Post Reply 
My Little Pony: Friendship Is Magic
Author Message
Selevan Offline
*

Posts: 233
Joined: Jul 2011 {socialsites}


Post: #451
RE: My Little Pony: Friendship Is Magic
Strasznie nierówny był ten drugi sezon. 5-6 odcinków było naprawdę świetnych, ale też większość słaba/średnia. Poza tym pod koniec już mi się trochę znudziły, ale teraz chętnie oglądnę trzeci sezon.

Ah. Zakończenie było marne.
(This post was last modified: 30-08-2012 11:06 by Selevan.)
30-08-2012 10:57
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Interhex Offline
*

Posts: 83
Joined: Mar 2012 {socialsites}


Post: #452
RE: My Little Pony: Friendship Is Magic
Kucyki są słabe :l
01-09-2012 22:15
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Medyk Offline
*

Posts: 3
Joined: Feb 2013 {socialsites}


Post: #453
RE: My Little Pony: Friendship Is Magic
Tto nie w My little pony leży problem tylko w fanach tego serialu ,gdyby bronies nie odnosili się tak za bardzo ze swoim serialem na każdej stronie internetowej i nie spamowali obrazkami ,filmikami z serialu oraz nie zaczynali kłótni, wtedy nikt by ich nie hejtował ,czytałem wiele tematów o MLP w których emocje brały górę i zaczął się regularny flejm ,oglądajcie sobie te kucyki ja do was nic nie mam, problemem jest wasze nachalne wciskanie tej kreskówki osobą nie zainteresowanych tematem o erotycznej wersji MLP nie wspomnę, bo każdy NORMALNY fan tej kreskówki nie akceptuje tego główna, a fapanie to tego...ehehm zostawię to bez komentarza.
04-02-2013 17:55
Find all posts by this user Quote this message in a reply
The Meldero Offline
*

Posts: 140
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #454
RE: My Little Pony: Friendship Is Magic
To żeś odkopał ;o
Złota łopata dla Ciebie!
A co do tematu to faktycznie- fanboye całą tą dramę o MLP nakręcają. I chcę też zaznaczyć, że nagle jak zniknął JJayJoker i zresztą YTuberzy przestali mówić o tym serialu , to się zrobiło coś cicho na jego temat ;)

Another day, another night.
04-02-2013 19:40
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Medyk Offline
*

Posts: 3
Joined: Feb 2013 {socialsites}


Post: #455
RE: My Little Pony: Friendship Is Magic
(04-02-2013 19:40 )The Meldero Wrote:  To żeś odkopał ;o
Złota łopata dla Ciebie!
A co do tematu to faktycznie- fanboye całą tą dramę o MLP nakręcają. I chcę też zaznaczyć, że nagle jak zniknął JJayJoker i zresztą YTuberzy przestali mówić o tym serialu , to się zrobiło coś cicho na jego temat ;)

Troszkę odkopałem to fakt ,ale wcześniej nie interesował mnie temat bronies w internecie byłem biernym obserwatorem :P

JJayJoker nie miał wpływu na powstanie bronies w Polsce dajmy sobie z tym pajacem spokój.
(This post was last modified: 04-02-2013 22:04 by Medyk.)
04-02-2013 20:05
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Lugia007 Offline
*

Posts: 147
Joined: Jun 2012 {socialsites}


Post: #456
RE: My Little Pony: Friendship Is Magic
(04-02-2013 20:05 )Medyk Wrote:  Troszkę odkopałem to fakt ,ale wcześniej nie interesował mnie temat bronies w internecie byłem biernym obserwatorem :P

JJayJoker nie miał wpływu na powstanie bronies w Polsce dajmy sobie z tym pajacem spokój.

No to cię stary uświadamiam, że jednak miał, głównie zgromadził młodszy target na sławetnym streamie z Dudulem i CTSG, a liczba widzów przekraczała 12 tys. w pierwszych kilku godzinach.

Jasne, że wcześniej już fandom był, ale niewielki. Organizowali się m.in na Woodstock'u. Jednak chłopaki też swoje dołożyli, prócz tego, że zainteresowanie serialem ogólnie wzrosło przy drugim sezonie.

"Co dla jednego jest sufitem, dla innego jest podłogą."

Youtiub z 7-letnim stażem.
Jestem dziewczyną.
05-02-2013 04:27
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Medyk Offline
*

Posts: 3
Joined: Feb 2013 {socialsites}


Post: #457
RE: My Little Pony: Friendship Is Magic
(05-02-2013 04:27 )Lugia007 Wrote:  
(04-02-2013 20:05 )Medyk Wrote:  Troszkę odkopałem to fakt ,ale wcześniej nie interesował mnie temat bronies w internecie byłem biernym obserwatorem :P

JJayJoker nie miał wpływu na powstanie bronies w Polsce dajmy sobie z tym pajacem spokój.

No to cię stary uświadamiam, że jednak miał, głównie zgromadził młodszy target na sławetnym streamie z Dudulem i CTSG, a liczba widzów przekraczała 12 tys. w pierwszych kilku godzinach.

Jasne, że wcześniej już fandom był, ale niewielki. Organizowali się m.in na Woodstock'u. Jednak chłopaki też swoje dołożyli, prócz tego, że zainteresowanie serialem ogólnie wzrosło przy drugim sezonie.

Słyszałem ,że JJayJoker robił sobie jaja z nich i specjalnie puścił kucyki ,ludzie jak ludzie łyknęli haczyk.To taki internetowy bożek ,gdyby puścił maraton z teletubisiami to większość gimbazy zaczęła by to oglądać.
(This post was last modified: 05-02-2013 09:34 by Medyk.)
05-02-2013 09:24
Find all posts by this user Quote this message in a reply
The Meldero Offline
*

Posts: 140
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #458
RE: My Little Pony: Friendship Is Magic
(05-02-2013 09:24 )Medyk Wrote:  
(05-02-2013 04:27 )Lugia007 Wrote:  
(04-02-2013 20:05 )Medyk Wrote:  Troszkę odkopałem to fakt ,ale wcześniej nie interesował mnie temat bronies w internecie byłem biernym obserwatorem :P

JJayJoker nie miał wpływu na powstanie bronies w Polsce dajmy sobie z tym pajacem spokój.

No to cię stary uświadamiam, że jednak miał, głównie zgromadził młodszy target na sławetnym streamie z Dudulem i CTSG, a liczba widzów przekraczała 12 tys. w pierwszych kilku godzinach.

Jasne, że wcześniej już fandom był, ale niewielki. Organizowali się m.in na Woodstock'u. Jednak chłopaki też swoje dołożyli, prócz tego, że zainteresowanie serialem ogólnie wzrosło przy drugim sezonie.

Słyszałem ,że JJayJoker robił sobie jaja z nich i specjalnie puścił kucyki ,ludzie jak ludzie łyknęli haczyk.To taki internetowy bożek ,gdyby puścił maraton z teletubisiami to większość gimbazy zaczęła by to oglądać.

Na szczęście Jokera nie mieliśmy już od prawie roku okazji oglądać na YT, więc jest nadzieja że bronies nie wrócą. Zresztą z tego co zauważyłem że na Pony była taka "moda" wśród gimbazy - oglądasz kuce = jesteś spoko. Dla mnie to był debilizm. Zresztą dalej tak uważam. To że jacyś YTuberzy oglądają kuce to nie znaczy, że ja też muszę, ani nawet że są fajne. Seems logic?

Another day, another night.
05-02-2013 16:09
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5