Post Reply 
"Ci źli hejterzy" - czyli Rojo szerzy bzdury.
Author Message
Infelicity Offline
*

Posts: 564
Joined: Feb 2012 {socialsites}


Post: #31
RE: "Ci źli hejterzy" - czyli Rojo szerzy bzdury.
Quote:A co złego jest we wzroście liczby widzów?

We wzroście widzów nie jest złego przeważnie nic, ale diabeł tkwi w tym, jak tych widzów zdobywamy. Polecenie się u kogoś sławniejszego jest największym pójściem na łatwiznę.

Quote:Szczęściu trzeba pomóc. Zakręcić się, a nie czekać, aż zbawienie przyjdzie samo.

Albo wykonać połączenie do Remika. Wait...

[Image: scaled.php?server=259&filename=srejn...es=landing]

[Image: aeN1WWp_460sa.gif]
06-06-2012 23:58
Find all posts by this user Quote this message in a reply
MakiMaki Offline
*

Posts: 61
Joined: May 2012 {socialsites}


Post: #32
RE: "Ci źli hejterzy" - czyli Rojo szerzy bzdury.
@TheEurola Czy jako człowiek prawy (tak mniemam) pójdziesz ze złodziejem do banku wykonać napaść? Bo niby co jest złego w przyroście gotówki?

Jeżeli się robi LP z pasji, liczba widzów powinna być dla ciebie nieistotna.
07-06-2012 06:55
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Gik Offline
*

Posts: 781
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #33
RE: "Ci źli hejterzy" - czyli Rojo szerzy bzdury.
(07-06-2012 06:55 )MakiMaki Wrote:  @TheEurola Czy jako człowiek prawy (tak mniemam) pójdziesz ze złodziejem do banku wykonać napaść? Bo niby co jest złego w przyroście gotówki?

Jeżeli się robi LP z pasji, liczba widzów powinna być dla ciebie nieistotna.

Lol. To tak, jakbyś porównywał piractwo komputerowe do kradzieży samochodu.

[Image: aqI8D.jpg]
07-06-2012 10:31
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Lavos Offline
*

Posts: 1.111
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #34
RE: "Ci źli hejterzy" - czyli Rojo szerzy bzdury.
We've all been there.
Z drugiej strony gadka o 'zakręceniu się' zupełnie do mnie nie przemawia.

[Image: kaos.gif]
Wiatry w mojej głowie prowadzą mnie.
07-06-2012 14:30
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Wan1Mas Offline

Posts: 599
Joined: Aug 2011 {socialsites}


Post: #35
RE: "Ci źli hejterzy" - czyli Rojo szerzy bzdury.
Meh, możecie mnie nazwać white knightem, aczkolwiek Eurola imho ma w tej chwili rację.
Powiedzcie mi, czy osoba która została wypromowana przez Rocka, jest jego padawanem? Osobą która zgadza się całkowicie z jego racjami?
Also, nie rozumiem w czym problem z promocją od Rocka, jeżeli Eurola chciała, aby więcej osób oglądało jej materiały, co wśród youtubowych twórców jest dość popularne, to nie wiem, co stoi na przeszkodzie, aby wykorzystać szansę, którą dał jej Rock.
Tak swoją drogą:
(06-06-2012 22:38 )Infelicity Wrote:  Tak, tak, jestem naczelnym marudą zaraz po Lavosie, Giku, Conquerze, blah, blah. ^^
Nie ma wątków idealnych, tak samo jak ludzi.

Get lost.
08-06-2012 11:05
Find all posts by this user Quote this message in a reply
TheEurola Offline
*

Posts: 51
Joined: Jul 2011 {socialsites}


Post: #36
RE: "Ci źli hejterzy" - czyli Rojo szerzy bzdury.
(06-06-2012 23:58 )Infelicity Wrote:  
Quote:A co złego jest we wzroście liczby widzów?

We wzroście widzów nie jest złego przeważnie nic, ale diabeł tkwi w tym, jak tych widzów zdobywamy. Polecenie się u kogoś sławniejszego jest największym pójściem na łatwiznę.

Więc co miałam odpisać: "Nie, nie pogadam z Tobą przez te kilkanaście minut, bo to pójście na łatwiznę." Proszę Cię, jest szansa to się korzysta :cool:

To tak jakby w pracy szef zaproponował Ci awans (z lepszą stawką pieniężną jak i warunkami pracy), bo ktoś np. zrezygnował ze swojego starego stanowiska , a ty byś odmówił, "bo to pójście na łatwiznę, lepiej poczekam, a nie wykorzystam czyjeś odejście"

Poza tym przypominam, że do New Play Next dostawali się tylko "najlepsi" z Play Next (mówię tylko to, co Rock w zapowiedzi NPN).
Ahh... jestem dziewczyną, co oznacza, że z pewnością wygrywam tylko dlatego.

(06-06-2012 23:58 )Infelicity Wrote:  
Quote:Szczęściu trzeba pomóc. Zakręcić się, a nie czekać, aż zbawienie przyjdzie samo.

Albo wykonać połączenie do Remika. Wait...

Nie ja wykonywałam połączenie. :p Mi to zaproponowano, nie ja proponowałam.

(07-06-2012 10:31 )Gik Wrote:  
(07-06-2012 06:55 )MakiMaki Wrote:  @TheEurola Czy jako człowiek prawy (tak mniemam) pójdziesz ze złodziejem do banku wykonać napaść? Bo niby co jest złego w przyroście gotówki?

Jeżeli się robi LP z pasji, liczba widzów powinna być dla ciebie nieistotna.

Lol. To tak, jakbyś porównywał piractwo komputerowe do kradzieży samochodu.

Chciałam coś podobnego napisać, ale mnie uprzedziłeś, więc się tylko zgodzę.

(07-06-2012 06:55 )MakiMaki Wrote:  Jeżeli się robi LP z pasji, liczba widzów powinna być dla ciebie nieistotna.

Racja. Jest nieistotna, aczkolwiek każdego cieszy, jeżeli widzowie rosną.

Majne kanałłe. :D
(This post was last modified: 08-06-2012 11:29 by TheEurola.)
08-06-2012 11:23
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Gimper Offline
*

Posts: 313
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #37
RE: "Ci źli hejterzy" - czyli Rojo szerzy bzdury.
Quote:Więc co miałam odpisać: "Nie, nie pogadam z Tobą przez te kilkanaście minut, bo to pójście na łatwiznę." Proszę Cię, jest szansa to się korzysta
Serio? Jeżeli kogoś się nie lubi i nie popiera jego poglądów to wystąpienie z nim w filmie tylko dla zdobycia widzów to cholerna hipokryzja.
Quote:To tak jakby w pracy szef zaproponował Ci awans (z lepszą stawką pieniężną jak i warunkami pracy), bo ktoś np. zrezygnował ze swojego starego stanowiska , a ty byś odmówił, "bo to pójście na łatwiznę, lepiej poczekam, a nie wykorzystam czyjeś odejście"
Nie, to tak jakby zostawić firmę w której pracujemy od X lat i iść do konkurencji w środku tworzenia ważnego projektu bo zaproponują nam trochę więcej kasy. Niby spoko, ale jednak coś tu nie gra.

[Image: t43eX.jpg]
08-06-2012 11:39
Find all posts by this user Quote this message in a reply
TheEurola Offline
*

Posts: 51
Joined: Jul 2011 {socialsites}


Post: #38
RE: "Ci źli hejterzy" - czyli Rojo szerzy bzdury.
(08-06-2012 11:39 )Gimper Wrote:  
Quote:Więc co miałam odpisać: "Nie, nie pogadam z Tobą przez te kilkanaście minut, bo to pójście na łatwiznę." Proszę Cię, jest szansa to się korzysta
Serio? Jeżeli kogoś się nie lubi i nie popiera jego poglądów to wystąpienie z nim w filmie tylko dla zdobycia widzów to cholerna hipokryzja.

Meh... Nie mówiłam nigdzie, że go nie lubię. Po prostu nie zgadzam się z nim w kilku kwestiach. Różnica zdań w kilku tematach nie jest jakąś specjalną przeszkodą.

(08-06-2012 11:39 )Gimper Wrote:  
Quote:To tak jakby w pracy szef zaproponował Ci awans (z lepszą stawką pieniężną jak i warunkami pracy), bo ktoś np. zrezygnował ze swojego starego stanowiska , a ty byś odmówił, "bo to pójście na łatwiznę, lepiej poczekam, a nie wykorzystam czyjeś odejście"
Nie, to tak jakby zostawić firmę w której pracujemy od X lat i iść do konkurencji w środku tworzenia ważnego projektu bo zaproponują nam trochę więcej kasy. Niby spoko, ale jednak coś tu nie gra.

Nikogo przecież nie zostawiłam występując w NPN. Nie porzuciłam żadnego projektu, nie zmieniłam poglądów. Tylko nieco wzrosła mi liczba widzów. Raczej nikt na tym nie ucierpiał?

Majne kanałłe. :D
(This post was last modified: 08-06-2012 11:50 by TheEurola.)
08-06-2012 11:47
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Lavos Offline
*

Posts: 1.111
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #39
RE: "Ci źli hejterzy" - czyli Rojo szerzy bzdury.
Quote:To tak jakby w pracy szef zaproponował Ci awans (z lepszą stawką pieniężną jak i warunkami pracy), bo ktoś np. zrezygnował ze swojego starego stanowiska , a ty byś odmówił, "bo to pójście na łatwiznę, lepiej poczekam, a nie wykorzystam czyjeś odejście"

Co porównanie, to lepsze. Idę po popcorn.

[Image: kaos.gif]
Wiatry w mojej głowie prowadzą mnie.
08-06-2012 15:38
Find all posts by this user Quote this message in a reply
TheEurola Offline
*

Posts: 51
Joined: Jul 2011 {socialsites}


Post: #40
RE: "Ci źli hejterzy" - czyli Rojo szerzy bzdury.
(08-06-2012 15:38 )LavosCore Wrote:  
Quote:To tak jakby w pracy szef zaproponował Ci awans (z lepszą stawką pieniężną jak i warunkami pracy), bo ktoś np. zrezygnował ze swojego starego stanowiska , a ty byś odmówił, "bo to pójście na łatwiznę, lepiej poczekam, a nie wykorzystam czyjeś odejście"

Co porównanie, to lepsze. Idę po popcorn.

Meh... co prawda, to prawda. Nie było zbyt dobre.
Trudno mi tą sytuację do jakiejś innej porównać.

Majne kanałłe. :D
(This post was last modified: 08-06-2012 16:43 by TheEurola.)
08-06-2012 16:41
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Bob buduje armię..., czyli spamerska "akcja" gimbusów przeciw Google+ KRUKer 11 3.852 24-11-2013 18:54
Last Post: Lugia007
  Tonący brzytwy się chwyta, czyli... Nintendo vs letsplaye. Lemur 12 4.016 18-05-2013 22:15
Last Post: Lavos
  Gimperr się sprzedał czyli o sprzedawaniu się wolf 32 12.730 01-04-2013 18:34
Last Post: punio7
  Rojo ma potomka Innominatus 40 12.212 29-01-2013 10:29
Last Post: Brot
  Rojo i jego tarcza na allegro Flasheave 42 14.950 13-01-2013 02:31
Last Post: fszeker
  Kreowanie wizerunku na youtube, czyli miniaturki, intra itd. skkf 16 5.950 15-12-2012 12:15
Last Post: appareil
  Sens Robienia Zagrajmy czyli Chęć Wybicia się ogm 25 6.927 06-11-2012 20:14
Last Post: degieb
  Rock&Rojo w USA kubn2 42 11.551 07-08-2012 12:44
Last Post: Sou
  Rock i Rojo otwierają sklep. Z koszulkami, a jakże. Infelicity 34 15.170 12-04-2012 20:10
Last Post: Infelicity
  "Hejterzy" - Dyskusja Jakvbek 48 11.723 16-03-2012 11:23
Last Post: Lavos

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 12 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5