Post Reply 
 
Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Skąd wzięły się wasze nicki ?
Author Message
neXt Offline
*

Posts: 10
Joined: Feb 2012 {socialsites}


Post: #31
RE: Skąd wzięły się wasze nicki ?
neXt od tego, że kiedyś posługiwałem się jakimś innym nickiem, ale mi się przestał podobać i stwierdziłem, że muszę wymyślić coś nowego, następny nick. I właśnie od tego "następnego" nicku się wzięło neXt. A AnkarOo, czyli drugi nick, którym się posługuję wziął się stąd, że... hmmm... w sumie nie wiem. :( Tak po prostu kiedyś (chyba przy rejestracji w LoLu) był nick neXt zajęty i stwierdziłem, że trzeba coś nowego wymyślić. Nie wiem naprawdę od czego. Może gdzieś w podświadomości utkwiła mi nazwa Ankrahmun ( kto grał, ten wie yeah :D ) i jakoś w tym momencie mi przywiało fragment tej nazwy? Być może.
22-02-2012 02:49
Find all posts by this user Quote this message in a reply
bossek Offline
*

Posts: 27
Joined: Feb 2012 {socialsites}


Post: #32
RE: Skąd wzięły się wasze nicki ?
hmm moja nazwa wzięła się właściwie od grania w WoW'a nw co to był za boss ale ja tankowałem i jakoś wszyscy padli a ja się trzymałem (palkiem) dość długo i zaczeli na mnie mówić (pisać) bossek i od tego się właściwie zaczęło :)
22-02-2012 11:50
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Łukasz Offline
*

Posts: 4
Joined: Dec 2011 {socialsites}


Post: #33
RE: Skąd wzięły się wasze nicki ?
hmm... Mam tak na imie. :D
22-02-2012 19:28
Find all posts by this user Quote this message in a reply
DudziPL Offline
*

Posts: 27
Joined: Feb 2012 {socialsites}


Post: #34
RE: Skąd wzięły się wasze nicki ?
Ludzie od pierwszej klasy podstawówki mówili na mnie Dudzi. Z czego to się wzięło? Z mojego nazwiska, którego na razie wolę nie zdradzać. A PL? Ponieważ Dudzi na YT było zajęte...

Siemanko
26-02-2012 13:35
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Minecrat Offline
*

Posts: 12
Joined: Jan 2012 {socialsites}


Post: #35
RE: Skąd wzięły się wasze nicki ?
nie powiem
26-02-2012 17:10
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Hawkins006 Offline
*

Posts: 37
Joined: Mar 2012 {socialsites}


Post: #36
RE: Skąd wzięły się wasze nicki ?
Mój nick wziął się od mojego nazwiska. Końcówkę 006 musiałem dodać, bo na YT był już profil Hawkins. 006 wzięło się od mojego nr ze szkolnego dziennika
(This post was last modified: 05-03-2012 11:46 by Hawkins006.)
05-03-2012 11:45
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
krzyspysio Offline
*

Posts: 7
Joined: Feb 2012 {socialsites}


Post: #37
RE: Skąd wzięły się wasze nicki ?
hmm...
mój nick jest z 2 słów
Krzysztof - moje imię
Pysio - od połowy gimnazjum nie wiedząc dlaczego wszyscy zaczęli na mnie tak mówić więc sie przyjeło ;P

[Image: sygnvj3c0.png]
05-03-2012 11:48
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Elwood Offline
*

Posts: 589
Joined: Feb 2012 {socialsites}


Post: #38
RE: Skąd wzięły się wasze nicki ?
Mój nick pochodzi od imienia Elwooda Bluesa, jednej z dwóch głównych postaci z filmu Blues Brothers (polecam!)
05-03-2012 15:28
Find all posts by this user Quote this message in a reply
witcher1998 Offline
*

Posts: 141
Joined: Jun 2011 {socialsites}


Post: #39
RE: Skąd wzięły się wasze nicki ?
Mój nick oczywiście pochodzi od Wiedźmina, kiedyś nie wiedząc, jaki wymyśleć sobie login do profilu (nie pamiętam gdzie), pomyślałem o Wiedźminie. Cyferki 98 to od mojego rocznika, a 1 dlatego, bo Witcher98 było zajęte.
06-03-2012 20:23
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Brzozka Offline
*

Posts: 4
Joined: Mar 2012 {socialsites}


Post: #40
RE: Skąd wzięły się wasze nicki ?
Moja ulubiona wokalistka, Bjork pochodzi z Islandii, a jej imię w naszym języku oznacza brzozę. Uznałam, że brzoza nie brzmi dobrze, więc zdrobniłam do brzozki. Na youtubie mam przy nicku cztery siódemki. Wzięły się stąd, że brat mi profil zakładał (no co, byłam informatycznym głąbem) i wstawił mi siódemki, bo to ma jakiś związek z Bogiem, a ja jestem religijna. A czemu akurat cztery-tego nie wiem.
03-04-2012 20:20
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5