Post Reply 
Najgorsi youtuberzy, których wszyscy oglądają
Author Message
Falc00n Offline
*

Posts: 155
Joined: Apr 2011 {socialsites}


Post: #81
RE: Najgorsi youtuberzy, których wszyscy oglądają
Dużo tutaj głupiego hejtu, "śmiesznego" przekręcania nicków i bezsensownych argumentów typu "nagrywa Metina to jest chujowy", ale się wypowiem, bo rzeczywiście jest trochę ludzi, którzy IMO robią słaby content, a są oglądani w tysiącach. Oczywiście szanuję ich, bo z jakiegoś powodu ludzie ich oglądają, ale swoje zdanie wyrażę.

MagdalenaMariaMonika - kiedyś przyjemnie oglądało mi się "MC na obcasach", ale z czasem dostrzegłem, że w jej filmach nie ma praktycznie nic wartościowego. Nie wiem z czego to wynika, nie myślę że z przejedzenia, może wyrosłem (bo co jak co, ale prowadzi to jakby film był adresowany do przedszkola), może jest jakiś inny powód. Jej odcinki polegają głównie na opisywaniu tego co ostatnio robiła co jeszcze nie jest takie złe, ale prowadzi bardzo nudny monolog, który po jakimś czasie po prostu męczy. W dodatku ciągle rozmawia "słodkim" głosem z minecraftowymi zwierzakami, co jest infantylne i równie mocno denerwuje za n-tym razem w tym samym odcinku. Ogółem crap moim zdaniem, poza tym że buduje/budowała serio duże i wymagające trochę pracy budowle to nigdy nie byłe one jakoś szczególnie ładne, jak chociażby budowle Pitch'a. Też uważam, że wybiła się głównie dzięki CTSG i tego że jest dziewczyną. Crap.

Nolif666 - szlag mnie trafia jak widzę jego filmy. Typowy Minefag (nie lubię dyskryminować ludzi nagrywających MC, ale jemu należy się to określenie), nie robiący nic ciekawego, prowadzący bardzo oschle swoje materiały, ogółem koleś nastawiony na ilość i kasę, a nie jakość. Jako przykład podam np. intro z jego oryginalnej serii "Dzień z Minecraft" (aka "codziennie słaby film z MC, w którym zanudzę Was na śmierć, ale zgarnę kasę), w której to już w 10 sekundowym filmie pojawia się duży zielony napis "NIE ZAPOMNIJ OCENIĆ FILMU!". Jeszcze rozumiem jakieś skromne wspomnienie o łapce pod koniec filmu, kiedy ktoś się napracował nad materiałem i rzeczywiście można powiedzieć że na taką łapkę zasługuje, ale sorry, on robi gówno. Jedyne co go wyróżnia na tle innych minecraftowców jest to, że nagrywa jakieś parkoury, w których rzeczywiście jest niezły, ale zazwyczaj nie mają one komentarza, więc są tak samo nudne. Nie wiem jak z serią Minecraft Obcy, obejrzałem parę odcinków, ale zauważyłem że ludzie od Minecrafta łykają najgorszy shit ze słabo obmyślaną fabułą, więc pomimo ich pochwał strzelam że też jest to niewypał.

Ogółem sporo w gronie słabych (nie najgorszych) youtuberów jest minecraftowców, dlatego nie będę o nich więcej pisał. Chciałem tylko jeszcze wspomnieć że w przypadku Roja i Rocka nie jest tak źle, jak piszecie. Wg mnie Wasz hejt na nich jest nie do końca uzasadniony, bo tworzą też fajne materiały. Ok - umówmy się że niektóre wycinki ze streama Rocka wieją nudą, bo jedynie pomrukuje i wpatruje się w ekran nie wnosząc niczego ciekawego do materiału, a filmy z darciem japy Roja są słabe, ale jednocześnie zdarzają im się naprawdę fajne materiały, które sam jestem w stanie polecić. Świetnie bawiłem się w ubiegłoroczne ferie oglądając codziennie z jeden odcinek WoWa u Rocka, świetnie się bawię oglądając IMO całkiem mądre i przemyślane vlogi Roja na tematy ludologiczne i nie tylko, tak samo jego seria "Sentymentalnie przez gry" itd.. Po prostu nie wsiąknęliście odpowiednio głęboko w ich kanały i nie dostrzegacie drugiej strony medalu. Sam Rojo mówił nie raz o tym, że na jego kanale istnieją jakby dwie osoby - "Rojo" czyli owy drący się szaleniec, który tworzy materiały mające dostarczać fun (inna sprawa czy Wam go dostarcza, nie każdego musi to jarać, ale każdy ma swoje zdanie i szanuję je) oraz Patryka Rojewskiego, serio fajnego gościa, który tworzy materiały poważniejsze, z pasją, w których według mnie bardzo ciekawie wypowiada się na różne tematy.

No nic, napisałem się. Po prostu podawajcie jakieś sensowne argumenty jak kogoś krytykujecie, bo imho bezpodstawna krytyka z domieszką małego bólu dupy to hejt, chociaż teoretycznie nie istnieje. Możliwe, że sam nie zbadałem wystarczająco kanałów Madzi i Nolifa, dlatego poprawcie mnie jeśli się mylę i jest tam cokolwiek ciekawego do oglądania.
20-03-2013 16:03
Find all posts by this user Quote this message in a reply
MircoCroCop Offline
*

Posts: 101
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #82
RE: Najgorsi youtuberzy, których wszyscy oglądają
(20-03-2013 15:08 )RamoHater Wrote:  2. ROJOV13 - krzykacz, udaje głupszego niż jest, nie umie wymyślić własnej serii tylko kopiuje od innych, nieśmieszny (co jest śmiesznego w tekście Wilczy Szczaniec ?)

W takich osobach jak Rojo trzeba odnaleźć trochę dystansu do Siebie i czasem poluzować majty i nie brać wszystkiego na poważnie. To jaki typ kanału Sobie obrał, nie świadczy, że zachowuje się tak na co dzień czy w domu, czy przy córce..

Wielu ludzi nie szanuje ich dlatego, ponieważ są popularni - mają dość słuchania po kątach, jak to dzieciaki się nimi jarają, z czasem przeradzając to w naszej głowie na hejt wobec danej osoby. Myślę, że takie zjawisko jest teraz bardzo szeroko rozwinięte - była chwila, kiedy to NK przez wszystkich był kochany i lubiany, potem pojawiły się typowe gimboteksty 'NALEŚNIKI?!' - gdzie po tysięcznym usłyszanym tego typu geście, dociera do człowieka "Kur*a.. To jest chu*owe..'. Tak zmieniają się poglądy, nigdy nie dogodzisz każdemu w tym samym stopniu..
(This post was last modified: 20-03-2013 17:21 by MircoCroCop.)
20-03-2013 17:15
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Elwood Offline
*

Posts: 589
Joined: Feb 2012 {socialsites}


Post: #83
RE: Najgorsi youtuberzy, których wszyscy oglądają
Quote: Wielu ludzi nie szanuje ich dlatego, ponieważ są popularni - mają dość słuchania po kątach, jak to dzieciaki się nimi jarają, z czasem przeradzając to w naszej głowie na hejt wobec danej osoby.

A wnioskujesz tak na podstawie...?

Akurat żarty Roja są dla mnie wybitnie słabe, i również nie wydaje mi się, aby taka była jego prawdziwa natura. Po co więc się wydurnia i drze japę? Daaa, po prostu wie, na co leci gimbaza.
(This post was last modified: 20-03-2013 17:33 by Elwood.)
20-03-2013 17:33
Find all posts by this user Quote this message in a reply
MircoCroCop Offline
*

Posts: 101
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #84
RE: Najgorsi youtuberzy, których wszyscy oglądają
Nie narzucam Ci mojej opinii, ani też nie staję po niczyjej stronie. Wnioskuję to i z własnej osoby (Również miewałem sytuacje w osobach czy rzeczach, które po zdobyciu popularności przestawały być wyjątkowe) oraz z obserwacji otoczenia. Nie znajduję innego racjonalnego wyjaśnienia, kiedy to czołowa osoba na /dajmy na to/ Youtube, przy zdobyciu ogromu sławy - znajduje również anty-fanów, kreujących postawę 'To już nie ten sam jutuber co kiedyś, sprzedał się'.
20-03-2013 21:43
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Lavos Offline
*

Posts: 1.111
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #85
RE: Najgorsi youtuberzy, których wszyscy oglądają
Falc00n Wrote:Wg mnie Wasz hejt na nich jest nie do końca uzasadniony,
You must be new here...

Quote:świetnie się bawię oglądając IMO całkiem mądre i przemyślane vlogi Roja na tematy ludologiczne
Chyba oglądaliśmy coś innego. Ten człowiek ma znikomą elokwencję, ba, nawet podstawowy polski jest przez niego notorycznie kaleczony. Używanie słów wyjętych z kontekstu czy nadużywanie skrótów myślowych to rojowa normalka, rzucana w gębę odbiorcy bez zmrużenia oka.
Ciekawym tych przemyślanych vlogów, może masz na myśli ten o obronie gier? Heh.


Quote:i nie tylko, tak samo jego seria "Sentymentalnie przez gry"
....którą wystarczy odpalić i już po kilkunastu sekundach łapać błędy rzeczowe, bo po co przeczytać streszczenie gry, o której się mówi, Rojo pamięta. Wygląda na to, że lepiej ode mnie, wiesz, surowiec EON i takie tam.

Quote:Po prostu nie wsiąknęliście odpowiednio głęboko w ich kanały i nie dostrzegacie drugiej strony medalu.
Zielonego pojęcia nie mam, po co tak usilnie starasz się nadać temu człowiekowi jakąkolwiek głębię. Nie, nie, to nie są złe kanały - wy po prostu ich nie rozumiecie!

Quote:Sam Rojo mówił nie raz o tym, że na jego kanale istnieją jakby dwie osoby - "Rojo" czyli owy drący się szaleniec, który tworzy materiały mające dostarczać fun (inna sprawa czy Wam go dostarcza, nie każdego musi to jarać, ale każdy ma swoje zdanie i szanuję je) oraz Patryka Rojewskiego, serio fajnego gościa, który tworzy materiały poważniejsze, z pasją, w których według mnie bardzo ciekawie wypowiada się na różne tematy.
Mówiłem to niedawno, jednak powtórzę - takie gwiazdki dla idiotów jak Rojo, jeszcze spełniają się na polu rozrywkowym (w jakichś tam dolnych rejonach), jednak kiedy próbują być poważni, zupełnie im to nie wychodzi. Jeszcze raz odwołam się do sławnej obrony gier, gdzie nie poparł się żadnymi konkretnymi źródłami, powtarzał się, plątał w ogólnikach etc. Nie ma żadnych stron medalu, żadnych dwóch osób. Jest po prostu dorosły człowiek, który robi z siebie idiotę (ku czemu ma naturalne predyspozycje, jak widać) i okazyjnie upycha swoją personę do ciasnego buta głosu jutubów, co zupełnie mu nie wychodzi.

[Image: kaos.gif]
Wiatry w mojej głowie prowadzą mnie.
(This post was last modified: 20-03-2013 22:23 by Lavos.)
20-03-2013 22:22
Find all posts by this user Quote this message in a reply
RamoHater Offline
*

Posts: 22
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #86
RE: Najgorsi youtuberzy, których wszyscy oglądają
MicroCroCop: toteż napisałem, że udaje głupszego niż jest w rzeczywistości, ponieważ jego niektóre vlogi trzymają jeszcze poziom ponad wynurzeniami Rolewskiego.
Czy jest coś śmiesznego w tekście Fun lewatywny albo Wilczy szczaniec?

Według mnie nie.
(This post was last modified: 01-05-2014 18:06 by RamoHater.)
20-03-2013 22:27
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Falc00n Offline
*

Posts: 155
Joined: Apr 2011 {socialsites}


Post: #87
RE: Najgorsi youtuberzy, których wszyscy oglądają
(20-03-2013 22:22 )Lavos Wrote:  You must be new here...

Nie do końca. Miałem małą przerwę i może nie wiem jak obecnie to wygląda, ale zawsze miałem wrażenie, że na tym forum wypowiada się sporo ludzi, którzy mają coś ciekawego do powiedzenia i bez żadnych skrupułów (w stylu "nie podam nicku, moim zamiarem nie jest wojna" -.-) potrafią wytknąć komuś żałosne zachowania itd.

Quote:Chyba oglądaliśmy coś innego. Ten człowiek ma znikomą elokwencję, ba, nawet podstawowy polski jest przez niego notorycznie kaleczony. Używanie słów wyjętych z kontekstu czy nadużywanie skrótów myślowych to rojowa normalka, rzucana w gębę odbiorcy bez zmrużenia oka.
Ciekawym tych przemyślanych vlogów, może masz na myśli ten o obronie gier? Heh.

Dlatego podkreśliłem "IMO" w mojej wypowiedzi. Każdemu podoba się coś innego i wciąż będę uważał, że te vlogi są niczego sobie pod względem merytorycznym. Miło mi się tego słucha, czasem po materiale mam dużą ochotę podyskutować na dany temat, ogółem nie czepiałbym się szczegółów, jeśli jakoś mocno nie przeszkadzają - przynajmniej mi ( i myślę że wielu osobom również). Jeśli chodzi o materiał w obronie gier to akurat uważam go za nieco słabiej zrobiony niż oczekiwałem i szczerze mówiąc obejrzałem tylko połowę, ale wciąż widać że trochę roboty w to włożył i że zależy mu na obaleniu głupich stereotypów. Ok, może nie zrobił na tyle rzetelnego vloga, żeby go linkować ludziom z poza naszego środowiska (mam na myśli głównie telewizję), ale myślę że przesadzasz.

Quote:....którą wystarczy odpalić i już po kilkunastu sekundach łapać błędy rzeczowe, bo po co przeczytać streszczenie gry, o której się mówi, Rojo pamięta. Wygląda na to, że lepiej ode mnie, wiesz, surowiec EON i takie tam.

Może mniej mnie to boli, bo jestem z nieco młodszego pokolenia graczy i w część gier z tej serii zwyczajnie nie grałem. Tak czy inaczej ponownie - to jest człowiek i może się pomylić. "Sentymentalnie przez gry" to seria bardziej osobista, w której to jak nazywał się jakiś surowiec nie jest najważniejsze, a to jakie wspomnienia związane z daną grą ma Rojo etc. Tego oczekuję od tej serii.

Quote:Zielonego pojęcia nie mam, po co tak usilnie starasz się nadać temu człowiekowi jakąkolwiek głębię. Nie, nie, to nie są złe kanały - wy po prostu ich nie rozumiecie!

Miałem na myśli to, że część ludzi ocenia cały kanał i osobę po obejrzeniu jednego/dwóch materiałów (co sam czasem robię, o hipokryzjo!). Powiedzmy że natrafi na któryś z 'rozrywkowych' filmów Roja i od razu nakleja mu łatkę "debil, psychol, dorosły dzieciak". Rojo zdaje sobie sprawę z tego, że często jest tak odbierany, ale to właściwie nie jego wina, bo ludzie nie sprawdzają pozostałej zawartości jego kanału. Według mnie jest coś fajnego w tym że tworzy też takie stosunkowo 'głupie' materiały, bo może trafić do każdego odbiorcy poprzez różnorodność kanału. Jednego jarają jego wrzaski, drugiego urzekną vlogi, jeszcze jednego paintballowa seria itd. Nikomu nie staram się nadać głębi, umówmy się że wciąż ogromna część filmów na YT są tworzone dla rozrywki i w mało którym jakąś głębię znajdziesz. Różnorodność daje wybór - osobiście subskrybuję go jedynie dla vlogów, jakichś tam relacji i jednostkowych materiałów z gier.


Quote:Mówiłem to niedawno, jednak powtórzę - takie gwiazdki dla idiotów jak Rojo, jeszcze spełniają się na polu rozrywkowym (w jakichś tam dolnych rejonach), jednak kiedy próbują być poważni, zupełnie im to nie wychodzi. Jeszcze raz odwołam się do sławnej obrony gier, gdzie nie poparł się żadnymi konkretnymi źródłami, powtarzał się, plątał w ogólnikach etc. Nie ma żadnych stron medalu, żadnych dwóch osób. Jest po prostu dorosły człowiek, który robi z siebie idiotę (ku czemu ma naturalne predyspozycje, jak widać) i okazyjnie upycha swoją personę do ciasnego buta głosu jutubów, co zupełnie mu nie wychodzi.

Może patrzę na to mniej krytycznie i nie szukam na siłę złego, może jestem mniej wymagającym odbiorcą. Akurat z tą obroną gier jestem w stanie się zgodzić, ale z tym wpychaniem się na siłę nie przesadzałbym. Już czytałem komentarze w stylu "Rock i Rojo zawsze wpierdalają się tam gdzie ich nie chcą" i szczerze mówiąc nie rozumiem tego stwierdzenia, bo nie przeszkadza mi ich obecność na różnego rodzaju imprezach gamingowych i nie wiem czemu innym miałoby to przeszkadzać. Zresztą tak jak Rojo odpisał (chociaż trochę zbyt agresywnie imo) sami dostają zaproszenia na tego typu imprezy. Nawet jeśli dostają je po to, żeby przyciągnąć więcej ludzi, idc. Może i robi z siebie idiotę, ale robi to na pokaz bo ludzie to lubią. Nawet jeśli nie jest w tym często szczery i mam wrażenie że czasem ma już dosyć darcia ryja i robi to na siłę, to nie oceniam go patrząc przez pryzmat tej... wykreowanej osoby, bo nie myślę że zachowuje się tak na co dzień.
21-03-2013 09:38
Find all posts by this user Quote this message in a reply
yahoo Offline
*

Posts: 102
Joined: Apr 2012 {socialsites}


Post: #88
RE: Najgorsi youtuberzy, których wszyscy oglądają
Ich zapraszają na te imprezy, bo organizatorzy traktują ich jako reklamę swojego eventu, a nie jako ludzi, którzy się znają na grach:).

Sygnatura usunięta z powodu niezgodności z regulaminem
21-03-2013 11:24
Find all posts by this user Quote this message in a reply
MircoCroCop Offline
*

Posts: 101
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #89
RE: Najgorsi youtuberzy, których wszyscy oglądają
Lavos, mówienie nam, że czegoś nie rozumiemy, bo mamy inną wizję od Ciebie nie jest czymś dobrym. W wielu dialogach trzymam Twoją stronę, lecz zrozum też, że bez powodu nie posiada tak pokaźnej liczby widzów, są osoby, które potrafią trzymać dystans do tego typu rzeczy - tu wystarczy jedynie włączenie tej świadomości na dobry humor..
21-03-2013 11:42
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Asasinek Offline

Posts: 58
Joined: Mar 2013 {socialsites}


Post: #90
RE: Najgorsi youtuberzy, których wszyscy oglądają
Moim zdaniem Rojo jest fajną osobą, ale nudzi mu się to nagrywanie.
Kiedyś jego filmiki były naprawdę fajne, a teraz podnietka przy najmniejszym wybuchu granatu i darcie mordy na siłę, zniechęca mnie do dalszego oglądania filmików. Co do Madzi zgodzę się. Takie nagrywanie na siłę, zniechęca także i każdy powinien o tym wiedziec. Niekryty nie jest już taki fajny. Kiedyś jego filmiki były faktycznie śmieszne. U Rocka nie podobają mi się odcinki z Mikołajem... bo on zagłusza w większości to co mówi Rock, a jak ja chcę obejrzec Rocka, to chcę Rocka, a nie nadpobudliwego dzieciaka, który na siłę wpycha się na kadr. Następna osoba z tych trolli to xMandzio. Następna gwiazdka minecrafta, która boi się o własny tyłek. Przytyczając opis z jego filmu. "Proszę was, abyście ignorowali oraz zgłaszali jako spam osoby, które:
- reklamują się (swoje kanały, filmy, strony www);
- prowokują do kłótni, wyzywają albo trollują;"
Do drugiego punktu się zgodzę, ale co on ma, że się ludzie reklamują. Za spam zgłosic można, ale potem przeradza się to w hejt i osoby, które kiedykolwiek ogłosiły się u jakiegoś minecraft'owego bożyszcza dostały łapkę w dół pod każdym filmem. Gimbaza się szerzy i nadchodzi koniec. Minecraft zaleje YT! Powiadam wam!
21-03-2013 11:43
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Youtuberzy wolf 25 9.353 03-11-2013 13:03
Last Post: Gospov
  Czy wasi rodzice oglądają wasze zagrajmy ? dawzar1949 74 23.576 21-04-2013 19:56
Last Post: Tectologic

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 8 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5