Post Reply 
TheQuadfour zawiesza działalność
Author Message
Kazaod Offline
*

Posts: 28
Joined: Aug 2012 {socialsites}


Post: #11
RE: TheQuadfour zawiesza działalność
Mandeto w twoim rozumowaniu jest 1 blad.
Oczywiscie zgodze sie ze da rade znalesc na YT to czego szukamy ale istnieja jeszcze tagi ktore tez mocno bruzdza w wyszukiwaniu roznych materialow. Nie raz zdazylo mi sie szukac filmiku z jakiejs gierki (np pop) a tu majnkraft pop.
19-09-2012 23:51
Find all posts by this user Quote this message in a reply
gremlin Offline
*

Posts: 212
Joined: Sep 2012 {socialsites}


Post: #12
RE: TheQuadfour zawiesza działalność
Szkoda, że Quadfour zakończył swoją działalność. Obejrzałem kilka jego materiałów i były całkiem interesujące. Niestety nie zdążyłem zapoznać się dokładniej z jego kanałem i żałuję, że postanowił usunąć filmy, lecz to jego twórczość i może z nią zrobić, co zechce.

Nie ma co gdybać na temat przyczyn tego posunięcia, jeśli będzie miał na to ochotę, to sam się tym podzieli. Taka informacja i tak niczego nie zmieni - skończył z YT. Kropka.

MrChmielOO Wrote:Jeśli zrobił to z powodu tego co się dzieje na YT i jak zmieniło się zagrajmerstwo, to w pełni go popieram.(...)

Dlaczego? Taka "męczeńska" akcja nie zmieni niczego. Śmiem jeszcze twierdzić, że nie do końca w pełni go popierasz. Twój kanał nadal funkcjonuje, czyż nie? ;)

A co do "zaśmieconego YT": jeśli o mnie chodzi, to nie oglądam mc i jakoś nie mam problemów, żeby znaleźć materiały, które mnie interesują. To całe narzekanie bardziej przypomina płacz o to, że nie można się wybić, bo masy wolą oglądać mc, a przecież "ja mam takie świetne materiały i zasługuję na conajmniej taką publikę jak minefagi". Litości. Samo zjawisko może irytować, ale przecież to nasza pasja, więc liczba subów nie jest ważna ;)

Screw you guys, I'm goin' home!
20-09-2012 00:04
Find all posts by this user Quote this message in a reply
KlawaQwerty Offline
*

Posts: 15
Joined: Aug 2012 {socialsites}


Post: #13
RE: TheQuadfour zawiesza działalność
Quote:Czy ja wiem? Wiadomo, postęp i tak dalej, trzeba ciągle iść naprzód, ale jeżeli na YT dalej będzie szedł w tą stronę, boję się pomyśleć, co będzie za jakieś 5 lat.

Będzie niczym Happy Wheels w zakładce "Browse Levels" :))

Popieram gremlina.
20-09-2012 06:07
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Lavos Offline
*

Posts: 1.111
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #14
RE: TheQuadfour zawiesza działalność
Właśnie z nim rozmawiałem i by uciąć jakieś spekulacje oraz ładnie zamknąć temat, kilka słów od Quada,:

"nie chcem się w tym babrać, nie pasuje tam do tych wszystkich rojow rockow czy innych zagraj-biznesmenow"

"(...)ale i poziom spadl. Dostac porzadne zagrajmy z informacyjami o grze, ciekawostkami etc to rzecz niemal niemozliwa. Ostatnio widzialem goscia, ktory sie wkurwial bo intro nie dawalo mu powiedziec jakies bzdury na temat kanalu czy czegos tam
wykorzystuja gry jako srednio potrzebne tlo. Najwazniejsze jest ich nieciekawe zdanie na jakis bzdurny temat, albo opowiastki o tym "jak dzisiaj kupilem bulke u pani Heli w sklepie""

I tym właściwie można wszystko podsumować. Quad się z jutubów wyniósł, bo ich smród mu przeszkadzał.

[Image: kaos.gif]
Wiatry w mojej głowie prowadzą mnie.
(This post was last modified: 14-10-2012 16:34 by Lavos.)
14-10-2012 15:59
Find all posts by this user Quote this message in a reply
kubn2 Offline
*

Posts: 383
Joined: Nov 2011 {socialsites}


Post: #15
RE: TheQuadfour zawiesza działalność
(14-10-2012 15:59 )LavosCore Wrote:  Właśnie z nim rozmawiałem i by uciąć jakieś spekulacje oraz ładnie zamknąć temat, kilka słów od Quada, z którym rozmawiałem:

"nie chcem się w tym babrać, nie pasuje tam do tych wszystkich rojow rockow czy innych zagraj-biznesmenow"

"(...)ale i poziom spadl. Dostac porzadne zagrajmy z informacyjami o grze, ciekawostkami etc to rzecz niemal niemozliwa. Ostatnio widzialem goscia, ktory sie wkurwial bo intro nie dawalo mu powiedziec jakies bzdury na temat kanalu czy czegos tam
wykorzystuja gry jako srednio potrzebne tlo. Najwazniejsze jest ich nieciekawe zdanie na jakis bzdurny temat, albo opowiastki o tym "jak dzisiaj kupilem bulke u pani Heli w sklepie""

I tym właściwie można wszystko podsumować. Quad się z jutubów wyniósł, bo ich smród mu przeszkadzał.

Jak się ogląda yt >50k widzów to czego On się spodziewa?
Są małe kanały, które są świetne wystarczy poszukać.
14-10-2012 16:12
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Wan1Mas Offline

Posts: 599
Joined: Aug 2011 {socialsites}


Post: #16
RE: TheQuadfour zawiesza działalność
kubn2 Wrote:Jak się ogląda yt >50k widzów to czego On się spodziewa?
Są małe kanały, które są świetne wystarczy poszukać
Jestem pewny, że jednym z nich jest twój.

Aczkolwiek szkoda że Quad się z jewtuba wyniósł, nawet zabawnie się oglądało jego materiały, a on najwidoczniej za bardzo na poważnie przejmował się tymi tubami. [*]
(This post was last modified: 14-10-2012 16:46 by Wan1Mas.)
14-10-2012 16:42
Find all posts by this user Quote this message in a reply
kubn2 Offline
*

Posts: 383
Joined: Nov 2011 {socialsites}


Post: #17
RE: TheQuadfour zawiesza działalność
(14-10-2012 16:42 )Wan1Mas Wrote:  
kubn2 Wrote:Jak się ogląda yt >50k widzów to czego On się spodziewa?
Są małe kanały, które są świetne wystarczy poszukać
Jestem pewny, że jednym z nich jest twój.

Czy ja coś takiego powiedziałem? Serio bez sensowna dopiska, która nic nie wnosi do dyskusji, jedynie pokazałeś, że nie potrafisz dyskutować.
14-10-2012 17:59
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
appareil Offline
*

Posts: 1.160
Joined: Dec 2010 {socialsites}


Post: #18
RE: TheQuadfour zawiesza działalność
Quote:Czy ja coś takiego powiedziałem? Serio bez sensowna dopiska, która nic nie wnosi do dyskusji, jedynie pokazałeś, że nie potrafisz dyskutować.
On ma dzisiaj humor na dziecinne płacze, dwanaście raportów na losowe posty za spam wysłał. Ignoruj, to mu przejdzie.
14-10-2012 18:29
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Bany_ku kończy działalność… i wraca po pięciu godzinach RamoHater 192 54.055 24-03-2013 20:02
Last Post: xometr

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 3 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5