Post Reply 
"Ci źli hejterzy" - czyli Rojo szerzy bzdury.
Author Message
Rangy Offline
*

Posts: 198
Joined: Jan 2012 {socialsites}


Post: #51
RE: "Ci źli hejterzy" - czyli Rojo szerzy bzdury.
Trolling to działanie zamierzone (aby wywołać negatywną reakcję u człowieka), zaś "hate", czy też "hejt" to jest "opinia" (abyście zaraz nie łapali po słówkach) która zawiera w sobie nutkę zazdrości, czy zawiści, nawet są bluzgi i nie jest obiektywna. Klasyfikacja Patryka Rojewskiego zrobiła mi srakę z mózgu, lecz dotrwałem do końca i nie widziałem sensu w tym nazywaniu na siłę poszczególnych sytuacji. Ponownie tutaj mowa o "hejterzy nie istnieją" - wrzucacie po prostu do jednego worka który nazywa się "trolling/troll" sytuacje, czy też zachowania występujące na YouTube, nawet na forum.

Znaczna część polskich 'letsplejerów' ma to w sobie, że dla nich "hate" to jest minusowanie, niekiedy jakaś mocna i konstruktywna krytyka wysłana w stronę autora. No cóż, to zależy kto i przez jaki pryzmat spogląda. Rozumiem, że Wasza opinia to Wasza opinia, lecz wpychanie w każde zdanie, że "hejterzy nie istnieją", jest dosyć śmieszne i widać przejaw bronienia swojej racji, bo to już nie jest zwykła postawiona opinia w temacie. :)
09-06-2012 10:40
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Gik Offline
*

Posts: 781
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #52
RE: "Ci źli hejterzy" - czyli Rojo szerzy bzdury.
Chłopaki! Dziewczyny! Oh noes! OH NOES! HEJTERZY ISTNIEJĄ!! OTO DOWÓD!!!!!




I ten hejter MegaZajka! Ach, jak on nas hejtuje!
http://i.imgur.com/eYqwu.png

[Image: aqI8D.jpg]
09-06-2012 10:44
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Rangy Offline
*

Posts: 198
Joined: Jan 2012 {socialsites}


Post: #53
RE: "Ci źli hejterzy" - czyli Rojo szerzy bzdury.
(09-06-2012 10:44 )Gik Wrote:  I ten hejter MegaZajka! Ach, jak on nas hejtuje!
http://i.imgur.com/eYqwu.png

O ironio. Widoczny przejaw trollingu, nie popisałeś się przykładem dla którego można by to uznać za "hejt".
09-06-2012 10:48
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
bezelo Offline
*

Posts: 94
Joined: Jun 2012 {socialsites}


Post: #54
RE: "Ci źli hejterzy" - czyli Rojo szerzy bzdury.
Widzę że ktoś się ze mną zgadza :)
09-06-2012 11:06
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Lavos Offline
*

Posts: 1.111
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #55
RE: "Ci źli hejterzy" - czyli Rojo szerzy bzdury.
(09-06-2012 10:40 )Rangy Wrote:  Trolling to działanie zamierzone (aby wywołać negatywną reakcję u człowieka),
Eh. Nie negatywną reakcję. Jakąkolwiek reakcję. Wiesz skąd się wziął termin trollingu? Bynajmniej nie od tych wielkich stworzonek, które miały mieszkać pod mostami.
Trolling to pojęcie znane w wędkarstwie, gdzie zarzuca się przynętę na biedne rybki. Powracając do Internetów, takim haczykiem może być wszystko, a reakcja i jej dalsze rozwinięcie może być i negatywna i pozytywna w swoim wydźwięku.
Proszę, czuj się oświecony.


Quote:Ponownie tutaj mowa o "hejterzy nie istnieją" - wrzucacie po prostu do jednego worka który nazywa się "trolling/troll" sytuacje, czy też zachowania występujące na YouTube, nawet na forum.
Hah. To druga strona robi to z każdym zachowaniem. Hasło o nieistniejących hejterach oznacza po prostu tyle, że ludzie olewają pełne spektrum zachowań i wolą zamknąć wszystko w jednym pojęciu. Chyba nie trzeba mi tłumaczyć jak bardzo głupim jest to działaniem.

Quote:Znaczna część polskich 'letsplejerów' ma to w sobie, że dla nich "hate" to jest minusowanie, niekiedy jakaś mocna i konstruktywna krytyka wysłana w stronę autora. No cóż, to zależy kto i przez jaki pryzmat spogląda. Rozumiem, że Wasza opinia to Wasza opinia, lecz wpychanie w każde zdanie, że "hejterzy nie istnieją", jest dosyć śmieszne i widać przejaw bronienia swojej racji, bo to już nie jest zwykła postawiona opinia w temacie. :)
Bronienie swoich racji? No way, Rangy!
Zresztą, patrz akapit wyżej. To hasło neguje istnienie tej etykiety, która jest zwyczajnym idiotyzmem.

[Image: kaos.gif]
Wiatry w mojej głowie prowadzą mnie.
09-06-2012 11:09
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Rangy Offline
*

Posts: 198
Joined: Jan 2012 {socialsites}


Post: #56
RE: "Ci źli hejterzy" - czyli Rojo szerzy bzdury.
(09-06-2012 11:06 )bezelo Wrote:  Widzę że ktoś się ze mną zgadza :)

A czy ja mówię, że się z Tobą zgadzam? :o Nope!
09-06-2012 11:39
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Infelicity Offline
*

Posts: 564
Joined: Feb 2012 {socialsites}


Post: #57
RE: "Ci źli hejterzy" - czyli Rojo szerzy bzdury.
Bezelek chyba naprawdę nie potrafi czytać ze zrozumieniem.

[Image: aeN1WWp_460sa.gif]
09-06-2012 12:04
Find all posts by this user Quote this message in a reply
MrChmielOO Offline

Posts: 173
Joined: May 2011 {socialsites}


Post: #58
RE: "Ci źli hejterzy" - czyli Rojo szerzy bzdury.
On najpewniej jest fanatykiem Roja albo Rocka, takiemu nie przemówisz do rozsądku.
09-06-2012 12:14
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Klocuch12 Offline
*

Posts: 3
Joined: Jun 2012 {socialsites}


Post: #59
RE: "Ci źli hejterzy" - czyli Rojo szerzy bzdury.
Hejterzy istnieją, a kiedy nadejdą będzie już za późno na nawrócenie!
09-06-2012 15:29
Find all posts by this user Quote this message in a reply
bezelo Offline
*

Posts: 94
Joined: Jun 2012 {socialsites}


Post: #60
RE: "Ci źli hejterzy" - czyli Rojo szerzy bzdury.
Jak coś to bezelo(jak mam cie brać na poważnie jak nie umiesz uszanować czyjejś ksywki) nie jestem fanatykiem rocka czy roja czy innych ale tez nie zamierzam ich hejtowac czy trolować i nie zamierzam tez tutaj nikomu na siłę wciskać własnych przekonań a jedynie ich bronić po raz kolejny próbujecie tutaj każdemu udowodnić ze hejterzy nie istnieją spoko nie wiem co to komu pomorze?
Fajnie że chcecie pokazywać siebie z mądrej strony i pisać niby inteligentne posty,(kumam wszystkie posty ale nie ze wszystkimi się zgadzam).
Ja się już wypowiedziałem hejterzy są byli i będą i nic ani nikt tego nie zmieni co z tego że 20 osób na forum próbuje innym wbić do głowy ze takiego czegoś niema?a jednocześnie jedzie na innego gościa który próbuje wbić do głowy swoja klasyfikacje(tego też nie skumacie?) to hipokryzja niestety.
09-06-2012 15:42
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Bob buduje armię..., czyli spamerska "akcja" gimbusów przeciw Google+ KRUKer 11 3.852 24-11-2013 18:54
Last Post: Lugia007
  Tonący brzytwy się chwyta, czyli... Nintendo vs letsplaye. Lemur 12 4.016 18-05-2013 22:15
Last Post: Lavos
  Gimperr się sprzedał czyli o sprzedawaniu się wolf 32 12.728 01-04-2013 18:34
Last Post: punio7
  Rojo ma potomka Innominatus 40 12.212 29-01-2013 10:29
Last Post: Brot
  Rojo i jego tarcza na allegro Flasheave 42 14.947 13-01-2013 02:31
Last Post: fszeker
  Kreowanie wizerunku na youtube, czyli miniaturki, intra itd. skkf 16 5.950 15-12-2012 12:15
Last Post: appareil
  Sens Robienia Zagrajmy czyli Chęć Wybicia się ogm 25 6.927 06-11-2012 20:14
Last Post: degieb
  Rock&Rojo w USA kubn2 42 11.549 07-08-2012 12:44
Last Post: Sou
  Rock i Rojo otwierają sklep. Z koszulkami, a jakże. Infelicity 34 15.170 12-04-2012 20:10
Last Post: Infelicity
  "Hejterzy" - Dyskusja Jakvbek 48 11.721 16-03-2012 11:23
Last Post: Lavos

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 12 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5