Post Reply 
Najgorsi youtuberzy, których wszyscy oglądają
Author Message
wiktoro198 Offline

Posts: 57
Joined: Jan 2013 {socialsites}


Post: #61
RE: Najgorsi youtuberzy, których wszyscy oglądają
(27-01-2013 19:32 )yahoo Wrote:  Ok, podoba ci si ę humor prezentowany przez Roja, ale nie nazywaj tego czegoś naturalnym:(

Chodzi mi o to że on nie trolluje, tylko prezentuje naturalne poczucie humoru grając w gry, a Klocuch rzuca poprostu głupimi tekstami które są bez sensu i sam dobrze o tym wie. Roja teksty mogą się nie podobać, chociaż mają przynajmniej one jakiś sens, i są adekwatne do sytuacji.
27-01-2013 19:54
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Lavos Offline
*

Posts: 1.111
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #62
RE: Najgorsi youtuberzy, których wszyscy oglądają
wiktoro198 Wrote:Materiały Roja są rzetelne
Jeśli jesteś ignorantem.

wiktoro198 Wrote:nie robi błędów w tytułach filmów i w grze
Pojęcie stylizacji jest zbyt abstrakcyjne.

wiktoro198 Wrote:Rojo próbuje być śmieszny w sposób naturalny jest pozytywnie pieprznięty,
...co?
Po pierwsze, właśnie pacnąłeś kilka słów, które niczego nie wyrażają.
Po drugi, naturalny nie jest, widać to po jego serii, podczas której gra w jakieś kiepskie gry - tak marnej imitacji uczuć nie widziałem chyba od czasów debiutu Maty Bitner w polskiej telewizji.

Quote:a Klocuch rzuca głupimi tekstami jak małe dziecko którym jest, ewidentnie udaje, on po prostu opowiada głupoty
Odpal Bazgrojki, zamień słowo 'Klocuch' na 'Rojo' i masz definicję materiałów 'pozytywnie pieprzniętego'.
Serio, bawi mnie niezmiernie, że tak bronisz Roja wytykając te same błędy klocuchowi.

[Image: kaos.gif]
Wiatry w mojej głowie prowadzą mnie.
27-01-2013 20:01
Find all posts by this user Quote this message in a reply
wiktoro198 Offline

Posts: 57
Joined: Jan 2013 {socialsites}


Post: #63
RE: Najgorsi youtuberzy, których wszyscy oglądają
LavosCore

chodzi o to że Klocuch rzuca głupimi tekstami i jest ewidentnie trollem, trollem ponieważ na youtube jest dużo filmów demaskujących klocucha i jest w nich dowód że on udaje, a Rojo prezentuje swoje naturalne poczucie humoru grając w gry i jest ono adekwatne do sytuacji, a Klocuch opowiada cały czas pierdoły, nie wiem jakim ci to przykładem objaśnić.
28-01-2013 18:19
Find all posts by this user Quote this message in a reply
MrChmielOO Offline

Posts: 173
Joined: May 2011 {socialsites}


Post: #64
RE: Najgorsi youtuberzy, których wszyscy oglądają
@Up

Bo nie masz takiego przykładu, humor Roja jest tak naturalny jak cycki Natalii Siwiec. "Klocuch opowiada cały czas pierdoły" a Rojo co robi? Chciałem obejrzeć jego Back Opsa II wymiękłem po 30 sekundach. Zasadnicza różnica jest taka, że w przypadku Klocucha wiem, że to jakiś dzieciak robiący sobie jaja, jeśli w przypadku Roja takie zachowanie jest naturalne, to już dawno wysłałbym mu projektantów mody z nowym modelem swetra z dłuuuuuugimi rękawami na sezon zima/wiosna 2013. Albo wiesz co? Zróbmy inaczej, podaj tytuł filmu i minutę z fragmentem który uważasz, za "naturalnie śmieszną reakcje adekwatną do sytuacji na ekranie" ok?
28-01-2013 19:12
Find all posts by this user Quote this message in a reply
TaboretPL Offline
*

Posts: 68
Joined: Apr 2011 {socialsites}


Post: #65
RE: Najgorsi youtuberzy, których wszyscy oglądają
Przyznaję się że oglądam kanały z Minecraftem pewnie zaraz będą chcieli mnie powiesić za bycie minefagiem itd... xd Ale raczej oglądam kanały które oprócz Minecrafta oferują też coś innego. Chyba tylko dwa kanały na mojej liście subowanych to kanały całkowicie minecraftowe pozbawione innej tematyki ale akurat te osoby robią naprawdę wiele różnych pomysłowych serii więc to są takie dwa wyjątki xd Sam jestem zagrajmerem i owszem nagrywam MC ale minecraft to tylko jedna z kilku gier które już przerobiłem. Staram się by mój kanał był uniwersalny i każdy znalazł na nim to co mu się akurat spodoba i tym samym móc trafić do większej publiczności. Dobra przejdźmy jednak do osoby która zdecydowanie mnie na YT irytuję a jest nią Niekryty Kretyn. Podobały mi się jego stare filmiki. Miały swój własny styl i świetnie się przy nich bawiłem. Materiały NK przestały mi się podobać w okolicach filmiku o teletubisiach który mnie jeszcze rozśmieszył ale od tego filmiku było po prostu gorzej. Zaś przy filmiku o Bobie budowniczym już całkiem odpadłem. Tak jak mówiłem "jak mi się coś nie podoba to nie oglądam" nie znaczy to jednak że nie pozostawię opinii czemu dany materiał mi się nie podoba wiedząc że zaraz naskoczy na mnie banda żadnych krwi gimbusów...

Zaś co do dyskusji o Roju, jedno słowo:
PewdiePie - są cholernie podobni.

[Image: images?q=tbn:ANd9GcQq2NzBnDAx6Op7-8qL3zh...WISDPWkIrC]
(This post was last modified: 28-01-2013 19:22 by TaboretPL.)
28-01-2013 19:21
Find all posts by this user Quote this message in a reply
SCARS Offline
*

Posts: 32
Joined: Aug 2011 {socialsites}


Post: #66
RE: Najgorsi youtuberzy, których wszyscy oglądają
(28-01-2013 18:19 )wiktoro198 Wrote:  chodzi o to że Klocuch rzuca głupimi tekstami i jest ewidentnie trollem, trollem ponieważ na youtube jest dużo filmów demaskujących klocucha i jest w nich dowód że on udaje, a Rojo prezentuje swoje naturalne poczucie humoru grając w gry i jest ono adekwatne do sytuacji, a Klocuch opowiada cały czas pierdoły, nie wiem jakim ci to przykładem objaśnić.

Znaczy sie chodzi Ci o to, ze kiedy Klocuch "opowiada pierdoly" to robi to swiadomie i z premedytacja, a w pierdoly ktore wypowiada Rojo sam autor wierzy, tak? OK, na taka definicje moge sie zgodzic.
01-02-2013 21:51
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Elwood Offline
*

Posts: 589
Joined: Feb 2012 {socialsites}


Post: #67
RE: Najgorsi youtuberzy, których wszyscy oglądają
To by chyba oznaczało, że Klocuch jest mądrzejszy od Roja, nie? Ale nie sądzę, aby naprawdę ten człowiek był, jak się to określa, pozytywnie pieprznięty. Wiadomo, przekleństwa i wydurnianie się przyciągają gimbusów.
01-02-2013 22:32
Find all posts by this user Quote this message in a reply
WolfGB Offline
*

Posts: 28
Joined: Jan 2013 {socialsites}


Post: #68
RE: Najgorsi youtuberzy, których wszyscy oglądają
czyli na YT wystarczy udawać "kretyna" albo nim być żeby się wybić hehh

[Image: 13334589011781.gif]
01-02-2013 22:42
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
wiktoro198 Offline

Posts: 57
Joined: Jan 2013 {socialsites}


Post: #69
RE: Najgorsi youtuberzy, których wszyscy oglądają
Hmm... http://www.youtube.com/watch?feature=pla...UMA_0Nvd2c

Akurat tego duetu kiedy występują razem nie da się nie lubić, a jeżeli ty Elwood myślisz że Rojo tylko klnie i się wydurnia to jesteś w błędzie, wystarczy spojrzeć na link wyżej, poświęć te 7 minut i się przekonaj. Zresztą można by o tym zrobić 700 minut z tej kategorii.
02-02-2013 00:14
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Infelicity Offline
*

Posts: 564
Joined: Feb 2012 {socialsites}


Post: #70
RE: Najgorsi youtuberzy, których wszyscy oglądają
(02-02-2013 00:14 )wiktoro198 Wrote:  Akurat tego duetu kiedy występują razem nie da się nie lubić
[Image: 4e350c2e1d525.jpg]
Zdziwiłbyś się. Ale da się. I mi tutaj nie zaprzeczaj, bo naprawdę nie możesz się za wszystkich wypowiadać. To tak, jakby powiedzieć, że wszystkim ludziom na Ziemi smakuje sushi.

Quote:a jeżeli ty Elwood myślisz że Rojo tylko klnie i się wydurnia to jesteś w błędzie
Co z tego, że 20% jego materiałów można uznać za... Powiedzmy... No... SPOKOJNE, jeśli cała reszta (a jest ich sporo) to darcie japy do patyka z Tesco? To, że gość potrafi się normalnie zachować, to raczej nie tajemnica, jednak wie, że zbije większą oglądalność wśród ludzi o mentalności 14 latka. Tak bardzo upadły standardy ich rozrywki.

[Image: aeN1WWp_460sa.gif]
(This post was last modified: 02-02-2013 00:52 by Infelicity.)
02-02-2013 00:52
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Youtuberzy wolf 25 9.353 03-11-2013 13:03
Last Post: Gospov
  Czy wasi rodzice oglądają wasze zagrajmy ? dawzar1949 74 23.577 21-04-2013 19:56
Last Post: Tectologic

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 8 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5