Post Reply 
jak Wy nagrywacie bez zgody BrzydkiegoBuraka? O_o'
Author Message
Bany_kau Offline
*

Posts: 25
Joined: Jan 2013 {socialsites}


Post: #41
RE: jak Wy nagrywacie bez zgody BrzydkiegoBuraka? O_o'
(06-02-2013 00:14 )buuu Wrote:  Malix, czemu tajemne? Przecież ja jawnie mu liżę dupę.

"Szkodnik", bo szkodzi innym ludziom w uczciwej pracy.

Łohoho to teraz jak ktoś wrzuca na yt swoje wypociny z minecrafta, to to jest jakaś niesamowita uczciwa praca, a krytykując to przeszkadzamy im, przez co nie wyżywią rodziny?
Czemu można krytykować kretyńskie programy na mtv, seriale typu m jak miłość? Czemu wszyscy nabijali się z niskiej jakości filmów typu "kac wawa", albo z tandetnej muzyki?
A tu się okazuje, że krytyka takiego Rocka czy innego Kolorowego to jak wbijanie im sie do domu i nabijanie się z ich prywatnych rodzinnych albumów ze zdjęciami. Typ powiedział co uważa na temat tych "dużych" kanałów, to zamiast takiej samej krytyki z drugiej strony zaczęło się machanie bronią przed kamerą przez imigrancką recydywę.

[Image: Rjrh.jpeg]
(This post was last modified: 06-02-2013 00:44 by Bany_kau.)
06-02-2013 00:43
Find all posts by this user Quote this message in a reply
buuu Offline
*

Posts: 32
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #42
RE: jak Wy nagrywacie bez zgody BrzydkiegoBuraka? O_o'
MrChmielOO, w szczegółach to nie można, bo nie chcę za szkodnikiem powtarzać bredni w połączeniu z nickami osób, które oczerniał. Ale ogólnie uważam za szkodzenie publiczne podawanie faktów z życia innych osób po pierwsze: bez dowodów, po drugie: faktów prywatnych, których te osoby nie życzą sobie upubliczniać.

http://www.sadistic.pl/cala-prawda-o-you...125983.htm
Tutaj np. wyraźnie Seba powiedział na samym końcu "hejtujcie". Namawianie do hejcenia jest szkodzeniem.
06-02-2013 01:01
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Malix Away
*

Posts: 226
Joined: Aug 2012 {socialsites}


Post: #43
RE: jak Wy nagrywacie bez zgody BrzydkiegoBuraka? O_o'
No tak, bo wszyscy są debilami i nie potrafią odróżnić "hejtójcie" wypowiedzianego ze śmiechem, od takiego na serio.
06-02-2013 01:12
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Rexlu Offline

Posts: 154
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #44
RE: jak Wy nagrywacie bez zgody BrzydkiegoBuraka? O_o'
Malix takie gadanie typowo fanboyowskie . To można dopasować do wszystkiego. A cała otoczko broniona shoguna jest też bezsensu. Ja do nikogo nic nie mam, każdy swoje za uszami ma. Nie wiem kto tam kogo oszukał, kto tam komu co wyrządził, bo prawdy się nigdy nie dowiesz. Ale w tym co mówi Shogun jest tyle kręcenia, mówi jedno, robi drugie, opowiada trzecie. Uważam ko za Hipokrytę, między innymi że często sam sobie zaprzecza.

Po za tym hejtowanie i nabijanie się z kogoś podpada pod jedno, a nie na dzielące się do "na niby" i "prawdziwego"

Pozdrawiam
06-02-2013 01:57
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
SCARS Offline
*

Posts: 32
Joined: Aug 2011 {socialsites}


Post: #45
RE: jak Wy nagrywacie bez zgody BrzydkiegoBuraka? O_o'
(05-02-2013 23:53 )Bany_kał Wrote:  (...) ale przynajmniej on nie tworzy jakiegoś kółeczka wzajemnej adoracji i smyrania sie pytkami w wannie.

Moze nie tworzy bo mu nie wychodi, ale IMO bardzo by chcial - moze stad te bole dupy?

Najpierw skacze do wiekszych yutuberow ze swoja 'kontorwersyja prawda" a pozniej sie dziwi ze obrywa rykoszetem, placze ze ma hejt pod filmikami. bitch plese, czego sie spodziewal uderzajac do rocka majacego zaplecze 300.000 gimbakow albo do jakiejs tam lady-minecraft ktora pewnie ma nie mniejsze grono fapfap'ersow ~13 roku zycia skłonnych zaciekle bronic swojej krolowej?

Nie przepadam za rockiem ale nie odczuwam bolu dupy o to ze zarabia na YT - nie on jedyny, a zaden youtuber z porfela nikomu nie wyciaga tego chajsu - ja NIE TRACE na tym ze ON ZYSKUJE wiec o co ten bulwers?

Next one - "bo madzia sie puszczała" - a co mnie to obchodzi? a co to ma obchodzic jakiegos szoguna? Nie z nia sie zenil wiec po jaka cholere jej w majtki zaglada? No chyba ze to nastepny bol dupy ze wyruchala wysztskich na Youtube tylko nie jego - moze czuje sie niekochany albo niedoceniony :/

Burak - byl filmik o buraku, gdzie shogun sie żalił ze burak go nie lubi, a w dalszej czesci szył jakies tam swoje spostrzeżenia i domysly na temat buraka: kim jest, jaki jest itd... tylko kolejny raz - po jaka cholere zajmuje sie kims innym niz soba samym? Jeden gosc chce zachowac anonimowosc a inny ma widzimisie zeby tego nie umiec szanowac i robic sobie "kontrowersyjne" filmiki opisujac ta anonimowa osobe.

Za kazdym razem - jest zaczepka ze strony shoguna, ktory nie chce i nie umie pilnowac wlasnego podworka a pozniej wielkie zdziwienie ze ktos go tam nie lubi, hejtuje i mu na zlosc robi - no sam zaczyna przeciez.
Dopoki robil sobie SWOJE vlogi o USA mial spokoj, a teraz lansuje sie na ostatniego spawiedliwego na YT i wielce pokrzywdzonego.
Co mnie na dobitke rozbawilo to jak w jednym z tych ostatnich filmikow padlo z jego strony stwierdzenie ze te stare "kontrowersyje" filmy zdjal z YT i ze to (ku jego wielkiemu zdziwieniu, a obecnie nawet rozżaleniu) nie zakonczylo fali hejtu - to chyba bylo apogeum naiwnosci.
Trzeba byc jakims debilem zeby uwazac ze wywalenie tych filmikow zadziala jak jakis gudziczek [drama off] i ze od tego momentu wszystko wroci do normy. Sorry shogun ale na Youtube nie ma save-pointow, wizerunek ksztaltujesz caloksztaltem - chciales byc kontrowersyjny to wreszcie jestes

IMO shogun to niestety STRASZNY attention whore - rozętał drame za drama wiedzac ze to mu zrobi ruch na kanale, odbije sie na subach i wyswietleniach - no i to dzialalo i dzialac bedzie. Wzial sie za dublowanie OBU kanalow AdBustera, zrobil nawet jakies tam majnkrafty a ostatnio nawet LOL'a - na uszach staje i juz nie wie za co sie zabrac zeby generowac ruch na kanale tyle ze takie dzialania maja swoje konsekwencje a to jest chyba wielkie zaskoczenie dla shoguna.
PRO TIP: Sorry, juz tego nie cofniesz, musisz sobie z tym teraz jakos radzic.
__________________

[EDIT]
Cos tam jeszcze bylo ze Madzi zaplacil za reklame i ze sie nie wywiazala - tutaj dwa moje spostrzezenia:
1) publiczne pranie brudow (a z innej beczki ze to MOZE ale NIE MUSI byc prawa - to nadal TYLKO slowo jednej osoby przeciwko drugiej. Mnie nawet w tej chwili kilka osob zalega pieniadze i jakos potrafie to zalatwiac prywatnie a nie filmikami na YT)
2) to ze shogun (jak sam twierdzi) byl sklonny zaplacic innemu youtuberowi za polecenie ladnie wpisuje sie w powyzszy akapit o attention whore i ogolnym parciu na suby za wszelka cene.

zapomnialem wspomniec o polish adamie - czym sie podniecacie? wymoczek jakis na poziomie intelektualnym miedzy suszonym porem a opiekaczem.
Setki takich macie chodzacych w dresach po Waszym miesice wiec czemu ten ma byc jakos wybitnie zaje-fajny? :/
Bo ma kanal na Youtube? i co z tego - kocuch12 tez i jest duzo ciekawszy do ogladania - obaj to pajace.
Bo ma pistolet? i co z tego - w stanach kazdy ma bron, spluwa nie zrobi z p..dy oficera. Adam poza pyskowaniem do kamerki nic shogunowi nie zrobi wiec troska o zrowie i zycie shoguna czy jego zony/dziewczyny sa mocno naciagane.
(This post was last modified: 06-02-2013 04:33 by SCARS.)
06-02-2013 03:34
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Rexlu Offline

Posts: 154
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #46
RE: jak Wy nagrywacie bez zgody BrzydkiegoBuraka? O_o'
Dokładnie Polecam przeczytać to co napisał Scars. Podpisuję pod tym się.
A do tego Dołącza jakieś bajeczki i tajną mafię, gdzie zdrowy rozsądny człowiek nie uwierzy.
Zresztą nawet gdyby tak było, to i tak cały ból dupy z jego strony jest o to że go hejtują, to po co hejtował innych?

Do tego hejtuje za to co sam robi. Hipokryta jednym słowem.

Niestety Kto mieczem wojuje ten od miecza ginie. A całe robienie z siebie ofiary i kopiowanie pomysłów to po prostu najżałośniejsze zagranie jakiekolwiek ktoś zrobił by wzbudzić zainteresowanie i ruch na kanale ...
06-02-2013 03:55
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Amariell Offline
*

Posts: 1
Joined: Feb 2013 {socialsites}


Post: #47
RE: jak Wy nagrywacie bez zgody BrzydkiegoBuraka? O_o'
Długo się zastanawiałam czy napisać cokolwiek czy też nie ale w sumie jak widzę że coraz więcej brudu wychodzi to dołożę swoje trzy grosze.Shoguna znałam podkreślam znałam jakiś czas.W obecnej sytuacji i po tym wszystkim co zrobił on nie chce go znać ani ja ani moi znajomi.Jego teorie spiskowe są już legenda... szkoda tylko że nie powie słowa o sobie.Dlaczego nie powie że wysyła swoje nagie zdjęcia niemalże każdej nowo poznanej kobiecie ?Dlaczego nie powie publicznie że umawia się z kobietami w hotelach jak przyjeżdża do Polski ? No przecież pranie brudów jest ostatnio w modzie? Bynajmniej on tak sądzi ? Dlaczego nie powie widzom że potrafił wysłać zdjęcia do uwaga 13 letniej panny pokazując w całej krasie swoje walory i chwaląc się dziewczynie że go żona nie potrafi ręką zaspokoić i czy ta dziewczynka będzie potrafiła?To jest normalne? Albo jeszcze lepiej swój własny zrobiony film jak trzepie kapucyna ? Dlaczego o tym nie wspomni ani słowa? No przecież jest szczery więc w czym problem ? Skoro mówi o Madzi że ta sypia z każdym dlaczego nie powie o sobie?Nawet podkreślam NAWET JEŚLI prawdą jest co Madzia robiła on nie jest jej materacem i nie miał prawa wypowiadać się w taki czy inny sposób przy czym sam święty nie jest a zgrywa nie wiadomo kogo.Mówienie o tym kto ile zarobił dowodzi tylko i wyłącznie jakim zawistnym człowiekiem jest Shogun.Wiem od niego że potrafił płacić za polecenie swojego kanału czy...nawet łapkowanie jego filmów żeby zwiększyć liczbę widzów przy czym sam jedzie kanały ktore robią sporo żeby zwiększyć licznik.Kto tak robi ? Wiem o 4 kanałach którym płacił a jak się nie daj Boże ktoryś potknął zaraz było zastraszanie i jak w przypadku Madzi Hejt. Zauważcie jedno..dlaczego wszyscy jego starzy znajomi od niego się odsuneli ? A Ci nowi też powoli zaczynają się zastanawiać ? Ponieważ nikt normalny nie chce mieć do czynienia z takim człowiekiem.Płacze i bredzi jakieś głupoty że jest zastraszany ...on sam to wymysla.Pamiętam jak siedzieliśmy na ts i sam osobiście mówił że co by było gdyby zaczął być kontrowersyjny na YT i zaczął pokazywać prawdziwego siebie.Tak więc to nie jest zgrywanie biedaka po którym każdy jedzie...on taki niestety jest.Każdy wtedy popukał się w czoło i mówił daj sobie spokój z tym na dobre Ci to nie wyjdzie.No ale...przecież on wie lepiej i wyszło jak wyszło. Powiem tylko tyle że wiem doskonale o jednej sprawie ktora bedzie prawdopodobnie mieć swój finał w sądzie mianowicie ojciec tejze dziewczynki do ktorej trafiły jego fotki skieruje sprawę do sądu w momencie gry pan S wróci do polski.
06-02-2013 08:49
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Innominatus Offline
*

Posts: 192
Joined: Nov 2012 {socialsites}


Post: #48
RE: jak Wy nagrywacie bez zgody BrzydkiegoBuraka? O_o'
buuu Wrote:Innominatus, w czym konkretnie szkodnik przez przypadek ma mieć rację?

Podpowiem Ci, nie wydaję Ci się dziwne, że przy każdej dramie, (patrz zakopany już Minecash), oraz inne, dramy z Rockami, dramy z Minefagami, wszędzie przewala się pomiędzy nimi wszystkimi jedno warzywo, nie, nie jest to ziemniak, tylko Burak, na dodatek internetowy.
Burak może (zdanie problematyczne) mieć kontakt ze znakomitą większością ludzi od robienia widełek na tym portalu. innymi słowy, bycie donem jakiejś jutubowej mafii jest możliwe, w małym stopniu, ale jest. Dlaczego seba robi sobie takie skróty myślowe godne nagrody Darwina? Pewnie dlatego, iż chłopak jest spoza kółka, przez co uważa iż samo kółeczko wzajemnego ssania jest złe, co jest prawdą, aczkolwiek dopisuję za mocno nową ideologie, historie, ponieważ chce na siłę oczernić ludzi w środku kółeczka, co jest dosyć zabawne, bo większość Minefagów to dwulicowe klakiery, także gdyby chłopak dowiedział się jak który się nazywa, mógłby wystalkować łatwo ich na facebookach, po czym ładnie popytać jako anonim, jestem pewny że na większość minefagów znalazł by dość spore czarne teczki, branie happy pillsów, problemy somatyczne, może jakaś historia związana z półświatkiem przestępczym, opcji jest dużo, wystarczyłoby poszukać, aczkolwiek chłopak woli pieprzyć głupoty, żeby rozjuszać szarą mase falami radiowymi, i muszę przyznać, chłopak powinien dostać nobla z tej dziedziny, bo ten temat ma już 5 stron.

Co do zaglądania ludziom w majtki czy poszukiwaniu ich facjaty w internetach, w momencie w którym osoba staję się osobą publiczną, (sory burak, masz więcej niż 100k widzów, wg jakichś tam standardów twoja persona internetowa stała się publiczną, czekamy na vloga, który oczywiście nie będzie zawierać twojej twarzy, bo twoje ego Ci na to nie pozwoli), koleś ma prawo mówić o takich rzeczach, pod warunkiem, że ma na to twarde dowody, (zarzut kurwienia się jest dosyć ciężki, w niektórych krajach to nadal przestępstwo) tak samo jak stalking, także seba no niestety, biega myślami tam gdzie nie trzeba, chociaż misję może mieć słuszną, ukazanie kółeczka ssania, które może istnieje, może nie.

[Image: GKNuxV7.png]
06-02-2013 11:05
Find all posts by this user Quote this message in a reply
skkf Offline
*

Posts: 69
Joined: Jul 2012 {socialsites}


Post: #49
RE: jak Wy nagrywacie bez zgody BrzydkiegoBuraka? O_o'
Statystyki shogun1978:
[Image: 09ofi4.png]

Zgadnijcie kiedy pojawił się film "Stop mafii"?

Naprawdę myślicie, że tutaj chodzi o coś więcej, niż zwykłe nabijanie statystyk?
Na Rocku podwoił sobie liczbę subów, a teraz Adam spadł mu z nieba. Odkąd przestał nagrywać "kontrowersyjnie", jego licznik praktycznie stał w miejscu, a od czasów Rocka nie udało mu się nikogo sprowokować, był albo olewany, albo wyśmiewany (vide Pan Skarpeta). Teraz trafił mu się osobnik który wymachuje gnatem i publicznie mu grozi, lepiej być nie mogło. A licznik subów leci i leci ;)

Kiedyś wyślę chomika w kosmos.
06-02-2013 11:39
Find all posts by this user Quote this message in a reply
DonPietro Offline
*

Posts: 6
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #50
RE: jak Wy nagrywacie bez zgody BrzydkiegoBuraka? O_o'
(06-02-2013 01:01 )buuu Wrote:  http://www.sadistic.pl/cala-prawda-o-you...125983.htm
Tutaj np. wyraźnie Seba powiedział na samym końcu "hejtujcie". Namawianie do hejcenia jest szkodzeniem.

Trochę powiało paranoją...hejtujcie odniosło się do tego filmiku co wrzucił shogun. Czyli, że go mają hejtować. yhym...A tak btw. fajny opis na sadistic takiej hipokryzji już dawno nie widziałem :) .

Nie to żebym bronił Shoguna tylko nie dostałem jeszcze żadnej odpowiedzi konkretnej skąd ta nienawiść do tego człowieka. Bo teraz wychodzi, że odzywa się w nas polaczkowość i jak ktoś jest cwańszy od nas to od razu jest zły. ja przesłuchałem materiał na spokojnie i w sumie tam nic nie ma takiego co mogło by Rocka zniszczyć. Tagi można było sprawdzić, bloki to prawda (kumpel został zblokowany bo coś tam napisał nie zgadzając się z Rockiem). Więc ja się pytam znów skąd ta nienawiść O.o . A jeszcze tak bo było niby więcej tych materiałów kontrowersyjnych no i spoko. Było wymiana filmików Rock vs. Shogun i masa youtuberów wypowiedziała się na ten temat (po co? Po suby) Łoooo odkryłem tajemnice yt. Teraz zostanę zniszczony przez cybernetyczną armie robotów morderców. Trochę mniej paranoi trochę więcej logiki. Jak się by olało to na początku to teraz byśmy się tu nie wypowiadali. Bo Shogun nie miałby po co nagrywać dalej tych swoich ,,kontrowersyjnych'' materiałów.

Srry za nieskładność, ale mam nadzieje, że co bardziej kumaci zrozumieją o co be.
06-02-2013 12:10
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Po co nagrywacie? LamaTiVi 18 6.437 13-03-2013 23:44
Last Post: Wasyl

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 10 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5