Post Reply 
"Ci źli hejterzy" - czyli Rojo szerzy bzdury.
Author Message
appareil Offline
*

Posts: 1.160
Joined: Dec 2010 {socialsites}


Post: #61
RE: "Ci źli hejterzy" - czyli Rojo szerzy bzdury.
Quote:Ja się już wypowiedziałem hejterzy są byli i będą i nic ani nikt tego nie zmieni co z tego że 20 osób na forum próbuje innym wbić do głowy ze takiego czegoś niema?a jednocześnie jedzie na innego gościa który próbuje wbić do głowy swoja klasyfikacje(tego też nie skumacie?) to hipokryzja niestety.
Zabawne jest to, że zarzucasz nam naginanie rzeczywistości, a sam to robisz wypaczając znaczenie słowa nienawiść. Oczywiście, że nienawiść istnieje, ale to jest margines wszystkich zachowań w Internecie i po pierwsze - nie pojawia u prawie nikogo, a po drugie - jako że jesteśmy we wspomnianej sieci, to jest mało inwazyjna.
Innymi słowy, gdybyśmy mieli definiować ten słynny hejt, to co najwyżej jako przykład skrajnego i ignoranckiego postrzegania różnych zjawisk w Internecie (patrz materiał roja, over 9000 materiałów rocka czy inne pomniejsze revidiale).
09-06-2012 16:04
Find all posts by this user Quote this message in a reply
bezelo Offline
*

Posts: 94
Joined: Jun 2012 {socialsites}


Post: #62
RE: "Ci źli hejterzy" - czyli Rojo szerzy bzdury.
Hmm powiedzmy że mnie to przekonuje tyle że moim zdaniem nienawiści w sieci jest pełno kolego nie tylko na YouTube :)
Czytaj moje posty pisałem że bronie swoich przekonań nie je wam wmawiam
(This post was last modified: 09-06-2012 16:23 by bezelo.)
09-06-2012 16:20
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Infelicity Offline
*

Posts: 564
Joined: Feb 2012 {socialsites}


Post: #63
RE: "Ci źli hejterzy" - czyli Rojo szerzy bzdury.
Quote:Jak coś to bezelo(jak mam cie brać na poważnie jak nie umiesz uszanować czyjejś ksywki)

Jak uważasz, że zdrobnienie to nieuszanowanie Twojej ksywki, to gratz.
Idc, moją możesz przekręcać jak sobie chcesz.

Quote:ale tez nie zamierzam ich hejtowac czy trolować

Powiedz mi, kto gdzie tutaj ich "hejtował" czy trollował?

Quote:po raz kolejny próbujecie tutaj każdemu udowodnić ze hejterzy nie istnieją spoko nie wiem co to komu pomorze?
Quote:Ja się już wypowiedziałem hejterzy są byli i będą i nic ani nikt tego nie zmieni

Wiesz, na pewno nikomu nie pomoże głębokie przekonanie, że tzw. "hejterzy" istnieją. Bo to jest fałsz i obłuda, już wcześniej to wyjaśniałem. Jeżeli nie potrafisz czytać ze zrozumieniem, to Twój problem.

Quote:kumam wszystkie posty

Raczej tego po Twoich postach nie widać, mości panie.

Quote:to hipokryzja niestety.

Ty chyba pojęcia hipokryzji nie znasz.

A teraz perełka wprost od naszego Bezelka.

Quote:nie lepiej z tym walczyć a nie udawać ze tego niema?

[Image: 513QqRn96SL._AA300_.jpg]

[Image: aeN1WWp_460sa.gif]
(This post was last modified: 09-06-2012 16:25 by Infelicity.)
09-06-2012 16:23
Find all posts by this user Quote this message in a reply
bezelo Offline
*

Posts: 94
Joined: Jun 2012 {socialsites}


Post: #64
RE: "Ci źli hejterzy" - czyli Rojo szerzy bzdury.
hmm nie bezelku bo to niema nic do mojej ksywy bezelo się nie odmienia miłościwy panie ziem niczyich, spoko ja się już nie zamierzam wykłócać według ciebie nie kumam postów jak chcesz hejter nie istnieje(ch**uj że powstaja o nich piosenki, mówili nieraz w wiadomościach) spoko to są wasze przekonania, wyjaśniałeś na swoich teoriach które według mnie nie maja sensu przykro mi,znam pojecie hipokryzji jest to szeroka i rozgałęziona definicja a co do mojego odniesienia o wasza hipokryzję to z tego co wynika ty chyba tez nie umiesz czytać postów ze zrozumieniem, pionka
już mi się nie chce dyskutować w tym pułapie,szanuje was za to że macie własne zdania ale wbijanie komos tego na siłę to nie jest już fajne.
09-06-2012 16:55
Find all posts by this user Quote this message in a reply
MrChmielOO Offline

Posts: 173
Joined: May 2011 {socialsites}


Post: #65
RE: "Ci źli hejterzy" - czyli Rojo szerzy bzdury.
@up on twojego nicku nie odmienił, tylko zdrobnił. Po za tym, co ty się tak kurna tymi piosenkami bronisz? Mam zatem uznać, że skoro Dio śpiewał o smokach to one istnieją? Oni nie wbijają Ci do głowy swoich poglądów, tylko tłumaczą Ci, czemu twoje są błędne.
09-06-2012 17:02
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Infelicity Offline
*

Posts: 564
Joined: Feb 2012 {socialsites}


Post: #66
RE: "Ci źli hejterzy" - czyli Rojo szerzy bzdury.
Tak bardzo o ten nick Ciebie tyłek boli? To, że jakiś random z neta nazywa Ciebie Bezelek, miast Bezelo?
A wracając do tematu - jakim jest to argument, że o "hejterach" robi się piosenki? Taki sam, jak "Rojo, Rock i inni użytkownicy robią o tym filmy, to muszą oni istnieć". A gdyby to byłby wymysł tłumu, który łatwo i szybko podłapał jedno przekonanie?

Quote:które według mnie nie maja sensu

Nie zabraniam Ci mieć innego zdania, ale chociaż uargumentuj, dlaczego wg. Ciebie nie mają sensu. Bo na razie wyprowadzasz puste słowa na wiatr.

Quote:co wynika ty chyba tez nie umiesz czytać postów ze zrozumieniem

Uzasadnij argumentami, bro.

Quote:już mi się nie chce dyskutować w tym pułapie

A na jakim szanowny pan chciałby dyskutować?

Quote:ch**uj

Po co do dyskusji wprowadzać wulgaryzmy?

Quote:on twojego nicku nie odmienił, tylko zdrobnił. Po za tym, co ty się tak kurna tymi piosenkami bronisz? Mam zatem uznać, że skoro Dio śpiewał o smokach to one istnieją? Oni nie wbijają Ci do głowy swoich poglądów, tylko tłumaczą Ci, czemu twoje są błędne.

+1

[Image: aeN1WWp_460sa.gif]
(This post was last modified: 09-06-2012 17:09 by Infelicity.)
09-06-2012 17:08
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Wan1Mas Offline

Posts: 599
Joined: Aug 2011 {socialsites}


Post: #67
RE: "Ci źli hejterzy" - czyli Rojo szerzy bzdury.
(09-06-2012 17:08 )Infelicity Wrote:  A gdyby to byłby wymysł tłumu, który łatwo i szybko podłapał jedno przekonanie
I tak powstała religia.

bezelv600 Wrote:już mi się nie chce dyskutować w tym pułapie

Reżim, 3x0, zero argumentów, zero zrozumienia, zero dyskusji.

(09-06-2012 17:08 )Infelicity Wrote:  Po co do dyskusji wprowadzać wulgaryzmy?
Bo można.
09-06-2012 17:16
Find all posts by this user Quote this message in a reply
bezelo Offline
*

Posts: 94
Joined: Jun 2012 {socialsites}


Post: #68
RE: "Ci źli hejterzy" - czyli Rojo szerzy bzdury.
Po prostu nie chce mi się już dyskutować i tyle bo to niema sensu :) i tej ksywki nie da się skrócić
09-06-2012 18:52
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Rangy Offline
*

Posts: 198
Joined: Jan 2012 {socialsites}


Post: #69
RE: "Ci źli hejterzy" - czyli Rojo szerzy bzdury.
(09-06-2012 18:52 )bezelo Wrote:  Po prostu nie chce mi się już dyskutować i tyle bo to niema sensu :) i tej ksywki nie da się skrócić

Skoro to zrobił, to się da, lol.
09-06-2012 18:55
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
MrChmielOO Offline

Posts: 173
Joined: May 2011 {socialsites}


Post: #70
RE: "Ci źli hejterzy" - czyli Rojo szerzy bzdury.
(09-06-2012 18:52 )bezelo Wrote:  Po prostu nie chce mi się już dyskutować i tyle bo to niema sensu :) i tej ksywki nie da się skrócić

Człowieku czy ty nie rozumiesz różnicy między pojęciem zdrobnienie, a skrócenie?

Dla przykładu:

CAVIRION
Skrócenie: Cav\Cavi
Zdrobnienie: Cavuś
09-06-2012 19:08
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Bob buduje armię..., czyli spamerska "akcja" gimbusów przeciw Google+ KRUKer 11 3.852 24-11-2013 18:54
Last Post: Lugia007
  Tonący brzytwy się chwyta, czyli... Nintendo vs letsplaye. Lemur 12 4.016 18-05-2013 22:15
Last Post: Lavos
  Gimperr się sprzedał czyli o sprzedawaniu się wolf 32 12.736 01-04-2013 18:34
Last Post: punio7
  Rojo ma potomka Innominatus 40 12.242 29-01-2013 10:29
Last Post: Brot
  Rojo i jego tarcza na allegro Flasheave 42 14.978 13-01-2013 02:31
Last Post: fszeker
  Kreowanie wizerunku na youtube, czyli miniaturki, intra itd. skkf 16 5.950 15-12-2012 12:15
Last Post: appareil
  Sens Robienia Zagrajmy czyli Chęć Wybicia się ogm 25 6.927 06-11-2012 20:14
Last Post: degieb
  Rock&Rojo w USA kubn2 42 11.574 07-08-2012 12:44
Last Post: Sou
  Rock i Rojo otwierają sklep. Z koszulkami, a jakże. Infelicity 34 15.170 12-04-2012 20:10
Last Post: Infelicity
  "Hejterzy" - Dyskusja Jakvbek 48 11.723 16-03-2012 11:23
Last Post: Lavos

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 7 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5