Post Reply 
Co sądzicie o moim projekcie.
Author Message
MultiQbek Offline
*

Posts: 3
Joined: Mar 2012 {socialsites}


Post: #1
Co sądzicie o moim projekcie.
Cześć!

Na scenie youtube zagoszczę dopiero od hmm... Planowany start kanału jest na jutro. Sęk w tym, że nie wiem czy mój pomysł się przyjmie.

Mam chęć wstawiania co dwa dni odcinków informacyjnych, ze świata gier. Chodzi mi o newsy, zapowiedzi i inne tego typu sprawy.

Co o tym sądzicie. Mam szansę z tym wystartować? Ktoś już zrobił coś takiego(Jak tak to dajcie link)
25-03-2012 18:31
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Andzia639 Offline
*

Posts: 158
Joined: May 2011 {socialsites}


Post: #2
RE: Co sądzicie o moim projekcie.
odcinki ze świata gier ? Tak spytam, od ilu dni/tygodni/miesięcy/lat masz internet ? Takie rzeczy znajdziesz bez problemu w każdym serwisie (np.tvgry.pl) ponadto na YT jest tego pełno (nie tylko na polskiej scenie ale także zagranicznej).
25-03-2012 19:55
Find all posts by this user Quote this message in a reply
MrZupapl Offline
*

Posts: 183
Joined: Jan 2011 {socialsites}


Post: #3
RE: Co sądzicie o moim projekcie.
Jest pełno i nic się nie stanie jak będzie kolejne. Powodzenia : )
25-03-2012 20:00
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Gik Offline
*

Posts: 781
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #4
RE: Co sądzicie o moim projekcie.
To syzyfowa praca. Po co mam szukać informacji u jakiegoś no name'a z jutuba, skoro mogę zajrzeć do "profesjonalistów" na polygamię lub PPE?

[Image: aqI8D.jpg]
25-03-2012 20:01
Find all posts by this user Quote this message in a reply
kaszub Offline
*****

Posts: 535
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #5
RE: Co sądzicie o moim projekcie.
Nikt Ci nie broni spróbować, ale jestem tego samego zdania co Gik. Tego typu filmów jest naprawdę mnóstwo.

Żeby się wybić musiałbyś powalić wszystkich jakością i profesjonalizmem. Mam tu na myśli jakość wideo/audio, wartość merytoryczną, dykcja prowadzącego itp.
Jeśli masz zamiar odpalać grę i gadać o niej to sobie daruj.

Pozdro.
25-03-2012 20:15
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Co sądzicie o sztucznym podbijaniu subów? john 21 8.421 18-09-2012 06:39
Last Post: Sou

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5