorosłym życiu".
Wiadomo, że każdy ma trochę inne gusta, więc trudno kogoś przekonać, do czegoś, czego po prostu nie lubi. Ale warto przedstawiać swoje zdanie. ;]
20-09-2011 07:38
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Ody Offline
*

Posts: 17
Joined: Sep 2011 {socialsites}


Post: #29
RE: My Little Pony: Friendship Is Magic
Obejrzałem kilka dni temu pierwszy odcinek z ciekawości - po prostu byłem zasypywany przez screeny/obrazki z My little pony i ciekawość wzięła górę. I... wciągnęło mnie, obejrzałem już 8 odcinków, noż w morde, mam 19 lat, w tym roku zaczynam studia na politechnice, ale ta kreskówka przywołuje we mnie wspomnienia z dzieciństwa, czasy kiedy królowały i genialne animacje zza oceanu (Król Lew, Piękna i Bestia itd.) jak i świetne produkcje z naszego podwórka (o Reksiu czy czeskim Kreciku nie wspominając). Co do walorów kreskówki kolega wyżej wydaje mi się, że wyczerpał temat - podpisuję się pod nim wszystkimi kończynami ;)

[Image: sygna.png]
http://www.youtube.com/user/CreeperCompany
20-09-2011 14:08
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
MrArroniro Offline
*

Posts: 36
Joined: Apr 2011 {socialsites}


Post: #30
RE: My Little Pony: Friendship Is Magic
Popularność MLP polega na tym że wszyscy, nawet najgorsze skurwiele kochają słodkie zwierzątka. Mają one to coś co sprawia że chce się je przytulić, a jeśli nie możemy ich przytulić chcemy je oglądać.
20-09-2011 17:30
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5