Post Reply 
Najgorsi youtuberzy, których wszyscy oglądają
Author Message
appareil Offline
*

Posts: 1.160
Joined: Dec 2010 {socialsites}


Post: #41
RE: Najgorsi youtuberzy, których wszyscy oglądają
Quote:Niby tak, ale prawda jest taka, że dużo uzdolnionych i ciekawych osób jest "zagłuszanych" przez te "wielkie sławy". Ale wiadomo- w tym co mówisz też jest troszeczkę racji.
Nie lubię takiego określenia, bo sugeruje chęć aktywnej promocji własnej działalności. Ale mniej więcej masz rację.
Należy zadać sobie pytanie - dlaczego popularne kanały są popularne? Odpowiedź jest prostsza niż się wydaje - bo chcą. A skoro chcą, to starają się na większość możliwych i akceptowalnych sposobów zwiększyć swoją widownię. Mnóstwo ludzi nie interesuje internetowa sława, dlatego po prostu wrzucają materiały. Obecnie rynek zagrajmy/wideo z gier się wysycił do tego stopnia, że jeśli ktoś nie wpadnie na jakiś świeży pomysł, to nie zdobędzie popularności bez starania się o nią. To mnóstwo ludzi nie obchodzi i trzeba zdać sobie z tego sprawę, przestać oceniać po wyświetleniach/subach i rzucać hasełka, że ból dupujemy tutaj, bo sami nie mamy popularności. Jedyna rzecz, której chce w zagrajmy to jakość. I zwisa mi, czy zobaczę ją u człowieka ze stu dwudziestoma widzami czy u takiego, która ma ich sto tysięcy.
Dlaczego krytykujemy popularnych? Bo jeśli jest się popularnym, to kreuje się trendy. A niska jakość i tworzenie trendów to bardzo szkodliwe połączenie.
(This post was last modified: 08-01-2013 21:39 by appareil.)
08-01-2013 21:37
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Malix Away
*

Posts: 226
Joined: Aug 2012 {socialsites}


Post: #42
RE: Najgorsi youtuberzy, których wszyscy oglądają
Tylko właśnie największym problemem jest to, że w top subskrybowanych jest sporo minefagów. Świadczy to o słabym poziomie YT.
08-01-2013 23:07
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Rexlu Offline

Posts: 154
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #43
RE: Najgorsi youtuberzy, których wszyscy oglądają
Niekoniecznie z kolei, Na minecraft był wielki bum, i dlatego się tak zrobiło jak jest teraz.
Nie pamiętam już kiedy byłą taka gra przed minecraftem co by tyle zamieszania zrobiła.
Zobacz że to nie tylko Polskim YT :)

Starsze osoby też zbytnio nie mają czasu, by oglądać tyle yt.

U nas rynek yt nadal jest mało rozwinięty. Jest mało pomysłów na filmy. Gdyż większe przedsięwzięcia wymagają dużo pracy. Sam planowałem robić filmy z efektami specjalnymi, lecz skończyło się na samej ambicji, gdyż w pojedynkę i bez dobrego sprzętu, nie ma jak. A przy tym trzeba by było się jeszcze wiele nauczyć ;]
08-01-2013 23:28
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
QueQue Offline

Posts: 14
Joined: Jan 2013 {socialsites}


Post: #44
RE: Najgorsi youtuberzy, których wszyscy oglądają
Oczywiste rzeczy :)

1. Shogun
2. Banny_kau

Widzę, że na tym forum panuje zasada "Kto ma więcej widzów, na pewno zdobył ich nie uczciwie i się sprzedał". Ech... Typowa polska mentalność.
10-01-2013 00:15
Find all posts by this user Quote this message in a reply
MrChmielOO Offline

Posts: 173
Joined: May 2011 {socialsites}


Post: #45
RE: Najgorsi youtuberzy, których wszyscy oglądają
(10-01-2013 00:15 )QueQue Wrote:  Oczywiste rzeczy :)

1. Shogun
2. Banny_kau

Widzę, że na tym forum panuje zasada "Kto ma więcej widzów, na pewno zdobył ich nie uczciwie i się sprzedał". Ech... Typowa polska mentalność.

Odpręż się, skup i obejrzyj.



10-01-2013 01:20
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Elwood Offline
*

Posts: 589
Joined: Feb 2012 {socialsites}


Post: #46
RE: Najgorsi youtuberzy, których wszyscy oglądają
Co zabawne, typową polską mentalnością, przynajmniej w internetach, staje się narzekanie na typową polską mentalność.
10-01-2013 02:24
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Oleksander Offline
*

Posts: 11
Joined: Jan 2013 {socialsites}


Post: #47
RE: Najgorsi youtuberzy, których wszyscy oglądają
Powiedziałbym, że macfra najbardziej psuje mi krew.
Jest nieśmieszny, nudny i wciąż powtarza swoje "żarty". Ubranie marynarki chyba miało na celu wywarcie na nas odczucia dojrzałości naszego koleżki, jednak mówienie po raz kolejny o kupie i cyckach przynosi efekt odwrotny. Jak dla mnie zakładanie na siebie tony różnych pierdół, milion cięć i drętwe żarty, nie jest humorem wysokich lotów.

No i możliwe, że odniosłem moralną porażkę, ale postąpiłem zgodnie z zasadą "nie podoba się, nie oglądaj", bo jego idealnie psuły mi nastrój.

Drażnią mnie też różnej maści ludzie nagrywający minecrafta. Szczególnie dla tego, że jest ich za dużo. Szczerze mówiąc nie rozróżniam ani autorów, ani ich filmików, bo jak dla mnie są identyczne. Widzę, że nie będę rodzynkiem, ale nie mam nic przeciwko skkfowi, gdyż oprócz minecrafta robi też inne rzeczy (i nie są to równie popularne Happy Wheels). No i wydaje mi się, że stara się przy tych filmikach, bardziej niż inni.

Nie widzę nigdzie tematu, z powitaniami, to się nie będę witał : D

Internet to poważny biznes
(This post was last modified: 12-01-2013 00:34 by Oleksander.)
12-01-2013 00:33
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Elwood Offline
*

Posts: 589
Joined: Feb 2012 {socialsites}


Post: #48
RE: Najgorsi youtuberzy, których wszyscy oglądają
Quote: No i możliwe, że odniosłem moralną porażkę, ale postąpiłem zgodnie z zasadą "nie podoba się, nie oglądaj", bo jego idealnie psuły mi nastrój.

Wiesz, nie o to chodzi, żeby się katować słabymi filmami; chodzi o prawo do wyrażania własnego, pozytywnego bądź negatywnego zdania, z czym to wiele osób nie może się pogodzić.
12-01-2013 00:46
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Oleksander Offline
*

Posts: 11
Joined: Jan 2013 {socialsites}


Post: #49
RE: Najgorsi youtuberzy, których wszyscy oglądają
Elwood Wrote:chodzi o prawo do wyrażania własnego, pozytywnego bądź negatywnego zdania, z czym to wiele osób nie może się pogodzić.
Masz rację i w zupełności się zgadzam.
Jeśli się zastanowić, to "nie podoba się, nie oglądaj/czytaj/słuchaj" ma dużo sensu. Ale skoro już obejrzałem i mi się nie spodobało, to niby z jakiej okazji nie mogę wyrazić mojej dezaprobaty? Ja wychodzę z założenia "nie podobało się, ale zobaczyłem, to mogę napisać". Niektórzy pisząc "nie oglądaj" myślą "nie komentuj". :c

Są też osoby, które oglądają dalej, chociaż im się nie podoba. To mnie zastanawia. Robią to żeby sprawdzić czy coś się zmienia na lepsze?
Ale jestem pewien, że istnieje nadzieja. Kiedyś mój mózg też był mniej pofałdowany.

Internet to poważny biznes
12-01-2013 00:59
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
nobody Offline
*

Posts: 14
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #50
RE: Najgorsi youtuberzy, których wszyscy oglądają
Mnie osobiście jedno konto mocno denerwuje, a jest to BrzydkiBurak. Jak dla mnie wybił się na prostych filmikach typu, cziter to debil i jest zły, złodziej to debil i jest zły. Czyli gadanie o czymś oczywistym, ale, że gościu ma fajny głos i ludzie lubią słuchać czegoś z czym się zgadzają więc w taki sposób zdobył widzów. Najbardziej mnie w nim oburzało to, że według niego, jeśli masz inne zdanie od niego to jesteś debilem, a dla mnie filmikiem o studiach i studentach całkowicie się pogrążył. Czy się coś w jego koncie zmieniło? nie wiem, nie oglądam. Jego 2 kanał BuraczekCebulaczek jest według mnie lepszy i kreatywniejszy, ale nie na tyle bym go oglądał. Pojawiło się nie dawno kolejne jego konto CudownaKraina. Ładnie opowiada jak jest źle w naszym Państwie, ale dla mnie to kolejne oczywiste gadanie(no, przynajmniej dla mnie), podaje różnie liczby i nie wiem skąd je bierze, czy są prawdziwe?, być może są, ale dla mnie nie jest osobą godną zaufania i na słowo mu nie uwierzę. By taki filmik miał dla mnie znaczenie to powinien jeszcze powiedzieć co można zrobić by było lepiej (może to zrobi w następnych filmikach?) Widziałem opinie, że Burak otwiera tyle kont bo jest chytry na kasę, ale ja się z tym nie zgodzę bo widać, że kasy ma dużo. Jak dla mnie to po prostu robi z siebie wodza internetu, pytanie tylko po co? ;> :P
12-01-2013 13:52
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Youtuberzy wolf 25 9.353 03-11-2013 13:03
Last Post: Gospov
  Czy wasi rodzice oglądają wasze zagrajmy ? dawzar1949 74 23.577 21-04-2013 19:56
Last Post: Tectologic

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 18 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5