Post Reply 
Czy warto kręcić zagrajmy w ze starych gier?
Author Message
Wan1Mas Offline

Posts: 599
Joined: Aug 2011 {socialsites}


Post: #11
RE: Czy warto kręcić zagrajmy w ze starych gier?
(26-02-2012 02:18 )Noizz52 Wrote:  jeśli chcesz "coś osiągnąć" na YT to twoje materiały muszą być naprawdę świetne (DERP) i jedyne w swoim rodzaju

Powiedz to minefagom, ściągającym swoje pomysły od ludzi z innych kanałów, popatrz na ich epenis, i zastanów się jeszcze raz.
26-02-2012 13:58
Find all posts by this user Quote this message in a reply
gofluxord Offline
*

Posts: 1
Joined: Feb 2012 {socialsites}


Post: #12
RE: Czy warto kręcić zagrajmy w ze starych gier?
Hej wszystkim. Co prawda na forum jestem nowy, ale również pozwolę sobie wtrącić parę słów do tematu.

Warto kręcić Let`s play z starszych gier, ale pod warunkiem, że:
A. Jest to gra w którą warto było/jest zagrać (dla ogółu)
B. Znajdzie się parę osób które znają albo chociaż kojarzą daną grę.

Dla przykładu, gra Blood czy Shadow Warrior, które mają już całkiem sporo lat nadal dają mnóstwo zabawy.
Jak to powiedział mój dobry znajomy z Gramitacji, to były gry genialne bo był dopracowane i ludzie o nich pamiętają (a w szczególności teksty z tych gier).

Jeśli jednak chcesz kręcić grę której nikt nie zna i może okazać się dobra to będzie to zależeć od twojego kunsztu Zagrajmera. Całkiem możliwe, że uda Ci się zainteresować ludzi danym tytułem i wtedy będę to oglądać.

W skrócie, jeśli decydujesz się na projekt starej gry to, albo płyniesz na historii tytułu, albo gra pływa na twoich umiejętnościach.

-------------------------------
Na problem sposób jest zawsze.
Jedyny problem to go znaleźć...
-------------------------------
26-02-2012 15:28
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Noizz52 Offline
*

Posts: 14
Joined: Dec 2010 {socialsites}


Post: #13
RE: Czy warto kręcić zagrajmy w ze starych gier?
(26-02-2012 13:58 )IConquer Wrote:  
(26-02-2012 02:18 )Noizz52 Wrote:  jeśli chcesz "coś osiągnąć" na YT to twoje materiały muszą być naprawdę świetne (DERP) i jedyne w swoim rodzaju

Powiedz to minefagom, ściągającym swoje pomysły od ludzi z innych kanałów, popatrz na ich epenis, i zastanów się jeszcze raz.

Ostatnie zdanie mojego całego postu wyjaśnia czemu tak napisałem jak napisałem. Po prostu zapomniałem tam dodać, że muszą być naprawdę świetne, kiedy kręcimy z gier starszych.

Nie patrzcie na to jak wyglądają w tej chwili moje nowe LP, bo mam teraz dość dużo problemów technicznych.

Link do mojego profilu: http://www.youtube.com/user/Noizz52
26-02-2012 22:56
Find all posts by this user Quote this message in a reply
crafter771 Offline
*

Posts: 29
Joined: May 2012 {socialsites}


Post: #14
RE: Czy warto kręcić zagrajmy w ze starych gier?
Nagrywaj co Ci się podoba ,i na co pozwoli Ci sprzęt.
Ja osobiście nagrywam i będę nagrywał tylko gry ,które mi się podobają bez względu na to kiedy była premiera.
12-05-2012 18:42
Find all posts by this user Quote this message in a reply
WinterWolf Offline
*

Posts: 160
Joined: May 2012 {socialsites}


Post: #15
RE: Czy warto kręcić zagrajmy w ze starych gier?
Bodaj pierwszy mój post na forum, także witam :)

A teraz do tematu: warto kręcić ze starych gier. Po pierwsze technika pędzi naprzód, ludzie mają coraz większe trudności z odpalaniem starych tytułów na swoich kompach. A niektórzy czują do nich ogromny sentyment. Zagrajmer, Let's Player, jak zwał tak zwał, z natury rzeczy spędza naprawdę sporo czasu przy kompie. Często styka się z technicznymi trudnościami, gdy tytuł, który chce nakręcić zwyczajnie nie odpala się po dwukliku i trzeba zmusić zawartość czaszki do pracy. Sądzę, że przez to lepiej niż bardziej casualowi użytkownicy kompów radzi sobie z takimi rzeczami i zwyczajnie podtrzymuje pamięć o starych grach. A wiele z tych tytułów naprawdę warto pamiętać. To z takiego idealistycznego punktu widzenia. Z bardziej pragmatycznego - na stare gry też jest zapotrzebowanie. Przemysł growy to na tyle nowy biznes, że fani starych serii nawet sięgających lat 80. jeszcze nie zdążyli wyginąć, a i młodsi gracze mogą pamiętać z wczesnego dzieciństwa niektóre tytuły. Kolejna nisza do zapełnienia.
14-05-2012 13:44
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
rydykiulus Offline
*

Posts: 5
Joined: May 2012 {socialsites}


Post: #16
RE: Czy warto kręcić zagrajmy w ze starych gier?
Oczywiście, że warto. A mówiąc ogólnie najlepiej nagrywać te gry, które się zna i lubi. Ja osobiście oglądam LP tylko ze starych, nostalgicznych gier i takie mam zamiar nagrywać, bo widzę, że sporo moich ulubionych brakuje na youtube :) Polecam w temacie kanał Frankomatic'a przy okazji.
21-05-2012 04:00
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Wotan Offline
*

Posts: 3
Joined: May 2012 {socialsites}


Post: #17
RE: Czy warto kręcić zagrajmy w ze starych gier?
Ja osobiście myślę że warto nagrywać to co sprawia Ci przyjemność.
A czy to już jest nowa czy stara gra to zależy od Ciebie.
Lubie oglądać gameplaye z nowych gier ale tym bardziej ze starych a, jak sie jescze trafi taka w która dużo grałem to super.
22-05-2012 23:27
Find all posts by this user Quote this message in a reply
bezelo Offline
*

Posts: 94
Joined: Jun 2012 {socialsites}


Post: #18
RE: Czy warto kręcić zagrajmy w ze starych gier?
Szczerze?Jeżeli chcesz to robić dla podbicia widzów/wyświetleń odpuść a jeżeli dla siebie,z pasji lub sentymentu(gry z dzieciństwa) to nagrywaj śmiało :) zauważyłem że lepiej się ogląda takie filmiki kiedy ludzie wspominają ze były to gry z ich dzieciństwa itp, przypisują do nich jakieś historie sytuacje.
Ps.sam zamierzam robić takie filmiki tylko czasu brak:(
07-06-2012 23:22
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Kręcenie zagrajmy po angielsku Tylak21 23 6.406 21-05-2013 13:59
Last Post: Tylak21
  Czy wasi rodzice oglądają wasze zagrajmy ? dawzar1949 74 23.368 21-04-2013 19:56
Last Post: Tectologic
  Pomysł na Zagrajmy sirgouda 13 3.503 25-01-2013 13:03
Last Post: Elwood
  Konkurencyjne forum o zagrajmy Aquila 5 2.220 14-01-2013 09:58
Last Post: Sou
  Zagrajmy w Minecraft? loban1970 63 19.844 10-01-2013 02:52
Last Post: Elwood
  Zagrajmy powyżej 15 minut. Deso 29 8.439 27-12-2012 01:53
Last Post: Rexlu
  Jakie gry wolicie dla zagrajmy - starsze czy nowe ? sitas098 9 2.630 09-12-2012 17:08
Last Post: Jayu
  Sens Robienia Zagrajmy czyli Chęć Wybicia się ogm 25 6.882 06-11-2012 20:14
Last Post: degieb
  Zagrajmy na teraz daniello008 6 1.717 03-09-2012 14:14
Last Post: JudiMakeFun
  3 gry Darksiders2/DarkSouls/GuildWars2 "Zagrajmy w" MistPanda 6 2.549 27-08-2012 18:51
Last Post: kubn2

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 2 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5