Post Reply 
Najgorsi youtuberzy, których wszyscy oglądają
Author Message
Rexlu Offline

Posts: 154
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #31
RE: Najgorsi youtuberzy, których wszyscy oglądają
@up Popieram :)
Aczkolwiek, są osoby, które denerwują mnie swoim zachowaniem:
1. Rojo, wyrażałby się ten człowiek i nie darł japy do tego mikrofonu tak bardzo.
2. Shogun, vlogi o USA fajne, ale te jego kontrowersyjne materiały to pod publikę i popularność.
(This post was last modified: 08-01-2013 14:10 by Rexlu.)
07-01-2013 22:34
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Elwood Offline
*

Posts: 589
Joined: Feb 2012 {socialsites}


Post: #32
RE: Najgorsi youtuberzy, których wszyscy oglądają
Quote:Skoro oni sa tacy beznadziejni a wy wiecie jak trzeba prowadzic kanal to dlaczego go nie zalozycie

Na takiej samej zasadzie krytycy filmowi powinni kręcić własne filmy, bo przecież wytykają błędy w innych, no nie? Zalatuje mi to z lekka sławnym ,,nie podoba się, to sam zrób lepiej''.
Krytykować ma prawo każdy, mój drogi, zwłaszcza jeżeli ma się ku temu powody.

Quote:Sprawdzilem pare kanalow tych osob co hejtuja tutaj wszystkich

Mógłbyś podać definicję hejtu? W tym momencie zawsze robi się zabawnie.

Quote:Oni cos robia dobrze skoro maja widzow a wy nie..

Robią coś, co podoba się wielu osobom, fakt. Tylko co w związku z tym? Że my nie mamy prawa ich krytykować?



Quote:@up Popieram :)
Aczkolwiek, są osoby, które denerwują mnie swoim zachowaniem:
1. Rojo, wyrażałby się ten człowiek i nie darł japy do tego mikrofonu tak bardzo.

Hadzia, według pana wyżej najprawdopodobniej podpada to pod ,,hejterstwo''. Przykro mi.
(This post was last modified: 07-01-2013 22:42 by Elwood.)
07-01-2013 22:39
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Infelicity Offline
*

Posts: 564
Joined: Feb 2012 {socialsites}


Post: #33
RE: Najgorsi youtuberzy, których wszyscy oglądają
Quote:Skoro oni sa tacy beznadziejni a wy wiecie jak trzeba prowadzic kanal to dlaczego go nie zalozycie??
Ooo, stary tekst. No niech będzie, wytłumaczę to jak chłop krowie na rowie.
Dawno temu w prehistorii, przedstawiciel prastarych ludzi Ugub wyłupał z kamienia pewną płytę, która zaczęła się obracać. Wg. niego była świetna i pozbawiona wszelkich wad, wynalazek stulecia. Wtedy przyszedł zły, prastary człowiek Hugad i stwierdził, że to nie jest jeszcze dobre. Pokazał Ugubowi, który był zaślepiony swoim dziełem jego niedoskonałości, typu brak zaokrąglenia boków, dzięki którym płyta ta obracała by się lepiej i można byłoby ją spokojnie stoczyć ze wzgórza tak, aby swobodnie toczyła się jeszcze daleko dalej. Wtedy wściekły Ugub powiedział "HRRRUUUA, HUGAD NIENAWIDZI MOJEGO DZIELA, TO HUGAD ZROBI LEPIEJ".
I teraz zróbmy 2 ścieżki, którymi mogła dalej potoczyć się ta historia.
1. Hugad milknie i idzie zająć się swoimi sprawami, przez co dzisiejsze samochody miałyby kwadratowe opony.
2. Hugad bierze się do roboty, udoskonala pomysł Uguba, lub próbuje go za wszelką cenę przekonać swoją opinią na poprawienie niedoróbek. Opony samochodów są okrągłe.
Co jest lepsze? Milczeć i stać na boku, czy pomagać twórcom w zauważeniu błędów lub im je pokazywać?

[Image: aeN1WWp_460sa.gif]
08-01-2013 07:20
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Rexlu Offline

Posts: 154
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #34
RE: Najgorsi youtuberzy, których wszyscy oglądają
Zgadzam się również z tym co mówi Elwood. Hmm trudno mi to wytłumaczyć, ale jak ktoś hejtuje, czy krytykuje tylko po to bo mu się nudzi (4fun), a nie bo naprawdę widzi błędy (znam takich ludzi) to niech sam założy kanał i zobaczy jak to jest ;).

Aczkolwiek co racja to racja, krytykować może każdy, byle ta krytyka była prawdziwa.
"Krytykować ma prawo każdy, jeżeli ma się ku temu powody."

Co od Roja, to ja nic nie mam osobiście, jeżeli komuś się to podoba to proszę bardzo ;) Lecz ja nie umiem go słuchać.
08-01-2013 14:16
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
appareil Offline
*

Posts: 1.160
Joined: Dec 2010 {socialsites}


Post: #35
RE: Najgorsi youtuberzy, których wszyscy oglądają
On topic w końcu:
  1. Rockalone2k - wyjasniałem już wielokrotnie. Człowiek nieszczery i udający miłego, jego kanał to milion filmów o niczym, podobne teksty można przeczytać z tyłu pudełek z grami.
  2. Rojov13 - świetny przykład tego, jak niewiele trzeba, by osiągnąć sukces. Na zmianę darcie mordy i wykształciuchowo, bo "mam magistra" i się znam, podczas gdy jego poważne materiały o grach mają niewiele sensu i widać w nich ubogą znajomość tematu, terminologii i języka w ogóle (makaronizmy anyone?). Jako bonus - materiały o rysowaniu, w których pokazuje jak nie umie rysować.
  3. BunnykouTV - apogeum gotis. Darcie mordy, gadanie jak typowy weaboo, który wydaje 500zł na pirackie przypinki na konwencie i ogólne zgrywanie słodkiej, irytującej dziewczynki, do stopnia takiego, że maczeta się w kieszeni otwiera.
  4. Wszelkie minecrafty (może z wyłączeniem skkf-a i mandero) - w koło Macieju ten sam schemat, "odpalam frapsa i coś robię" pociągnięte do absolutu. Niskie umiejętności oceny własnych materiałów (co kończy się praktycznym wrzucaniem tego, co się nagra, bez jakiejkolwiek korekty). Hermetyczność środowiska sprawia wrażenie jakbyś oglądał zbiorowe bukkake jakiegoś kółka wzajemnej adoracji.
(This post was last modified: 08-01-2013 15:44 by appareil.)
08-01-2013 15:43
Find all posts by this user Quote this message in a reply
10przykazan Offline

Posts: 2
Joined: Jan 2013 {socialsites}


Post: #36
RE: Najgorsi youtuberzy, których wszyscy oglądają
(08-01-2013 07:20 )Infelicity Wrote:  
Quote:Skoro oni sa tacy beznadziejni a wy wiecie jak trzeba prowadzic kanal to dlaczego go nie zalozycie??
Ooo, stary tekst. No niech będzie, wytłumaczę to jak chłop krowie na rowie.
Dawno temu w prehistorii, przedstawiciel prastarych ludzi Ugub wyłupał z kamienia pewną płytę, która zaczęła się obracać. Wg. niego była świetna i pozbawiona wszelkich wad, wynalazek stulecia. Wtedy przyszedł zły, prastary człowiek Hugad i stwierdził, że to nie jest jeszcze dobre. Pokazał Ugubowi, który był zaślepiony swoim dziełem jego niedoskonałości, typu brak zaokrąglenia boków, dzięki którym płyta ta obracała by się lepiej i można byłoby ją spokojnie stoczyć ze wzgórza tak, aby swobodnie toczyła się jeszcze daleko dalej. Wtedy wściekły Ugub powiedział "HRRRUUUA, HUGAD NIENAWIDZI MOJEGO DZIELA, TO HUGAD ZROBI LEPIEJ".
I teraz zróbmy 2 ścieżki, którymi mogła dalej potoczyć się ta historia.
1. Hugad milknie i idzie zająć się swoimi sprawami, przez co dzisiejsze samochody miałyby kwadratowe opony.
2. Hugad bierze się do roboty, udoskonala pomysł Uguba, lub próbuje go za wszelką cenę przekonać swoją opinią na poprawienie niedoróbek. Opony samochodów są okrągłe.
Co jest lepsze? Milczeć i stać na boku, czy pomagać twórcom w zauważeniu błędów lub im je pokazywać?

Tylko oni nie ulepszaja niczego. Maja kanaly z 30widzami (200filmow) i placza.
Skoro ich pomysly sa takie fajne to dlaczego ludzie tego nie ogladaja?
Chyba jednak lepsze jest to co ludzie ogladaja.
08-01-2013 17:58
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Darkus Offline
*

Posts: 15
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #37
RE: Najgorsi youtuberzy, których wszyscy oglądają
U mnie prosta piłka.
- Minecrafterzy (Wszyscy prócz Mandzia,Skkfa i może Masterczułka)
- Duecik R&R(Rock i Rojo dla niekumatych)
- NiekrytyKrytyk
Reszty nie oceniam,nie mam ulubionych.Teraz,moim zdaniem,ie linczujcie mnie za to, wiekszosc co nagrywa to po prostu"Sobie zrobie i będzie"
08-01-2013 18:12
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
gremlin Offline
*

Posts: 212
Joined: Sep 2012 {socialsites}


Post: #38
RE: Najgorsi youtuberzy, których wszyscy oglądają
@10przykazan
To co się ludziom podoba ma wbrew pozorom mało wspólnego z tym czy dany materiał jest dobry. To m.in. kwestia gustu, podążania za owczym pędem, braku rozeznania w temacie (tj. znajomości innych twórców oprócz tych kilkunastu z dużą ilością subskrybentów). Pewne kwestie, które tu są oceniane są subiektywne, choćby poczucie humoru. Z tym nie trafisz do każdego, ale inne (kontynuując wątek humoru - powtarzalność żartów) można brać pod uwagę.

Niestety pokutuje durne myślenie, że liczby mają znaczenie i można na podstawie ilości subskrypcji/ocen filmu/liczby wyświetleń wywnioskować czy coś jest dobre lub złe. Sam sobie zadaj pytanie (już pomijając samego YT) czy podoba Ci się wszystko, co popularne.

Poza tym generalizujesz z tymi statystykami i mylnie zarzucasz płacz bez żadnych sensownych podstaw.

Screw you guys, I'm goin' home!
08-01-2013 18:34
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Lavos Offline
*

Posts: 1.111
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #39
RE: Najgorsi youtuberzy, których wszyscy oglądają
The Meldero Wrote:Odpisując Ci teraz robię to sam,a Ty kiedy odpiszesz mi,także to zrobisz.
Darowałem cytowanie reszty. Patrzę, patrze, w łeb się skrobię i wychodzi na to, że używasz języka polskiego 2.0.

[Image: kaos.gif]
Wiatry w mojej głowie prowadzą mnie.
08-01-2013 19:36
Find all posts by this user Quote this message in a reply
The Meldero Offline
*

Posts: 140
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #40
RE: Najgorsi youtuberzy, których wszyscy oglądają
@Lavos
Tiaa... nawet się nie trudź ze zrozumieniem tego wszystkiego =)
@10Przykazań
Niby tak, ale prawda jest taka, że dużo uzdolnionych i ciekawych osób jest "zagłuszanych" przez te "wielkie sławy". Ale wiadomo- w tym co mówisz też jest troszeczkę racji.

Another day, another night.
08-01-2013 20:30
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Youtuberzy wolf 25 9.353 03-11-2013 13:03
Last Post: Gospov
  Czy wasi rodzice oglądają wasze zagrajmy ? dawzar1949 74 23.577 21-04-2013 19:56
Last Post: Tectologic

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 20 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5