Post Reply 
Kobiecy Let's Play i plagi gier
Author Message
MrChmielOO Offline

Posts: 173
Joined: May 2011 {socialsites}


Post: #1
Kobiecy Let's Play i plagi gier
Od tego co tu przeczytacie oczywiście są wyjątki. Są to tylko moje odczucia zapraszam do przeczytania i dyskusji.



Witam!
Zakładam ten temat, bo go nie znalazłem, a mam ochotę podyskutować i poczytać opinie innych ludzi na temat zagrajmerstwa w wykonaniu płci pięknej.

Jak wiemy i widzimy na naszym kochanym YT, coraz więcej dziewczyn zabiera się za robienie zagrajmy. Jednak jak z moich osobistych obserwacji wynika większość dziewcząt cierpi na dwa syndromy, mianowicie syndrom niezapominajki(cieszą się z byle powodu) oraz na (może to być moje subiektywne odczucie) Lary Croft i Tomb Raider'a. Osobiście wnerwia mnie, gdy chcąc posłuchać rzetelnego kobiecego gadania o grze i gdzie nie wejdę, widzę Larę. Praktycznie każda z dziewczyn ma let's play z Tomb Raider, czy to Legend, czy Underworld, czy dowolnej innej części. Jedynym znalezionym przeze mnie wyjątkiem była panczak84, ale to nie o niej ten wątek. Generalnie film wygląda tak, że nie ma złotego środka, albo się drą jak stare prześcieradło, albo wręcz przeciwnie, mówią głosem tak cichym i wypranym z emocji, że świetnie by się spisały przy opowiadaniu bajek na dobranoc staruszkom w domu starców. Uważam taki natłok cycatej pani archeolog za ogromną wadę żeńskiej części Let's Player'ów.


Jednak, żeby nie było, że pastwię się tylko nad kobietami to wspomnę o "męskiej" części tejże sceny. Mam tutaj na myśli grupę chłopców w wieku 11-15 lat, często z głosem piskliwym, jakby ich pedobear za jajka ściskał, robiących masowo filmy z minecrafta. I nie da rady wpoić takiemu, że tego jest już pierdyliard i zaczął robić coś ciekawszego. Rozumiem, ma prawo, ale na Boga! Litości! Ile można!? Moim skromnym zdaniem póki robili to JJay i CTSG było super. Potem zaczął się boom dzieci chcących być jak JJay. O ile do niego samego nic nie mam, sam obejrzałem cały pierwszy sezon Przygód to jego "wyznawcy", bo tak ich można już nazwać, są co najmniej irytujący, żeby nie użyć bardziej dosadnego słowa które ciśnie mi się na usta.

Myślę, że to tyle na razie z mojej strony.
Zapraszam do polemiki, tylko konkretnej, z konkretnymi argumentami, a nie-za przeproszeniem- gównem w stylu "bo nie i już".

PS. Nie, nie uważam, że robię dużo lepsze Zagrajmy bo dopiero zaczynam, są to moje i tylko moje odczucia. Możecie się z nimi zgadzać, lub nie.
Również nie jest wywód z powodowany chęcią dowartościowania się.
Uważam, że w tym poście po prostu wyraziłem z grubsza dzisiejsze realia sceny Let's Play'owej w Polsce.
(This post was last modified: 15-06-2011 20:27 by punio7.)
15-06-2011 19:32
Find all posts by this user Quote this message in a reply
appareil Offline
*

Posts: 1.160
Joined: Dec 2010 {socialsites}


Post: #2
RE: [Dyskucja] Kobiecy Let's Play i plagi gier
Nihil novi sub sole.
15-06-2011 19:39
Find all posts by this user Quote this message in a reply
MrChmielOO Offline

Posts: 173
Joined: May 2011 {socialsites}


Post: #3
RE: [Dyskucja] Kobiecy Let's Play i plagi gier
Wiem, że nic szczególnego tu nie odkryłem, ale zawsze warto podyskutować.
15-06-2011 19:42
Find all posts by this user Quote this message in a reply
MrZupapl Offline
*

Posts: 183
Joined: Jan 2011 {socialsites}


Post: #4
RE: [Dyskucja] Kobiecy Let's Play i plagi gier
Chłopcy pykają w jakieś shootery, dziewczyny w Lary. Nie widzę w tym nic złego.
15-06-2011 20:14
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
MrChmielOO Offline

Posts: 173
Joined: May 2011 {socialsites}


Post: #5
RE: [Dyskucja] Kobiecy Let's Play i plagi gier
Bardziej chodzi mi nie o sam fakt, że grają, ale o przesycenie tego materiału, ile kanałów można przejrzeć chcąc zobaczyć ciekawy Let's Play i na każdym natrafiać na ten sam materiał, co kanał to ta sama śpiewka.
(This post was last modified: 15-06-2011 20:21 by MrChmielOO.)
15-06-2011 20:20
Find all posts by this user Quote this message in a reply
MrZupapl Offline
*

Posts: 183
Joined: Jan 2011 {socialsites}


Post: #6
RE: Kobiecy Let's Play i plagi gier
Soł nał będziemy nagrywać taki content, aby zadowolić jakieś tam obojętnego dla mnie widza?
Nagrywamy to w co lubimy grać, takie to kosmiczne?

Wiem wiem wiem!!! Stwórzmy listę dopuszczalnych gier i wyślijmy je do wszystkich Zagrajmerek!
(This post was last modified: 15-06-2011 20:45 by MrZupapl.)
15-06-2011 20:41
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
MrChmielOO Offline

Posts: 173
Joined: May 2011 {socialsites}


Post: #7
RE: Kobiecy Let's Play i plagi gier
Niby nie, ale rozejrzyj się, znacznie mnie j jest stuffu z innych gier. Dominuje minecraft, gdzie nie wejdziesz. Nie wyobrażam sobie przyszłości polskiego LP jeśli młodsi zagrajmerzy zostaną na takim poziomie jak są. Nie wiem czy jest to wina braku mutacji czy ogólnego sposobu w jaki prezentują, ale myślę, że jak już się za coś zabieramy to chyba to minimum ogarnięcia jest wymagane. Najgorsze co spotkałem do tej pory to zagrajmer którego nicku na szczęście nie pamiętam. Włączył nagrywanie, przywitał się po czym otworzył paczkę jakiegoś chrupiaszcza i zaczął mlaskać do mikrofonu...A chciałem tylko let's play z Tony'ego Hawk'a
15-06-2011 20:47
Find all posts by this user Quote this message in a reply
MrZupapl Offline
*

Posts: 183
Joined: Jan 2011 {socialsites}


Post: #8
RE: Kobiecy Let's Play i plagi gier
Młodsi Zagrajmerzy mają krótkotrwała zajawkę i znikają przez znudzenie bądź falę krytyki. Takimi się nie przejmuj.

MC nadal ma bardzo rozległy target. Wcześniej miała taki Tibia. Gdyby LP doszedł do Polski wcześniej to miałbyś X LP z Tibii. Po MC przyjdzie kolejny 'hicior'. Z tym pozostaje się tylko pogodzić.

Chrumkający Zagrajmer zniknie tak szybko jak się pojawił. Przeciętny widź włączy, poczuje się zażenowany i pójdzie dalej.

Już nie rozumiem co Ci się nie podoba. Zacząłeś od Niezapominajek nr 1... 2... 3... później przeszedłeś do powtarzalności LP, kończąc na MC i jakości Zagrajmy w.
15-06-2011 20:54
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
SeedPL Offline
*

Posts: 165
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #9
RE: Kobiecy Let's Play i plagi gier
Tymi Larami się posrać idzie. Ani sama gra w sobie nic takiego nie ma (szczególnie te nowe części).
Cycki tylko ma fajne, może dlatego dziewczęta chcą się wcielać w tę postać.
Kolejna gra za którą dziewczyny sięgają to Mirror's Edge. Jasna cholera trafia człowieka widząc to na kolejnym kanale.

Quote:Włączył nagrywanie, przywitał się po czym otworzył paczkę jakiegoś chrupiaszcza i zaczął mlaskać do mikrofonu...A chciałem tylko let's play z Tony'ego Hawk'a
To się nazywa po prostu chamstwo i brak kultury. Dobrze, że jeszcze się nie spierdział do mikrofonu.

Osobiście uważam, że najlepsza zagrajmerka jeżeli chodzi płeć piękną to własnie Panczak.
Kobieta i na poziomie i dość ciekawe gry prezentuje.
(This post was last modified: 15-06-2011 20:56 by SeedPL.)
15-06-2011 20:55
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
MrChmielOO Offline

Posts: 173
Joined: May 2011 {socialsites}


Post: #10
RE: Kobiecy Let's Play i plagi gier
Czyli jednak wiesz co mi się nie podoba, powtarzalność, mnożący się jak Chińczycy Minecraft i ogólna jakość, plus lekki nie ogar ze strony pań. To co napisałem na początku starałem się streścić, żeby nie było tego za dużo.

Co do młodych to sam osobiście mam takiego widza, który najpierw komentował, oceniał, dopytywał o sprawy techniczne. Nagrał parę odcinków z trzech serii na raz i wyhamował. Póki co słuch o nim zaginął.
15-06-2011 20:59
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Misje w Let's Play Bluehero 11 3.555 20-02-2013 21:43
Last Post: Lastlighter
  Walkthrough czy Let's Play Aquila 5 1.784 27-01-2013 17:06
Last Post: Empirator
  Let's Play - pomoc Gilathiss 13 3.615 17-07-2012 15:05
Last Post: Sir_Mark
  Let's Play co do poprawy ludzie ? :) MistPanda 3 1.402 14-07-2012 14:20
Last Post: MistPanda
  Recenzje gier na GBA bezelo 3 1.235 01-07-2012 11:06
Last Post: Elwood
  Let's Play z głosem i bez. AcreedPL 3 1.663 23-06-2012 14:14
Last Post: JudiMakeFun
  Czy warto kręcić zagrajmy w ze starych gier? DudziPL 17 5.654 07-06-2012 23:22
Last Post: bezelo
  Play Now? - Projekt polskich kanałów Youtube NarenPL 14 3.905 25-03-2012 20:17
Last Post: witcher1998
  (Nie)sprzedawanie gier witcher1998 10 2.974 02-03-2012 01:30
Last Post: genpj
  Play Next - innowacyjna próba pomocy mniej znanym zagrajmerom. Falc00n 78 35.313 05-08-2011 14:35
Last Post: MrImerej

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5