Post Reply 
Spis powszechny grzechów wszelakich
Author Message
SwatinaPL Offline
*

Posts: 12
Joined: Sep 2011 {socialsites}


Post: #111
RE: Spis powszechny grzechów wszelakich
Jak dla mnie to powinno się jeszcze znaleźć na tej liście bekanie zagrajmera... Nie wiem może jestem inna, ale jak czytam komentarze pod filmikiem pełnym "beków" teksty typu "x: xx powinieneś za to dostać oskara" wtf... Sad but true...
(This post was last modified: 08-10-2011 20:25 by SwatinaPL.)
08-10-2011 20:24
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Kern3l Offline
*

Posts: 589
Joined: Mar 2011 {socialsites}


Post: #112
RE: Spis powszechny grzechów wszelakich
(08-10-2011 20:24 )SwatinaPL Wrote:  Jak dla mnie to powinno się jeszcze znaleźć na tej liście bekanie zagrajmera... Nie wiem może jestem inna, ale jak czytam komentarze pod filmikiem pełnym "beków" teksty typu "x: xx powinieneś za to dostać oskara" wtf... Sad but true...

Zdecydowanie! Niedługo dodam.

<object type="text/html" data="http://bit.ly/ofoRM0" width="100%" height="125px"></object>
08-10-2011 21:36
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
welhermem Offline
*

Posts: 1
Joined: Oct 2011 {socialsites}


Post: #113
RE: Spis powszechny grzechów wszelakich
Hmm... Najbardziej to niezrozumiałe słownictwo. Większość młodych początkujących zagrajmerów mówi tak jakby nie jadło śniadania, albo zamknięto ich w kapsule na 100lat
08-10-2011 23:20
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Kern3l Offline
*

Posts: 589
Joined: Mar 2011 {socialsites}


Post: #114
RE: Spis powszechny grzechów wszelakich
(08-10-2011 20:24 )SwatinaPL Wrote:  Jak dla mnie to powinno się jeszcze znaleźć na tej liście bekanie zagrajmera... Nie wiem może jestem inna, ale jak czytam komentarze pod filmikiem pełnym "beków" teksty typu "x: xx powinieneś za to dostać oskara" wtf... Sad but true...

(08-10-2011 23:20 )welhermem Wrote:  Hmm... Najbardziej to niezrozumiałe słownictwo. Większość młodych początkujących zagrajmerów mówi tak jakby nie jadło śniadania, albo zamknięto ich w kapsule na 100lat

Dodane obydwa, lecz chciałbym jeszcze od Ciebie welhermem otrzymać dokładniejsze wyjaśnienie o co chodzi z tym niezrozumiałym słownictwem - rzuć kilka przymiotników, zamiast same porównania ;] Obecnie wydaje mi się, że wiem o co chodzi i na tej podstawie umieściłem w grzechach ciężkich.

<object type="text/html" data="http://bit.ly/ofoRM0" width="100%" height="125px"></object>
09-10-2011 02:45
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
XVoIR Offline
*

Posts: 46
Joined: Apr 2011 {socialsites}


Post: #115
RE: Spis powszechny grzechów wszelakich
Prawdopodobnie chodzi o mruczenie, mówienie z zaklejonymi ustami itp.
09-10-2011 13:58
Find all posts by this user Quote this message in a reply
TaboretPL Offline
*

Posts: 68
Joined: Apr 2011 {socialsites}


Post: #116
RE: Spis powszechny grzechów wszelakich
Moim zdaniem taka lista może i pomoże początkującym zagrajmerom ale każdy ma swój gust jedni lubią oglądać kolejne zagrajmy z minecraft, inni lubią klnących zagrajmerów i gdyby każdy się do tego stosował to z polskiej sceny zniknęłoby wieele dobrych nagrywających.

[Image: images?q=tbn:ANd9GcQq2NzBnDAx6Op7-8qL3zh...WISDPWkIrC]
29-10-2011 18:41
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Kern3l Offline
*

Posts: 589
Joined: Mar 2011 {socialsites}


Post: #117
RE: Spis powszechny grzechów wszelakich
Taboret, przeczytaj pierwsze zdanie w pierwszym poście tematu ;>

<object type="text/html" data="http://bit.ly/ofoRM0" width="100%" height="125px"></object>
29-10-2011 22:17
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Kornik755 Offline
*

Posts: 28
Joined: Dec 2011 {socialsites}


Post: #118
RE: Spis powszechny grzechów wszelakich
Kiedyś miałem intro, ale jego oglądanie czterdziesty raz z rzędu, po 15 sekund przy odcinku wnerwiAło mnie niemiłosiernie, więc wstawiać przestałem, a jedyną istniejącą kopię zgrałem na pendrive i wywaliłem do kominka ;) Lubię dobre intra, ale o ile nie trwają za długo. To w końcu one wyskakują nam jak psy na powitanie, prezentując z czym mam do czynienia.
21-12-2011 22:59
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Mrpati Offline
*

Posts: 94
Joined: Oct 2011 {socialsites}


Post: #119
RE: Spis powszechny grzechów wszelakich
@Kornik
Dlatego zaleca się robić 5 sekundowe intra, krótkie ale pozwalają poznać jaką grę nagrywamy.
21-12-2011 23:18
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
appareil Offline
*

Posts: 1.160
Joined: Dec 2010 {socialsites}


Post: #120
RE: Spis powszechny grzechów wszelakich
Quote:Dlatego zaleca się robić 5 sekundowe intra, krótkie ale pozwalają poznać jaką grę nagrywamy.
Nie zaleca się, chyba że ktoś nie potrafi przeczytać dużych liter na odtwarzaczem flash.
22-12-2011 18:17
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5