Post Reply 
jak Wy nagrywacie bez zgody BrzydkiegoBuraka? O_o'
Author Message
buuu Offline
*

Posts: 32
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #31
RE: jak Wy nagrywacie bez zgody BrzydkiegoBuraka? O_o'
ABC Mafii. W dzisiejszym odcinku: spowiedź "Zdzicha" oraz tajne narady na najwyższym szczeblu. Poznajcie niespotykane dotąd metody bossów youtube.



05-02-2013 20:59
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Bany_kau Offline
*

Posts: 25
Joined: Jan 2013 {socialsites}


Post: #32
RE: jak Wy nagrywacie bez zgody BrzydkiegoBuraka? O_o'
Cztery godziny grubasa z twarzą niemowlaka gadającego do kamery.
Ty szalony?

[Image: Rjrh.jpeg]
05-02-2013 21:25
Find all posts by this user Quote this message in a reply
BrzydkiBurak Offline
*

Posts: 95
Joined: Mar 2011 {socialsites}


Post: #33
RE: jak Wy nagrywacie bez zgody BrzydkiegoBuraka? O_o'
(04-02-2013 20:47 )Rexlu Wrote:  Lecz tym razem zaciekawił mnie jeden szczegół, a mianowicie podsyłanie jakiś dowodów o Shogunie przez Ciebie. Gdzie nawet PolishAdam28, (cham i prostak według mnie przynoszący wstyd, bo hejtować czy komentować można, czy też wyjaśniać i pokazywać kłamstwa, lecz w sposób kulturalny) wypowiedział się iż czeka na jakieś zdjęcia, dowody, whatever od Ciebie na temat shoguna.

Nie wiem do konca o co chodzi bo z polishadam kontakt mam znikomy. Jesli mam mu cos podsylac to chetnie sie najpierw dowiem co i niby dlaczego. Jak go odwiedzilem na live i zapytal o namiary szkodnika to rozwalil mnie na lopatki :D

Wystarczy zaczekac na "nasze mafijne sprostowanie" i tyle ;)

Nie ma to jak zepsuc editlists w cp

Kazdy pseudo-troll wpisany na liste ignorowanych = uscisk dloni prezesa!
05-02-2013 21:54
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Innominatus Offline
*

Posts: 192
Joined: Nov 2012 {socialsites}


Post: #34
RE: jak Wy nagrywacie bez zgody BrzydkiegoBuraka? O_o'
Burasku, powiedz Ty nam, tak szczerze, oczywiście nie zbywając nas w jakiś żałosny sposób, z kim Ty się nie znasz na TwoichTubach? Ponieważ zastanawia mnie, że kiedy słyszę jutub, ludzie mi zaraz mówią Brzydal z internetów, kiedy słyszę drama, znowu Ciebie słyszę, dlaczego jesteś wszędzie jak jakiś Jose? Zastanawia mnie to, czy seba przez przypadek nie ma racji, mimo jego głębokiej schizofreni.

[Image: GKNuxV7.png]
05-02-2013 22:11
Find all posts by this user Quote this message in a reply
DonPietro Offline
*

Posts: 6
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #35
RE: jak Wy nagrywacie bez zgody BrzydkiegoBuraka? O_o'
Hem właściwie trzymam się z dala od wielkich wojen od yt. I w sumie wiem, że Shogun nagrał film o ,,mafii". Tylko moje pytanie brzmi skąd pewna część yt nie lubi Shoguna? O kij właściwie chodzi? Bo jak jest taka nienawiść, że sobie typ mówi o zarobkach z partnerstwa i tylko o to ten ,,hejt" no to em właściwie zastanawiam się WTF? Aczkolwiek proszę o jakieś wyjaśnienie.
05-02-2013 22:40
Find all posts by this user Quote this message in a reply
buuu Offline
*

Posts: 32
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #36
RE: jak Wy nagrywacie bez zgody BrzydkiegoBuraka? O_o'
DonPietro, to tylko szkodnik twierdzi, że chodzi o ujawnianie zarobków. Jeśli chcesz wyjaśnień, to polecam poczekać kilka dni na zapowiadany film z wyjaśnieniami.

Innominatus, w czym konkretnie szkodnik przez przypadek ma mieć rację?
05-02-2013 23:36
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Bany_kau Offline
*

Posts: 25
Joined: Jan 2013 {socialsites}


Post: #37
RE: jak Wy nagrywacie bez zgody BrzydkiegoBuraka? O_o'
(05-02-2013 23:36 )buuu Wrote:  Innominatus, w czym konkretnie szkodnik przez przypadek ma mieć rację?

w tym, że wszyscy liżą anusa burakowi, bo dla gimbo koleś, ktory wyzywa ludzi mających inną opinię na jakiś temat od idiotów to przecież samiec alfa. Również w tym, co robi wójcio Maciaszek, żeby napchać kabzę, a potem trzeba jego twarz oglądać na głównej, w powiązanych, na tvnie i w lodówce. W tym, że jakiś cebulak jeżdżacy tirem twierdzi, ze "rozepcha dziurę" jego żonie a cała ta badna mu tylko przyklaskuje.

ps. co to za kretyńska nazwa wymyślona przez waszego guru - "szkodnik"? W dupie mam shoguna, dla mnie mógłby pójść na dno z resztą youtubowej bandy, ale przynajmniej on nie tworzy jakiegoś kółeczka wzajemnej adoracji i smyrania sie pytkami w wannie.

[Image: Rjrh.jpeg]
05-02-2013 23:53
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Malix Away
*

Posts: 226
Joined: Aug 2012 {socialsites}


Post: #38
RE: jak Wy nagrywacie bez zgody BrzydkiegoBuraka? O_o'
@UP: Dobrze powiedziane. Wokół buraczka jest jakieś tajemne kółko wzajemnej masturbacji. Wszyscy tylko mu przyklaskują.
06-02-2013 00:02
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
buuu Offline
*

Posts: 32
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #39
RE: jak Wy nagrywacie bez zgody BrzydkiegoBuraka? O_o'
Malix, czemu tajemne? Przecież ja jawnie mu liżę dupę.

Bany_kał, mimo że jesteś niedomyślnym trollem i masz krzywy ryj, to Ci odpowiem czemu "szkodnik". "Szkodnik", bo szkodzi innym ludziom w uczciwej pracy.
(This post was last modified: 06-02-2013 00:21 by buuu.)
06-02-2013 00:14
Find all posts by this user Quote this message in a reply
MrChmielOO Offline

Posts: 173
Joined: May 2011 {socialsites}


Post: #40
RE: jak Wy nagrywacie bez zgody BrzydkiegoBuraka? O_o'
(06-02-2013 00:14 )buuu Wrote:  "Szkodnik", bo szkodzi innym ludziom w uczciwej pracy.

Można prosić przykład komu?
06-02-2013 00:24
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Po co nagrywacie? LamaTiVi 18 6.438 13-03-2013 23:44
Last Post: Wasyl

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 27 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5