Thread Closed 
Negatyw zamknął konto
Author Message
Myszu Offline
*

Posts: 3
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #181
RE: Negatyw zamknął konto
(08-12-2012 15:01 )Majk. Wrote:  
(08-12-2012 14:37 )iDELTI Wrote:  Chcę tylko powiedzieć, że takie lastLogins możecie poznajdywać na http://pastebin.com/ i innego tego typu portalach "copy paste".
Do napisania czegoś takiego nie trzeba wyimaginowanych skillsów.
Trzeba po prostu ogarniać składnię i wkleić w dobre miejsce lastLogin.
Przykro mi, że stałem się bezpodstawnie oskarżony tylko dlatego, że mam w opisie napisane co potrafię.
Szczerze, olewam ludzi, którzy mieszają się w dramę tylko snując hipotetyczne wnioski, aczkolwiek miło się to czyta.
Będę dalej śledził wątek, niekoniecznie się udzielając.

Best,

Nikt cie nie oskarża, tylko podejrzewamy, i nie chodzi mi nawet o same umiejętności tylko dopisek "masz biznes?"...

Sorry, ale trochę ogaru. Chłopak zna kilka języków programowania, więc to (przynajmniej dla mnie) oczywiste, że słowa "Masz biznes ?" mają być informacją, że prowadzi jakieś usługi z owymi umiejętnościami. Oskarżać kogoś o przestępstwa internetowe, bo jest free lancer'em ? Seriously ?

Rozumiem, że to co się stało jest dla wielu osób zaskoczeniem, ale to już totalna paranoja. Wpiszę sobie w info "Masz teściową ?" i zaraz będę podejrzanym numer 1 w sprawie każdej zamordowanej matki z żonatym synem bądź zamężną córką ? Ruthless idiotism...

Opierajmy się na faktach twardych jak kupa po Pediegree, a nie na domysłach w stylu "on jest zamieszany, bo w którymś filmiku wypowiedział słowo "Negatyw" (w dowolnej odmianie)." bo niestety do tego dążycie. Chcesz kogoś zasugerować, to znajdź bezsprzeczny dowód, a nie jakiś wyciągnięty zupełnie z dupy pomysł....
08-12-2012 16:21
Visit this user's website Find all posts by this user
Karol.S Offline
*

Posts: 3
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #182
RE: Negatyw zamknął konto
(08-12-2012 16:21 )Myszu Wrote:  
(08-12-2012 15:01 )Majk. Wrote:  
(08-12-2012 14:37 )iDELTI Wrote:  Chcę tylko powiedzieć, że takie lastLogins możecie poznajdywać na http://pastebin.com/ i innego tego typu portalach "copy paste".
Do napisania czegoś takiego nie trzeba wyimaginowanych skillsów.
Trzeba po prostu ogarniać składnię i wkleić w dobre miejsce lastLogin.
Przykro mi, że stałem się bezpodstawnie oskarżony tylko dlatego, że mam w opisie napisane co potrafię.
Szczerze, olewam ludzi, którzy mieszają się w dramę tylko snując hipotetyczne wnioski, aczkolwiek miło się to czyta.
Będę dalej śledził wątek, niekoniecznie się udzielając.

Best,

Nikt cie nie oskarża, tylko podejrzewamy, i nie chodzi mi nawet o same umiejętności tylko dopisek "masz biznes?"...

Sorry, ale trochę ogaru. Chłopak zna kilka języków programowania, więc to (przynajmniej dla mnie) oczywiste, że słowa "Masz biznes ?" mają być informacją, że prowadzi jakieś usługi z owymi umiejętnościami. Oskarżać kogoś o przestępstwa internetowe, bo jest free lancer'em ? Seriously ?

Rozumiem, że to co się stało jest dla wielu osób zaskoczeniem, ale to już totalna paranoja. Wpiszę sobie w info "Masz teściową ?" i zaraz będę podejrzanym numer 1 w sprawie każdej zamordowanej matki z żonatym synem bądź zamężną córką ? Ruthless idiotism...

Opierajmy się na faktach twardych jak kupa po Pediegree, a nie na domysłach w stylu "on jest zamieszany, bo w którymś filmiku wypowiedział słowo "Negatyw" (w dowolnej odmianie)." bo niestety do tego dążycie. Chcesz kogoś zasugerować, to znajdź bezsprzeczny dowód, a nie jakiś wyciągnięty zupełnie z dupy pomysł....

Żeby znaleźć dowód decydujący o tym do kogo szły informacje trzeba było znaleźć ip komputera osoby która poprosiła o hosting. To byłby wtedy dobry dowód.
(This post was last modified: 08-12-2012 16:48 by Karol.S.)
08-12-2012 16:34
Find all posts by this user
Przemcio Offline
*

Posts: 143
Joined: Aug 2011 {socialsites}


Post: #183
RE: Negatyw zamknął konto
Serio będziecie teraz podejrzewać każdego kto umie choć trochę programować? Napisałem moda do SA-MP, 2k linijek czystego kodu, nagrałem z niego filmik na moim kanale. Jestem już podejrzany? Ogarnijcie, lecą tu lepsze teorie spiskowe niż z ruskimi i Tupolewem.
08-12-2012 16:55
Find all posts by this user
Kijaszek Offline
*

Posts: 7
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #184
RE: Negatyw zamknął konto
Czytam ten cały wątek, oglądam filmiku "znanych youtuberów" na ten temat i jestem zdegustowany. Czy na prawdę do tego dąży polska scena? Do nakręcania afer bo ktos kogoś okradł? Na boga! Sam jestem twórcą z małym fanbase ale dużym stażem i cieszę się że nie jestem częścią polskiej sceny.
Dwóch gości "stworzyło" (bo kod pewnie pobrali z sieci) keyloggera (ktory nie jest keyloggerem) a afera teraz rozchodzi się na "bo ja go polecałam a on taki piernik". Wątek powinien być zamknięty po wypowiedziach winnych z postem od moderatora/admina który udziela konkretnych informacji. Teraz brzmi to wszystko jak BYŁ MOIM KOLEGOM A UKRADŁ MI ŁOPATKE BEEEE MAMOOOO TATOOOO SŁUCHAJCIEEE...
Problem leży gdzieś indziej - w tym jak wielu ludzi ufa gościom tworzącym content na polskim YT. Sam siedzę głębiej w zagranicznym i tam tego nie widać aż tak bardzo. Może przemawia przeze mnie zazdrość że ja takich fanów nie mam ale sami nakręcacie te "dzieci" do wierzenia we wszystko co robicie. Kończy sie to na totalnym fanboystwie gdzie wynoszą was do rangi bóstw czy innych autorytetów życiowych. Wykorzystanie tej nawiności było tylko kwestią czasu...
Nie usprawiedliwiam tutaj dwóch winowajców (których nawet nie znam), ich wina jest jasna i pełna. Niech oszukani pogadają z rodzicami, przygotują pozwy i goście pójdą siedzieć na dłuuugi czas. Ale sami "wielcy youtuberzy" nakręcają tak naiwną społeczność.
08-12-2012 16:57
Find all posts by this user
PsyhicX Offline
*

Posts: 2
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #185
RE: Negatyw zamknął konto
@Przemcio Jeśli ci chodzi o mnie to tutaj masz cytat od admina w którym piszę wyraźnie że jest to Patyczak ;)
(08-12-2012 14:14 )apparatus Wrote:  
Quote:Powiem tylko jedno, programista raczej napisałby to lepiej bo jak patrzę na ten kod to zdaje mi się że napisał go jakiś gimnazjalista po średniej jakości kursie robienia keyloggerów ;)
I rację masz. Z informacji, które dostałem, to państwo chakierzy mają po 13-16 lat. Nie mam jednak potwierdzenia, co do jednej osoby - a reszta nicków już padła, czyli Luk i Patyczak.
08-12-2012 17:01
Find all posts by this user
seebix Offline
*

Posts: 3
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #186
RE: Negatyw zamknął konto
(08-12-2012 17:29 )NitroZyniak Wrote:  
(08-12-2012 17:24 )MrLKamilL Wrote:  Ja chce Wiedzieć kto Stworzył tego Kaylogera a jak nie to idę na policje i zgłaszam na Negatywa i Maćka za kradzież konta

1. Ogarnij pisanie co drugiego slowa z duzej litery
2. Keylogger nie Kayloger.
3. "zglaszam na negatywa i macka" NA? :palmface"
4. Jak bedziesz mial 18 lat to wtedy bedziesz mogl cokolwiek zglosic.


PS. To nie byl Keylogger...
Keylogger - KEY LOGGER - (Key - Klawisz) (Log - Dziennik)
Keylogger spisuje wszystko co klikasz na klawiaturze do notatnika i wysyla to z komputera ofiary do osoby ktora przeslala ci Keyloggera.


Nie trzeba mieć 18 lat, żeby coś zgłosić na policje :)

To nie keylogger masz rację, ponieważ ten skrypt analizuje tylko plik ,,lastlogin" który zapisuje zaszyfrowany login i hasło a następnie wysyłą go na serwer FTp.

Keylogger nie zapisuje do NOTATNIKA. Lecz do określonego formatu pliku na przykład keylogger ar***** Zapisuje do swojego własnego formatu a następnie wysyła go w postaci (można wybrać HTML oraz własny format który można otworzyć w specialnym programie do niego dołączonym) na serwer ftp lub email. A następnie usuwa dany plik z komputera przy pomyślnym wysłaniu .. Lecz gdy ktoś się zna , łatwo odkryć gdzie jest wysyłany dany plik, oraz gdzie się zapisuje :) .

Co do sprawy. Dla mnie żadne konto raczej nie zostało skradzione, ponieważ potrzebny jest e@ ... Tyle ode mnie, może się coś jeszcze wypowiem

Pozdrawiam : >
08-12-2012 17:48
Find all posts by this user
Pierdzionka Offline
*

Posts: 19
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #187
RE: Negatyw zamknął konto
Nikt nie mówił o żadnej zmianie hasła, może nie chcieli by ktokolwiek zauważył że z konta ktoś jeszcze korzystał.
08-12-2012 17:59
Find all posts by this user
Michaszek Offline
*

Posts: 9
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #188
RE: Negatyw zamknął konto
Jeszcze jedna sprawa Multi na swoim fanpageu napisał że Maćka wkopał jego dobry kolega który teraz sobie siedzi na facebooku i nic z tego sobie nie robi dodał też że to nie był Bremu
08-12-2012 18:02
Find all posts by this user
Michaszek Offline
*

Posts: 9
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #189
RE: Negatyw zamknął konto
@TheMeldero
post został usunięty , Multi pisał także jak dodawał post o tym na fanpageu , że wiadomość może zostać usunięta przez udział osób trzecich , i postu nie ma
pozdro :)
(This post was last modified: 08-12-2012 18:11 by Michaszek.)
08-12-2012 18:08
Find all posts by this user
Nikodeus Offline
*

Posts: 3
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #190
RE: Negatyw zamknął konto
Od dłuższego czasu widzę, że w wątku nic się nie dzieje nowego. To co gremlinie - zajmiemy się spamowaniem forum i ściąganiem uwagi na siebie?

(08-12-2012 14:14 )gremlin Wrote:  
Nikodeus Wrote:2. Wyjaśnić, dlaczego dwukrotnie kasowa na tym forum kluczowy link umieszczony przez kubn2, czyli źródło, do którego prowadził dany skrypt. A to on wiedzie do strony, która zbierała te dane - dobrze rozumiem?
Może po to, by nie brać odpowiedzialności za konsekwencje odkryć samozwańczych detektywów. Brzmi rozsądnie?

To druga opcja. Również ma sens. Wybierz sobie swój domysł, chyba, że wiesz coś więcej i masz sprawdzone i udokumentowane źródła.

(08-12-2012 14:14 )gremlin Wrote:  Zwłaszcza, że osoby, których dane tam się znajdowały nie miały ze sprawą nic wspólnego, a wyrafinowane akty zemsty typu wysyłanie maili pełnych obelg czy wyjaśnianie kurierowi, że się nie zamawiało przesyłki nie jest może groźne, ale zdecydowanie nieprzyjemne.

Ciekawostka. Skąd te informacje? Wiesz coś więcej o tym, kto? Podziel się. Gawiedź czeka, widły już mają naostrzone.

(08-12-2012 14:14 )gremlin Wrote:  
Nikodeus Wrote:4. Zastanowić się nad tym, jak można ufać komuś, kto ma pseudonim "Negatyw". To naprawdę takie trudne do ogarnięcia? Rozumiem, że dzieci, że 10 lat, ale są granice absurdu.
Buahaha. Rozumiem, że gdyby miał nick "Pozytyw" czyniłoby go to godnym zaufania? I Ty próbujesz wytykać absurdalne zachowania?
BTW Trochę się zmartwiłem. Sądzisz, że powinienem unikać światła słonecznego, kontaktu z wodą i posiłków po północy? To bardzo ważne dla mnie, liczę na szczerą odpowiedź.

Tak, przy okazji uważaj na chlor w paście do zębów, rtęć w termometrze i na pms swojej dziewczyny (zkładając, że takowa istnieje). Zaufanie do kogoś na podstawie nicku jest głupie. Zaufanie do kogoś o nicku "Negatyw" to jawne odrzucenie zdolności krytycznego i uważnego myślenia.

(08-12-2012 14:14 )gremlin Wrote:  Reszty banałów a'la internetowy psycholog nawet nie chce mi się komentować.

Ależ, nie wycofuj się Waść tak szybko. Komentujesz dwie rzeczy, do których możesz się przyczepić a resztę chcesz olać ciepłym moczem bo wychodzisz - z całkiem słusznego zresztą - założenia, że nikt i tak do treści nie wróci?

Proponuję zrobić inaczej, bo na razie bardziej sikasz pod siebie, niż na coś, a tym bardziej kogoś.

Poczekajmy aż ktoś się czegoś więcej dowie, a później niech gawiedź wyciągnie wnioski sensowniejsze niż tylko "źli niedobrzy jutuberzy, nikomu już nie można ufać", po czym popełnią ten sam błąd. Ale nie drugi raz. Tak z piąty, szósty, siódmy - tak dla pewności.

Jeżeli wiesz coś, czego reszta nie wie - dlaczego się tym nie podzielisz?

Edukacja się dzieciakom przyda.
08-12-2012 18:24
Find all posts by this user
Thread Closed 


Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Konto MagdalenaMariaMonika zawieszone. buuu 13 6.098 29-03-2013 19:47
Last Post: AcerNew2
  Jak zmienić przypisane konto adsense? Adeo 8 3.606 08-11-2011 01:05
Last Post: Kern3l
  Konto Gnomka zHackowane - Przykra prawda czy po prostu zart? Mczulek 151 42.109 17-08-2011 17:12
Last Post: Starygnom
  VVitchaven zamknął konto thefifiasek 69 19.336 10-08-2011 11:45
Last Post: Lavos

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 156 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5