Post Reply 
"Ci źli hejterzy" - czyli Rojo szerzy bzdury.
Author Message
MrChmielOO Offline

Posts: 173
Joined: May 2011 {socialsites}


Post: #91
RE: "Ci źli hejterzy" - czyli Rojo szerzy bzdury.
To po jaką cholerę udzielasz się jeszcze w tym temacie skoro już napisałeś wszystko co miałeś do napisania? To nie jest temat "Pokłóćmy się o bezelusia bo zdrobnili mu ksywkę"
10-06-2012 22:53
Find all posts by this user Quote this message in a reply
KrzychuuuPe Offline

Posts: 41
Joined: Mar 2012 {socialsites}


Post: #92
RE: "Ci źli hejterzy" - czyli Rojo szerzy bzdury.
Ja nadal uważam, że było to specjalne, złośliwe zdrobnienie, które właśnie miało na celu to, co właśnie mamy. Przynajmniej w moim odczuciu.
10-06-2012 23:00
Find all posts by this user Quote this message in a reply
bezelo Offline
*

Posts: 94
Joined: Jun 2012 {socialsites}


Post: #93
RE: "Ci źli hejterzy" - czyli Rojo szerzy bzdury.
Bo mogę i tyle wy dalej mnie atakujecie a ja się bronie
Panie Chmielu z doliny wiecznego browaru
a ty po jaką cholerę się wypowiadasz jeżeli cie to denerwuje lub irytuje?
widzisz ogar ogar.

Ja tobie swoich przekonań nie wcisnę a ty mi swoich wiec poco się kłócić?
Największy Hajter Rp xD(tyle że nie hejtuje)
Lepiej być inteligentnym człowiekiem i udawać debila,niż być debilem i udawać inteligentnego człowieka.Bezelo Księga:życie,rozdział:doświadczenie.
10-06-2012 23:24
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Infelicity Offline
*

Posts: 564
Joined: Feb 2012 {socialsites}


Post: #94
RE: "Ci źli hejterzy" - czyli Rojo szerzy bzdury.
Quote:popatrz na jaki tor zeszła ta dyskusja

Well, nie przeze mnie, bo nie ja cały czas zmywam pytania innych narzekaniem, że random z neta zdrabnia Ci ksywkę.

Quote:bo kaleczy moja ksywke

Kiedy rodzice zdrabniali Twoje imię, to też je kaleczyli? Poza tym lepiej odpowiedz na zadane pytania, bo jak na razie, to paplasz bez końca o swoim nicku.

Quote:Ja nadal uważam, że było to specjalne, złośliwe zdrobnienie, które właśnie miało na celu to, co właśnie mamy.

Yup, za chwilę będzie, że ja go trollowałem.

Quote:Bo mogę i tyle wy dalej mnie atakujecie a ja się bronie

Podaj dowody na ataki werbalne z naszej strony. Bo ja ich szczerze mówiąc w tej dyskusji nie zauważyłem.

Quote:a ty po jaką cholerę się wypowiadasz jeżeli cie to denerwuje lub irytuje?
widzisz ogar ogar.

Argument równie dobry jak "nie podoba się, nie oglądaj". Jeżeli ma powód (może to być także irytacja) to może wypowiadać się ile chce. "Ogar, ogar."
Ponawiam pytanie - Skoro masz ich gdzieś, to czemu płaczesz, że są, a że my twierdzimy, że ich nie ma? Czemu, skoro ich ignorujesz tak się nimi przejmujesz?
Liczę na jakąś w miarę zrozumiałą odpowiedź.

[Image: aeN1WWp_460sa.gif]
11-06-2012 14:23
Find all posts by this user Quote this message in a reply
bezelo Offline
*

Posts: 94
Joined: Jun 2012 {socialsites}


Post: #95
RE: "Ci źli hejterzy" - czyli Rojo szerzy bzdury.
Spoko,
Po prostu nikt nie dał tutaj wystarczających dowodów ani zapewnień (pomimo tylu postów,tylko nie piszcie że nie kumam postów może po prostu niektóre olewam?) że hejterzy nie istnieją,już mówiłem ja mam swoje racje a wy swoje ja swoich wam nie mogę wcinać do głowy a wy mi moich i tyle.Nie napisałem że ja się nimi przejmuje ale po prostu gdy widzę jak parę osób z forum broni swoich racji że niema hejtów a w telewizji,muzyce,programach społecznych gdzie przekaz ma większą skale mówi się o hejterach,to mam ochotę w jakimś stopniu dowieść że jednak oni są,co do ksywki ja się tylko raz obroniłem i zaczęli mi robić jakieś wykłady i denerwować zdrobnieniami tego się nie zdrabnia i już powiedziałem to raz a że ktoś naciska to wyłącznie za złość.Ja się wycofuje z tej dyskusji i fajne się ją prowadziło co do ataków to nie były jakieś poważne obrazy ale nie lubię jak ktoś mnie drażni lub za rzuca mi niski poziom inteligencji.
Podsumowując ani ja wam nie udowodniłem że hejterzy są ani wy mi że ich niema.Jeżeli kogoś denerwowały lub irytowały moje posty trudno i narka w innych dyskusjach.

Ja tobie swoich przekonań nie wcisnę a ty mi swoich wiec poco się kłócić?
Największy Hajter Rp xD(tyle że nie hejtuje)
Lepiej być inteligentnym człowiekiem i udawać debila,niż być debilem i udawać inteligentnego człowieka.Bezelo Księga:życie,rozdział:doświadczenie.
11-06-2012 14:40
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Cavirion Offline
*

Posts: 69
Joined: Aug 2011 {socialsites}


Post: #96
RE: "Ci źli hejterzy" - czyli Rojo szerzy bzdury.
Nikt też nie dał "wystarczających dowodów ani zapewnień" na to, że hejterzy istnieją

Quote:wiem że próbujesz być mądry ale ci to nie wychodzi
Hohoho
11-06-2012 14:49
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Infelicity Offline
*

Posts: 564
Joined: Feb 2012 {socialsites}


Post: #97
RE: "Ci źli hejterzy" - czyli Rojo szerzy bzdury.
Quote:tylko nie piszcie że nie kumam postów może po prostu niektóre olewam?
To przykro mi bardzo, ale jeżeli jedna strona w dyskusji olewa posty drugiej, to nieporonionej i zdrowej dyskusji nie da się prowadzić. Bo to jest tak, jakbyś krzyczał do głuchego.
Quote:a w telewizji,muzyce,programach społecznych gdzie przekaz ma większą skale mówi się o hejterach
No świetnie, tylko podaj kurczę, jak się o nich mówi. Najlepiej daj linki, to zobaczymy jak te źródła przekazu są wiarygodne. Co jak co, do telewizji, talk-show i popkultury muzycznej nie można nigdy podchodzić bezkrytycznie. Bo w niektórych przypadkach wmawiane są obłudne teorie, vide Rojo i jego klasyfikacja. Nigdy nie spojrzałeś na to w ten sposób, że może ci cali "hejterzy" to jedynie dobre usprawiedliwienie wylewania swojej żółci na jakąś osobę krytykującą?
Quote:za rzuca mi niski poziom inteligencji
Podaj przykład, bo wg. mnie niczego takiego nie było. Było o czytaniu ze zrozumieniem, ale nigdy o niskim poziomie inteligencji.

[Image: aeN1WWp_460sa.gif]
11-06-2012 15:31
Find all posts by this user Quote this message in a reply
bezelo Offline
*

Posts: 94
Joined: Jun 2012 {socialsites}


Post: #98
RE: "Ci źli hejterzy" - czyli Rojo szerzy bzdury.
Olewam nie znaczy że nie czytam po prostu na nie nie odpowiadam,
Co to reszty poszukaj sobie,zdolny z ciebie chłopaczek dasz rade.

Ja tobie swoich przekonań nie wcisnę a ty mi swoich wiec poco się kłócić?
Największy Hajter Rp xD(tyle że nie hejtuje)
Lepiej być inteligentnym człowiekiem i udawać debila,niż być debilem i udawać inteligentnego człowieka.Bezelo Księga:życie,rozdział:doświadczenie.
11-06-2012 15:39
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Cavirion Offline
*

Posts: 69
Joined: Aug 2011 {socialsites}


Post: #99
RE: "Ci źli hejterzy" - czyli Rojo szerzy bzdury.
Tu nie chodzi o to, że jesteśmy w stanie znaleźć dany materiał.
Ty popierasz swoją tezę, póki co, wymyślonymi filmami i reportażami o hejterach i nie możemy ich wziąć na poważnie, dopóki nam ich tutaj nie przedstawisz. Wystarczy podać link do chociażby jednego takowego filmu i będziemy mogli inaczej spojrzeć na to co mówisz.

Quote:wiem że próbujesz być mądry ale ci to nie wychodzi
Hohoho
(This post was last modified: 11-06-2012 17:23 by Cavirion.)
11-06-2012 17:17
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Kovlor Offline
*

Posts: 2
Joined: May 2012 {socialsites}


Post: #100
RE: "Ci źli hejterzy" - czyli Rojo szerzy bzdury.
(11-06-2012 14:40 )bezelo Wrote:  a w telewizji,muzyce,programach społecznych gdzie przekaz ma większą skale mówi się o hejterach

Rozumiem, że wierzysz również w to że katastrofa Smoleńska była winą Niemców, i tak naprawdę zestrzelili oni swoją militariom tupolewa i zabili pasażerów. Ciekawe...
Co do dyskusji to proszę o argumenty, bo od kiedy się pojawiłeś w tym temacie to trzymam się ciągle za głowę.
11-06-2012 18:28
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Bob buduje armię..., czyli spamerska "akcja" gimbusów przeciw Google+ KRUKer 11 3.852 24-11-2013 18:54
Last Post: Lugia007
  Tonący brzytwy się chwyta, czyli... Nintendo vs letsplaye. Lemur 12 4.016 18-05-2013 22:15
Last Post: Lavos
  Gimperr się sprzedał czyli o sprzedawaniu się wolf 32 12.729 01-04-2013 18:34
Last Post: punio7
  Rojo ma potomka Innominatus 40 12.212 29-01-2013 10:29
Last Post: Brot
  Rojo i jego tarcza na allegro Flasheave 42 14.949 13-01-2013 02:31
Last Post: fszeker
  Kreowanie wizerunku na youtube, czyli miniaturki, intra itd. skkf 16 5.950 15-12-2012 12:15
Last Post: appareil
  Sens Robienia Zagrajmy czyli Chęć Wybicia się ogm 25 6.927 06-11-2012 20:14
Last Post: degieb
  Rock&Rojo w USA kubn2 42 11.551 07-08-2012 12:44
Last Post: Sou
  Rock i Rojo otwierają sklep. Z koszulkami, a jakże. Infelicity 34 15.170 12-04-2012 20:10
Last Post: Infelicity
  "Hejterzy" - Dyskusja Jakvbek 48 11.723 16-03-2012 11:23
Last Post: Lavos

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 13 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5