Post Reply 
Rojo ma potomka
Author Message
JudiMakeFun Offline
*

Posts: 233
Joined: Jun 2012 {socialsites}


Post: #11
RE: Rojo ma potomka
@Andre Sam ten film, w którym dziecko jest pokazane jako niemowlę nie spowoduje, że w przyszłości ktoś się będzie z niego naśmiewał. Gorzej jeśli pójdzie w ślady swego koleżki, który ze swym dzieckiem zrobił już dużo filmów. Nie chodzi mi już o samo występowanie w takim filmie, że jest czymś złym. Jednak już raz spotkałem się z dość negatywną przeróbką dotyczącą tego dzieciaka, Rocka i Roja (niektórzy pewnie wiedzą o co chodzi bo niegdyś ktoś linkował tym na sb). Myślę, więc, że jeśli w przyszłości jacyś jego rówieśnicy to zobaczą to bez słowa tego nie zostawią psując dziecku nieco psychikę. Stąd też uważam, że wplątanie rodziny w coś co sami robimy jest fatalnym pomysłem.
24-01-2013 21:42
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Andre Offline
*

Posts: 72
Joined: Jan 2013 {socialsites}


Post: #12
RE: Rojo ma potomka
No ale w tym momencie gdybamy, bo nie wiemy jak będzie. A temat z tego co wiem jest o tym że Rojo pochwalił się że jest świeżo upieczonym ojcem, a nie co będzie za parę lat :P Je, jeżeli będzie zachwywał się tak jak pan R... to wtedy dopiero będziemy mogli krytykować
24-01-2013 21:53
Find all posts by this user Quote this message in a reply
CTSG Offline
*

Posts: 216
Joined: Jun 2011 {socialsites}


Post: #13
RE: Rojo ma potomka
(24-01-2013 20:55 )MrChmielOO Wrote:  Jednak sam zaznaczyłeś, że zdjęciami spamują twoi ZNAJOMI swoim ZNAJOMYM. Nie wiem jak ty, ale ja uważam, że wrzucenie zdjęcia mojego dziecka moim znajomym, a wrzucenie filmiku który obejrzy +/- 50000 osób których nie zna i nigdy nie pozna jest pewna różnica.
Jestem pewien, że gdyby ci ludzie mieli takie grono odbiorców jak Rojo, to większość z nich również publikowałaby dla nich podobne nagrania. Żona PitchBlacka urodziła na tydzień przed żoną Roja. Zdjęcie dziecka Pitcha bardzo szybko trafiło na fanpage, szczęśliwy tata chciał się pochwalić. Na prawdę nie widzę w tym nic dziwnego.

I'm the root of all that's evil, yeah, but you can call me cookie.
24-01-2013 22:10
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
KrzychuuuPe Offline

Posts: 41
Joined: Mar 2012 {socialsites}


Post: #14
RE: Rojo ma potomka
ja tylko stwierdziłem swoje odczucia po tym co zobaczyłem, pierwsze wrażenie - takie sobie, oglądam sobie dalej różne materiały, do jego vlogów nic nie mam, ma swoje zdanie, gada w sumie ok, czasem przefilozofuje, chociaż może to ja jestem ograniczony; wydaje mi się szczerszy od Rocka, miał odwagę przeprosić i przyznać się do błędu w sprawie projektu GŻ, na plus u mnie przynajmniej zasługuje fakt, że lubi Fallouta, po prostu nie podoba mi się jego "błaznowanie", PDP ma jednak do tego smykałkę, Rojo - nie przekonuje mnie to i nie wiem czemu od razu ktoś reaguje i naprawdę nie wiem jak można wiedzieć gówno.

Wracając do tematu, nie znam się tak naprawdę, moje odczucia są na razie takie, że ja bym tak nie postąpił, chociaż po namyśle, uważam, że rozumiem dlaczego tak zrobił. Może kiedyś zrozumiem ;].
24-01-2013 22:46
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Mandero Offline
*

Posts: 159
Joined: Apr 2011 {socialsites}


Post: #15
RE: Rojo ma potomka
Dopóki dziecko nie wrzeszczy do kamery "Boom Headshot, Pozdlawiam Loka!" to nie rozumiem o co się czepiacie :).

apparatus też usunął ci sygnaturę
25-01-2013 11:04
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Innominatus Offline
*

Posts: 192
Joined: Nov 2012 {socialsites}


Post: #16
RE: Rojo ma potomka
@up Mam nadzieję że Ty szybko nie postawisz potomka.

[Image: GKNuxV7.png]
(This post was last modified: 25-01-2013 12:29 by Innominatus.)
25-01-2013 12:29
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Lavos Offline
*

Posts: 1.111
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #17
RE: Rojo ma potomka
Attention whoring all the way.

Narodziny dziecka, będące niewątpliwie wydarzeniem wielkim dla głównie zainteresowanych, nie powinny wkraczać na pokazywanie tego na filmie. To strefa intymna, na cholerę dzielić się z tym randomami?
Manogame, pomniejszy koleś od LP, którego oglądam od początków jego działalności, był w podobnej sytuacji. I jakoś takiego filmiku u niego nie widziałem, ot po prostu powiedział, dumny, że będzie ojcem. I kropka.
Wielu z was pisze, że póki nie będzie dzieciaka pokazywać w filmikach, będzie dobrze. Ha, ha. Przecież jasne jak słońce jest, że jeśli pokaże (co najpewniej zrobi), to duża część z was będzie śpiewać obronnym tonem.
Wygląda na to, że produkt Rojo zyskał nowy ESP o nazwie dzieciak.

[Image: kaos.gif]
Wiatry w mojej głowie prowadzą mnie.
25-01-2013 12:45
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Analog Offline

Posts: 2
Joined: Jan 2013 {socialsites}


Post: #18
RE: Rojo ma potomka
To jego sprawa co robi, gdzie robi i kiedy robi. Jest dumny i jak informował na facebooku, jego fani, widzowie to część rodziny (byle trolle nie zrozumieją o co chodzi).
25-01-2013 15:27
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Elwood Offline
*

Posts: 589
Joined: Feb 2012 {socialsites}


Post: #19
RE: Rojo ma potomka
No tak, bo jesteśmy złymi trollami, które nic tylko chejtują. Byłbym zapomniał.

Bajdełej wątpie, żeby aż tak się utożsamiał ze swoimi ,,tarczownikami''. I mam nadzieję, że dziecko nie nauczy się serdecznego pozdrowienia ,,tarcza, szmato''.
25-01-2013 15:37
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Aquila Offline
*

Posts: 52
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #20
RE: Rojo ma potomka
(25-01-2013 15:37 )Elwood Wrote:  I mam nadzieję, że dziecko nie nauczy się serdecznego pozdrowienia ,,tarcza, szmato''.

Na to musimy trochę poczekać, ale nie sądzę by jego żona na to pozwoliła.
(This post was last modified: 25-01-2013 18:18 by Aquila.)
25-01-2013 17:43
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Rojo i jego tarcza na allegro Flasheave 42 15.003 13-01-2013 02:31
Last Post: fszeker
  Rock&Rojo w USA kubn2 42 11.606 07-08-2012 12:44
Last Post: Sou
  "Ci źli hejterzy" - czyli Rojo szerzy bzdury. Infelicity 100 28.633 11-06-2012 21:29
Last Post: Roofix
  Rock i Rojo otwierają sklep. Z koszulkami, a jakże. Infelicity 34 15.170 12-04-2012 20:10
Last Post: Infelicity

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 6 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5