Post Reply 
Najgorsi youtuberzy, których wszyscy oglądają
Author Message
KubissusPL Offline
*

Posts: 1
Joined: May 2013 {socialsites}


Post: #151
RE: Najgorsi youtuberzy, których wszyscy oglądają
MultiGameplayGej - szczerze mówiąc, irytuje mnie po prostu swoją osobą. W dodatku kolejny minefag
MinecraftBlowjob - minefag...
MinecraftGPlay - minefag...
CockAlone2k - straszny nudziarz, traktujący swoich widzów jak niedorozwiniętych przedszkolaków (którzy są większością w grupie jego widzów)
PewDiePie - całkowicie nieśmieszny człowiek, któremu z dupy pojawiło się kilka milionów widzów.
Rojo - jako YouTuber moim zdaniem jest beznadziejny (jako osobę normalnie się zachowującą mogę go jeszcze zaakceptować). To samo co wyżej. Darcie się i wariowanie na filmach najwidoczniej przyciąga gimbazę. (Gimbaza to nie wiek, tylko stan umysłu)
NiekrytyKrytyk - powtarza ciągle te same nieśmieszne żarty
Cała masa minefagów - po prostu... No może bez skkf-a i PSPMagistra. To chyba jedyne osoby, które toleruję. Kiedyś do tego grona zaliczyłbym jeszcze JJayJokera i CTSG
Tivolt - Uosobienie sprzedania się. Powtarza ciągle nieśmieszne teksty z innych filmów. Co 2 słowo to wulgaryzm, przerost beznadziejnej formy nad treścią.
HatiTheManagarmr/Ragnarok - kiedyś jeden z moich ulubionych YouTuberów, teraz kolejna zwyczajna osoba, która zmieniła się pod publikę gimbusów.
Tobuscus - to samo co PewDiePie i Rojo
19-05-2013 11:10
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Koksik Offline
*

Posts: 1
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #152
RE: Najgorsi youtuberzy, których wszyscy oglądają
(02-01-2013 00:56 )Bany_kau Wrote:  Jacy są wg Was najgorsi youtuberzy, których wszyscy oglądają? Z mojej strony:
1. Rock i Rojo (nie ma chyba potrzeby uzasadniania, bo była o tym wielokrotnie mowa na forum)
2. Adbuster - gdyby koleś faktycznie znał się na marketingu i zarządzaniu produktem to by pracował w branży, a nie świecił gołym tyłkiem przed kamerą.
3. Niekryty Krytyk - fenomen człowieka, którego żarty dotyczą tylko picia i robienia laski.
4. MagdalenaMariaCośtam - pomijając liczne historie o jej "usługach", to w w każdym materiale jest ospała jak pracownik mcdrive'a o 2 w nocy
5. BrzydkiBurak - arogancki i zachowuje się jak pan wszechświata mimo, że jest otyłym 50latkiem, który układa klocki z nastolatkami

Nie wiem czemu, ale moim zdaniem nie wyraziłeś swojej opinii na temat tych youtuberów tylko ich wyzywałeś, np:

MagdalenaMariaCośtam - nawet nie wiesz jaki ma nick a już mówisz że jest ospała? W którym filmie?

BrzydkiBurak - może się tak zachowuje ale kto mu zabrania?

Do reszty nie wiem co dodać lecz jest to obraza a nie wygłoszenie opinii własnej.
25-05-2013 13:17
Find all posts by this user Quote this message in a reply
rafi81 Offline
*

Posts: 15
Joined: Aug 2011 {socialsites}


Post: #153
RE: Najgorsi youtuberzy, których wszyscy oglądają
Koksik, weź pomyśl co Ty piszesz.
25-05-2013 13:54
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Elwood Offline
*

Posts: 589
Joined: Feb 2012 {socialsites}


Post: #154
RE: Najgorsi youtuberzy, których wszyscy oglądają
Koksik, pokaż nam te wyzwiska.

Quote:BrzydkiBurak - może się tak zachowuje ale kto mu zabrania?

Nikt. Ale nikt nie zabrania również krytykować jego zachowania.
25-05-2013 15:11
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Youtuberzy wolf 25 9.353 03-11-2013 13:03
Last Post: Gospov
  Czy wasi rodzice oglądają wasze zagrajmy ? dawzar1949 74 23.354 21-04-2013 19:56
Last Post: Tectologic

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5