Post Reply 
"Ci źli hejterzy" - czyli Rojo szerzy bzdury.
Author Message
Elwood Offline
*

Posts: 589
Joined: Feb 2012 {socialsites}


Post: #71
RE: "Ci źli hejterzy" - czyli Rojo szerzy bzdury.
Ale twój nick skrócić też by się dało, bez.
09-06-2012 19:47
Find all posts by this user Quote this message in a reply
bezelo Offline
*

Posts: 94
Joined: Jun 2012 {socialsites}


Post: #72
RE: "Ci źli hejterzy" - czyli Rojo szerzy bzdury.
skrócić się da,zdrobic np. bezelek to jak bym miał ksywę bezel a nie mam
i nie nie zdrobnił mojej ksywki.(też bedziecie mi wbijać do głowy że mam inna ksywke,i że wszystko o niej wiecie xD?)
09-06-2012 20:16
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Infelicity Offline
*

Posts: 564
Joined: Feb 2012 {socialsites}


Post: #73
RE: "Ci źli hejterzy" - czyli Rojo szerzy bzdury.
Ach, logiczne myślenie, Bezelku. Spróbuj, to Ciebie nie zabije.

Jakby nie było, Bezelo to przeciwieństwo do zdrobnienia Twojego nicku. Przykład? Robert - Roberto, Emil - Emilo itd. Czyli Bezel - Bezelo.
Co oznacza, że można także pójść w drugą stronę:
Bezelo - Bezel - Bezelek.

[Image: aeN1WWp_460sa.gif]
(This post was last modified: 10-06-2012 07:35 by Infelicity.)
10-06-2012 07:33
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Cavirion Offline
*

Posts: 69
Joined: Aug 2011 {socialsites}


Post: #74
RE: "Ci źli hejterzy" - czyli Rojo szerzy bzdury.
Kurczę, przez dwa dni nie czytałem postów i od razu ile lektury... A co tam, dorzucę swoje trzy grosze.

bezelek Wrote:też bedziecie mi wbijać do głowy że mam inna ksywke,i że wszystko o niej wiecie xD?
Nikt ci nie wmawia, że masz inną ksywkę. Prędzej można stwierdzić, że to ty starasz się wmówić Infel'owi, że nie zdrobnił twojej ksywki i nie szanuje twojej osoby.
Zbędne zmienianie tematu. Jeżeli już naprawdę nie masz nic do powiedzenia, po prostu podziękuj za dyskusje i nie dorabiaj jakiś "dram" ; )

bezelek Wrote:ch**uj że powstaja o nich piosenki, mówili nieraz w wiadomościach
Nagram piosenkę o tym, że nie ma hejterów. Czy wtedy wreszcie będziesz mógł przyznać rację, że tak jest?

[spoiler='Garść cytatów bezela']
bezelek Wrote:ale co z tego że wielokrotnie się o nich mówi w muzyce i innych dziedzinach
bezelek Wrote:Ja się już wypowiedziałem hejterzy są byli i będą i nic ani nikt tego nie zmieni co z tego że 20 osób na forum próbuje innym wbić do głowy ze takiego czegoś niema?
bezelek Wrote:hmmm tak to hipokryzja bo hejterzy sa a kosmitów niema
bezelek Wrote:Skoro niema to czemu powstają piosenki o hejterach?
bezelek Wrote:wyjaśniałeś na swoich teoriach które według mnie nie maja sensu przykro mi
[/spoiler]
Wkleiłem sobie tutaj wszystkie twoje "teorie"(jak ty, to ładnie nazwałeś) i... według mnie twoje teorie nie mają sensu. Bo one wszystkie opierają się na tym, że ktośtam sławniejszy(czy to YouTuber, czy piosenkarz - bez znaczenia) powiedział, że oni istnieją. Po prostu są. Hejtują mnie strasznie, dlatego mówię o tym w utworach. Bo jak im może się nie podobać moja twórczość. MOJA! Przecież wkładam w to tyle pracy, a oni po prostu mówią, ze im się nie podoba. Czysty HEJT i ZAWIŚĆ!

Hejt - jeżeli patrząc wszelkimi teoriami internetu - jest to osoba, której jedynym celem jest zniszczenie twojego życia, wyzywanie, udowodnienie, że jesteś nikim na tym świecie i... no teraz każdy niech dorzuci od siebie cegiełkę(może zrobić grę na forum "Hejter bo..." ;) )
Nie
Jeżeli ktoś na ciebie klnie i ogólnie mówi o tobie bardzo brzydko - flamer
Pisze ci pod każdym filmem "słabe", "lepiej nie nagrywaj" - spamer
Robi obie rzeczy naraz i liczy na twoją reakcję w postaci filmu, komentarza - troll

Oczywiście, wszystko tutaj uprościłem jak tylko się da. Liczę, że zrozumiesz o co chodzi
(This post was last modified: 10-06-2012 08:41 by Cavirion.)
10-06-2012 08:39
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
bezelo Offline
*

Posts: 94
Joined: Jun 2012 {socialsites}


Post: #75
RE: "Ci źli hejterzy" - czyli Rojo szerzy bzdury.
Może masz racje a może nie, ja tam podtrzymuje swoja teorie i raczej wy mnie nie dacie rady przekonać co do waszych przekona a ja was i tyle.
Co do ksywki nie nie ma zdrobnień (bezelo a bezel to 2 odmienne sprawy) wiem że próbujesz być mądry ale ci to nie wychodzi nie w kwestii mojej nazwy tego się nie zdrabnia ani nie ma przeciwieństw a jedynie skraca jak wcześniej ktoś zauważył do bez,przeciwieństwo bez elo-z elo?wtf? lub zdrobnienie bezelosiek xD,bezelo a bezel to 2 kaniony odzielone od siebie wiec ogar.Fajnie że wyjechałeś z logicznym myśleniem bo tobie chyba go brak skoro chcesz mi wmawiać od miane ksywki która sam wymyśliłem i jednak się jej nie zdrabnia i nie ma przeciwieństw.
Ps.dokładnie jeżeli chodzi o przekaz ksywki to jest bez elo ale ja to łącze.
Co do tematu proponuje go zakończyć po powoli stacza się to na dyskusje o ksywkach i udowadnianiu swojej "inteligencji".
Co do hejterow tak wrzucam to ścierwo do 1 worka,spamer ktoś kto mnie obraża obraża mój wkład i prace w film itp itd mam wyj*** na tych co dają minusy jak pewno każdy ale chyba w kwestii hejterow wole zgadzać się z takimi ludźmi jak Rojo czy Rock choć ich klasyfikacja w paru przypadkach jest przesadzona i bledną.Fajnie że lubicie sobie pogadać ale może ten temat już jest wyczerpany :)
(This post was last modified: 10-06-2012 11:33 by bezelo.)
10-06-2012 11:24
Find all posts by this user Quote this message in a reply
MrChmielOO Offline

Posts: 173
Joined: May 2011 {socialsites}


Post: #76
RE: "Ci źli hejterzy" - czyli Rojo szerzy bzdury.
Stary nie żebym się czepiał, ale to ty zjechałeś na temat ksywki starając się odwrócić naszą uwagę od tego, że reprezentujesz biedę intelektualną.
10-06-2012 11:40
Find all posts by this user Quote this message in a reply
bezelo Offline
*

Posts: 94
Joined: Jun 2012 {socialsites}


Post: #77
RE: "Ci źli hejterzy" - czyli Rojo szerzy bzdury.
(klaska) wnioszenie że ktoś jest "biedny intelektualnie" po pisaniu na forum to dopiero inteligencja a co do ksywki to wy zaczęliście Piss
10-06-2012 11:44
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Cavirion Offline
*

Posts: 69
Joined: Aug 2011 {socialsites}


Post: #78
RE: "Ci źli hejterzy" - czyli Rojo szerzy bzdury.
bezeluś Wrote:wiem że próbujesz być mądry ale ci to nie wychodzi
bezeluś Wrote:Fajnie że wyjechałeś z logicznym myśleniem bo tobie chyba go brak[...]
bezeluś Wrote:powoli stacza się to na dyskusje o ksywkach i udowadnianiu swojej "inteligencji".
Huehuehue... dobra musiałem się chwilę ponapawać tymi cytatami

bezelosiek Wrote:wnioszenie że ktoś jest "biedny intelektualnie" po pisaniu na forum to dopiero inteligencja a co do ksywki to wy zaczęliście Piss
1. Jest takie przysłowie - Jak cię widzą, tak cię piszą
2. Masz rację, to my sobie zwróciliśmy uwagę, że nie wolno zdrabniać twojego nicku.
3. Piss?

Nadal czekam na odpowiedź na moje pytanie:
"Nagram piosenkę o tym, że nie ma hejterów. Czy wtedy wreszcie będziesz mógł przyznać rację, że tak jest?"
10-06-2012 12:08
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
bezelo Offline
*

Posts: 94
Joined: Jun 2012 {socialsites}


Post: #79
RE: "Ci źli hejterzy" - czyli Rojo szerzy bzdury.
nie ponieważ nagra to 1 osoba a piosenek o hejterach jest pełno tak jak i wiadomościach o tym mówili setki razy np. o hejterach Justina Bimberka itp.
piss(pokój)
10-06-2012 12:15
Find all posts by this user Quote this message in a reply
MrChmielOO Offline

Posts: 173
Joined: May 2011 {socialsites}


Post: #80
RE: "Ci źli hejterzy" - czyli Rojo szerzy bzdury.
po primo piszę się peace
po secundo, jeśli nagram sto piosenek o tym, że nie ma haterów?

Cytując pewną starą myśl
"Kłamstwo powtarzane setki razy staje się prawdą"
(This post was last modified: 10-06-2012 12:41 by MrChmielOO.)
10-06-2012 12:39
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Bob buduje armię..., czyli spamerska "akcja" gimbusów przeciw Google+ KRUKer 11 3.852 24-11-2013 18:54
Last Post: Lugia007
  Tonący brzytwy się chwyta, czyli... Nintendo vs letsplaye. Lemur 12 4.016 18-05-2013 22:15
Last Post: Lavos
  Gimperr się sprzedał czyli o sprzedawaniu się wolf 32 12.735 01-04-2013 18:34
Last Post: punio7
  Rojo ma potomka Innominatus 40 12.239 29-01-2013 10:29
Last Post: Brot
  Rojo i jego tarcza na allegro Flasheave 42 14.975 13-01-2013 02:31
Last Post: fszeker
  Kreowanie wizerunku na youtube, czyli miniaturki, intra itd. skkf 16 5.950 15-12-2012 12:15
Last Post: appareil
  Sens Robienia Zagrajmy czyli Chęć Wybicia się ogm 25 6.927 06-11-2012 20:14
Last Post: degieb
  Rock&Rojo w USA kubn2 42 11.573 07-08-2012 12:44
Last Post: Sou
  Rock i Rojo otwierają sklep. Z koszulkami, a jakże. Infelicity 34 15.170 12-04-2012 20:10
Last Post: Infelicity
  "Hejterzy" - Dyskusja Jakvbek 48 11.723 16-03-2012 11:23
Last Post: Lavos

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 5 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5