Post Reply 
Poradnik dla hejterów - jak osiągnąć poziom MASTER
Author Message
Gliniaczek Offline
*

Posts: 22
Joined: Jul 2012 {socialsites}


Post: #11
RE: Poradnik dla hejterów - jak osiągnąć poziom MASTER
Szkoda słów... Równie dobrze mógł nakręcić materiał, w którym znęca się nad zwierzętami - czy to że jest to test w jakikolwiek sposób zwalnia go z odpowiedzialności?
A samo traktowanie widzów jak króliki doświadczalne - to powinien być gwóźdź do Youtubowej trumny, szkoda, że jest odwrotnie.
15-08-2012 20:27
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Sou Offline
*

Posts: 500
Joined: Jan 2012 {socialsites}


Post: #12
RE: Poradnik dla hejterów - jak osiągnąć poziom MASTER
Ten Shogun to jakiś leszcz. Tak mi się kojarzy jak go słucham o_O

Sygnatura usunięta z powodu niezgodności z regulaminem

:cool:
(This post was last modified: 16-08-2012 22:44 by appareil.)
16-08-2012 20:29
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
kubn2 Offline
*

Posts: 383
Joined: Nov 2011 {socialsites}


Post: #13
RE: Poradnik dla hejterów - jak osiągnąć poziom MASTER
(16-08-2012 20:29 )Sou Wrote:  Ten Shogun to jakiś leszcz. Tak mi się kojarzy jak go słucham o_O

Mi wygląda na miłego faceta, ale skoro wg. ciebie ktoś miły jest leszczem to dla mnie kwalifikujesz się pod dresa, który takich "leszczy" nie lubi.
16-08-2012 23:00
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
WinterWolf Offline
*

Posts: 160
Joined: May 2012 {socialsites}


Post: #14
RE: Poradnik dla hejterów - jak osiągnąć poziom MASTER
Lulz. Jak dla mnie niepotrzebnie kręcił drugi filmik z wyjaśnieniami, za bardzo się rozgadał. Za to w pierwszym mógł wstawić na samym końcu krótką notkę w stylu: "Żaden sprawny monitor nie ucierpiał w trakcie kręcenia tego materiału. Monitor potraktowany młotkiem należał do kategorii zombie - nadawał się tylko do grobu".
17-08-2012 00:12
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
lowo Offline

Posts: 11
Joined: Aug 2012 {socialsites}


Post: #15
RE: Poradnik dla hejterów - jak osiągnąć poziom MASTER
(15-08-2012 19:41 )KlawaQwerty Wrote:  Kolejny film na yt z serii "Psychologia internetu". Ehh, z hołoty nie zrobi się szlachty. Dziwi mnie moda na księgarnia internetowa kręcenie czegoś takiego. Jedna, dwie osoby tworzące coś na taki temat ok, ale nie tendencja na wytykanie przez pierwsze lepsze "sławy" internetu błędów jakie popełniają inni internauci i dowartościowanie się tym jaki to był super pomysł.

Bardzo fajny film ;) Powinno być więcej takich filmów.
24-08-2012 19:56
Find all posts by this user Quote this message in a reply
yahoo Offline
*

Posts: 102
Joined: Apr 2012 {socialsites}


Post: #16
RE: Poradnik dla hejterów - jak osiągnąć poziom MASTER
(16-08-2012 23:00 )kubn2 Wrote:  
(16-08-2012 20:29 )Sou Wrote:  Ten Shogun to jakiś leszcz. Tak mi się kojarzy jak go słucham o_O

Mi wygląda na miłego faceta, ale skoro wg. ciebie ktoś miły jest leszczem to dla mnie kwalifikujesz się pod dresa, który takich "leszczy" nie lubi.

Shogun nakręca(ł) swego rodzaju 'Życie na gorąco" na polskim YT gadając jakieś ploty nt. innych jutjuberów. To mnie strasznie zraziło, skojarzył mi się Shogun z jakąś wiejską plotkarą, nie lubię czegoś takiego.

"No, słyszałem od znajomego ciotki lokaja mojego szwagra, że BuraczekCebulaczek mi kilka firm i jest gejem blablablablabla"

Jak można kolesia nie nazwać leszczem?

Sygnatura usunięta z powodu niezgodności z regulaminem
25-08-2012 12:23
Find all posts by this user Quote this message in a reply
appareil Offline
*

Posts: 1.160
Joined: Dec 2010 {socialsites}


Post: #17
RE: Poradnik dla hejterów - jak osiągnąć poziom MASTER
Bo nie przypomina zbytnio ryby. Przynajmniej ja tego nie widzę.
25-08-2012 15:12
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Koniec Bezkarności "hejterów" fszeker 15 6.364 25-02-2014 12:17
Last Post: Maskikon

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5