Post Reply 
Machinima, Agora, YouTube który partner?
Author Message
Hektor Offline
*

Posts: 1
Joined: Jan 2013 {socialsites}


Post: #41
RE: Machinima, Agora, YouTube który partner?
Odświeżę trochę temat. Co najlepiej wpisać w ostatniej tabelce "Podaj wszelkie dodatkowe informacje..." w tym linku? http://www.youtube.com/partners/contact_...ner_type=C
02-02-2013 15:44
Find all posts by this user Quote this message in a reply
procjon Offline
*

Posts: 16
Joined: Oct 2011 {socialsites}


Post: #42
RE: Machinima, Agora, YouTube który partner?
Czołem!

Wypełniłem dokładnie formularz, o którym napisał McTheLipen. Następnego dnia otrzymałem odpowiedź:

----------
Dziękujemy za zainteresowanie programem partnerskim YouTube. Niedawno wprowadziliśmy w nim zmiany, tak by więcej twórców mogło dołączyć do grona partnerów. Aby zostać partnerem YouTube, wystarczy teraz włączyć generowanie przychodu w ustawieniach swojego konta i zacząć zarabiać na co najmniej jednym filmie zgłoszonym w Menedżerze filmów. W ten sposób chcemy zwiększyć dostęp do naszych programów i zasobów oraz pomóc twórcom odnieść sukces w YouTube.

Jeśli już zarabiasz na filmach i interesują Cię dodatkowe funkcje, np. miniatury niestandardowe czy banery, prosimy o cierpliwość. Będziemy je stopniowo udostępniać partnerom, tak jak udostępniliśmy przesyłanie długich filmów i zarabianie. Warto zgodzić się na otrzymywanie od nas e-maili – dzięki temu możesz na bieżąco śledzić informacje o programie partnerskim i nowych możliwościach rozwijania umiejętności lub promowania treści. Aby wyrazić zgodę, postępuj zgodnie z tymi wskazówkami.

Więcej informacji o programie partnerskim znajdziesz w Centrum pomocy, a najnowsze wiadomości dla partnerów – w Centrum twórców.

Pozdrawiamy,

Zespół programu partnerskiego YouTube
----------

Niby to formularz o "stare, dobre partnerstwo", a w odpowiedzi napisali o tym "nowym, niepełnym".
Czy w ten sposób dali mi grzecznie do zrozumienia, że nie spełniam jakiegoś minimalnego progu odnośnie liczby widzów lub wyświetleń i żebym się zadowolił "niepełnym partnerstwem"? Czy może coś źle zrobiłem i np. przed wysłaniem zgłoszenia powinienem załączyć chociaż jedną reklamę czy coś w tym stylu?

Konto bez żadnych ostrzeżeń (i nigdy takich nie miałem). Zresztą jak z kontem jest coś nie tak, to ponoć perfidnie odrzucają podanie. Ogólnie trochę zdziwiła mnie taka forma odpowiedzi.

Wiecie może coś więcej o podobnej sytuacji?
(This post was last modified: 09-02-2013 21:28 by procjon.)
09-02-2013 21:25
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Malix Away
*

Posts: 226
Joined: Aug 2012 {socialsites}


Post: #43
RE: Machinima, Agora, YouTube który partner?
Oni dali do zrozumienia, że będą wprowadzać funkcje tych starych partnerstw, do nowych. Pewnie już im się nie chce zatwierdzać partnerstw, więc dadzą te same funkcje wszystkim.
09-02-2013 21:35
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
fszeker Offline
*

Posts: 193
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #44
RE: Machinima, Agora, YouTube który partner?
Hehs. Ja pojutrze złoże papiery na partnera w siedzibie YouTuba w Silicon Valley osobiście. Więc chyba to najlepsza droga, bo mam większą szansę rozpatrzenia... :P

Kurs Cytowania Selektywnego >tutaj<
11-02-2013 03:27
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
ogm Offline
*

Posts: 166
Joined: Jul 2012 {socialsites}


Post: #45
RE: Machinima, Agora, YouTube który partner?
[spoiler]Proszę Cię! 110 Widzów i jeszcze osobiście chcesz składać wniosek? Przecież oni jak zobaczą takiego dzieciaka to się tylko zaśmieją. To już nie jest żałosne to jest chore :(
O partnerstwie to powinno się zacząć myśleć jak się przekroczy co najmniej 5000 widzów. I jeszcze mi powiedz, że nie lecisz na kasę. Smutne.[/spoiler]

"sarkazm" - wyszukaj w sieci - app

TO MNIE ŚMIESZY
(This post was last modified: 11-02-2013 19:06 by appareil.)
11-02-2013 17:50
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
fszeker Offline
*

Posts: 193
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #46
RE: Machinima, Agora, YouTube który partner?
@up
Nie. Monetyzację i tak już mam od dawna więc niee o to chodzi.
Chodzi o sam fakt zrobienia tego w siedzibie YouTube na co mam okazję będąc w San Francisco.
Martw się swoim życiem nie czyimś...

Kurs Cytowania Selektywnego >tutaj<
12-02-2013 01:47
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Malix Away
*

Posts: 226
Joined: Aug 2012 {socialsites}


Post: #47
RE: Machinima, Agora, YouTube który partner?
ogm to jakiś troll jest, jego odnośniki do Tweetera, YouTube i Steama prowadzą do trzech różnych osób...

[Image: 3f42793d4e99.gif]
Wszyscy mnie hejcom (・へ・)
12-02-2013 07:10
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
ogm Offline
*

Posts: 166
Joined: Jul 2012 {socialsites}


Post: #48
RE: Machinima, Agora, YouTube który partner?
(12-02-2013 01:47 )fszeker Wrote:  @up
Nie. Monetyzację i tak już mam od dawna więc niee o to chodzi.
Chodzi o sam fakt zrobienia tego w siedzibie YouTube na co mam okazję będąc w San Francisco.
Martw się swoim życiem nie czyimś...

Pff... Ja się twoim życiem nie martwię koleżko. Dalej uważam, że nie ma sensu mieć partnerstwa na takim poziomie widzów jak masz ty czy ja. Ja się tylko śmieję z parcia jakie ludzie na nie mają.


(12-02-2013 07:10 )Malix Wrote:  ogm to jakiś troll jest, jego odnośniki do Tweetera, YouTube i Steama prowadzą do trzech różnych osób...

Ahahaha... Wiedziałem, że ktoś wejdzie w te odnośniki. Właśnie specjalnie po to są takie a nie inne.

TO MNIE ŚMIESZY
12-02-2013 13:58
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
fszeker Offline
*

Posts: 193
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #49
RE: Machinima, Agora, YouTube który partner?
Widzisz to nie jest parcie tylko okazja. Po prostu przypadkiem będe w Dolinie Krzemowej więc czemu nie, ale cóż lepiej zhejtować samemu nie mając niczego, ani swojego kanału i hehehehe trolując odnośnikami do 2 sławnych youtuberów i jakieś kanału, którego właścicielem raczej nie jesteś.

Kurs Cytowania Selektywnego >tutaj<
13-02-2013 17:36
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
ogm Offline
*

Posts: 166
Joined: Jul 2012 {socialsites}


Post: #50
RE: Machinima, Agora, YouTube który partner?
(13-02-2013 17:36 )fszeker Wrote:  Widzisz to nie jest parcie tylko okazja. Po prostu przypadkiem będe w Dolinie Krzemowej więc czemu nie, ale cóż lepiej zhejtować samemu nie mając niczego, ani swojego kanału i hehehehe trolując odnośnikami do 2 sławnych youtuberów i jakieś kanału, którego właścicielem raczej nie jesteś.

Hejting jako odpowiedź na wszystko.
Nie hejtuję Cię. Nawet to nie była krytyka. Zwyczajnie przedstawiłem swoje zdanie na temat uzyskiwania partnerstwa przy małej liczbie widzów oraz powódki jakie kierują takimi ludźmi zazwyczaj. (A to że już masz monetyzację filmów, tylko bardziej to potwierdza). To co nazwałeś hejtingiem było zwykłym podśmiewaniem się (nie wyśmiewaniem).

TO MNIE ŚMIESZY
13-02-2013 22:52
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Podjeżany e-mail od YouTube. yoji720 5 2.552 01-08-2013 20:21
Last Post: PanTrollman
  Co ten youtube odpierdala Andżej 7 2.909 13-05-2013 13:33
Last Post: 05mateo10
  Youtube oszczędza serwery? LamaTiVi 8 2.720 23-04-2013 14:07
Last Post: kubs2000
  Zmiany na YouTube Harley 9 2.435 21-03-2013 21:17
Last Post: Harley
  Programy do nagrywania - który najlepszy? Parada 47 21.645 19-03-2013 23:18
Last Post: FrikuZG
  Niechciane obszary reklamowe na YouTube procjon 9 3.350 01-03-2013 11:58
Last Post: procjon
  Ciągłe bezzasadne roszczenia na YouTube yoji720 5 2.452 16-02-2013 14:05
Last Post: yoji720
  Mafia na YouTube ponuro1992 15 6.346 04-02-2013 18:43
Last Post: appareil
  Limit youtube. Adeo 33 11.031 24-01-2013 04:57
Last Post: fszeker
  YouTube zamula? TheIntelPL 19 6.101 08-01-2013 07:55
Last Post: Infelicity

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 4 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5