Zagrajmy w...
Spis powszechny grzechów wszelakich - Printable Version

+- Zagrajmy w... (http://zagrajmyw.keep.pl)
+-- Forum: Zagrajmy W... (/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Forum: Pomoc (/forumdisplay.php?fid=16)
+--- Thread: Spis powszechny grzechów wszelakich (/showthread.php?tid=279)

Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14


RE: Spis powszechny grzechów wszelakich - SwatinaPL - 08-10-2011 20:24

Jak dla mnie to powinno się jeszcze znaleźć na tej liście bekanie zagrajmera... Nie wiem może jestem inna, ale jak czytam komentarze pod filmikiem pełnym "beków" teksty typu "x: xx powinieneś za to dostać oskara" wtf... Sad but true...


RE: Spis powszechny grzechów wszelakich - Kern3l - 08-10-2011 21:36

(08-10-2011 20:24 )SwatinaPL Wrote:  Jak dla mnie to powinno się jeszcze znaleźć na tej liście bekanie zagrajmera... Nie wiem może jestem inna, ale jak czytam komentarze pod filmikiem pełnym "beków" teksty typu "x: xx powinieneś za to dostać oskara" wtf... Sad but true...

Zdecydowanie! Niedługo dodam.


RE: Spis powszechny grzechów wszelakich - welhermem - 08-10-2011 23:20

Hmm... Najbardziej to niezrozumiałe słownictwo. Większość młodych początkujących zagrajmerów mówi tak jakby nie jadło śniadania, albo zamknięto ich w kapsule na 100lat


RE: Spis powszechny grzechów wszelakich - Kern3l - 09-10-2011 02:45

(08-10-2011 20:24 )SwatinaPL Wrote:  Jak dla mnie to powinno się jeszcze znaleźć na tej liście bekanie zagrajmera... Nie wiem może jestem inna, ale jak czytam komentarze pod filmikiem pełnym "beków" teksty typu "x: xx powinieneś za to dostać oskara" wtf... Sad but true...

(08-10-2011 23:20 )welhermem Wrote:  Hmm... Najbardziej to niezrozumiałe słownictwo. Większość młodych początkujących zagrajmerów mówi tak jakby nie jadło śniadania, albo zamknięto ich w kapsule na 100lat

Dodane obydwa, lecz chciałbym jeszcze od Ciebie welhermem otrzymać dokładniejsze wyjaśnienie o co chodzi z tym niezrozumiałym słownictwem - rzuć kilka przymiotników, zamiast same porównania ;] Obecnie wydaje mi się, że wiem o co chodzi i na tej podstawie umieściłem w grzechach ciężkich.


RE: Spis powszechny grzechów wszelakich - XVoIR - 09-10-2011 13:58

Prawdopodobnie chodzi o mruczenie, mówienie z zaklejonymi ustami itp.


RE: Spis powszechny grzechów wszelakich - TaboretPL - 29-10-2011 18:41

Moim zdaniem taka lista może i pomoże początkującym zagrajmerom ale każdy ma swój gust jedni lubią oglądać kolejne zagrajmy z minecraft, inni lubią klnących zagrajmerów i gdyby każdy się do tego stosował to z polskiej sceny zniknęłoby wieele dobrych nagrywających.


RE: Spis powszechny grzechów wszelakich - Kern3l - 29-10-2011 22:17

Taboret, przeczytaj pierwsze zdanie w pierwszym poście tematu ;>


RE: Spis powszechny grzechów wszelakich - Kornik755 - 21-12-2011 22:59

Kiedyś miałem intro, ale jego oglądanie czterdziesty raz z rzędu, po 15 sekund przy odcinku wnerwiAło mnie niemiłosiernie, więc wstawiać przestałem, a jedyną istniejącą kopię zgrałem na pendrive i wywaliłem do kominka ;) Lubię dobre intra, ale o ile nie trwają za długo. To w końcu one wyskakują nam jak psy na powitanie, prezentując z czym mam do czynienia.


RE: Spis powszechny grzechów wszelakich - Mrpati - 21-12-2011 23:18

@Kornik
Dlatego zaleca się robić 5 sekundowe intra, krótkie ale pozwalają poznać jaką grę nagrywamy.


RE: Spis powszechny grzechów wszelakich - appareil - 22-12-2011 18:17

Quote:Dlatego zaleca się robić 5 sekundowe intra, krótkie ale pozwalają poznać jaką grę nagrywamy.
Nie zaleca się, chyba że ktoś nie potrafi przeczytać dużych liter na odtwarzaczem flash.