Post Reply 
Klimat w grach
Author Message
bezelo Offline
*

Posts: 94
Joined: Jun 2012 {socialsites}


Post: #1
Klimat w grach
Witam jakoż iż jestem nowy :) chce rozpocząć jakiś wątek który jest mi bliski w grach,czyli klimat pomijamy fabułę, utworze listę 10 gier pod względem klimatu możecie robić to samo pozdrawiam.
1.Seria Fallout, już 2 cześć miała nie ziemski klimat a 3 mocno mnie zaskoczyła radio ze starymi melodiami wszędzie sterty napromieniowanych śmieci "piękne",pomijam New Vegas w którego fajne się grało ale to nie ten sam klimat.
2.Max Payne 1&2 szczególny nacisk na część 1,mroczny klimat,zemsta,tragedia i czarny humor jak tego nie lubić.
3.Gothic 1-2NK-Gothic 3 nie miał już tego czegoś ale 1 i 2 to było cudo,męczenie się z potworami powolne zdobywanie zbroi i te wszystkie trudy żeby się dostać do danej strony ehhh.
4.Fable 1,Bajkowy klimat+duża dawka humoru I LOVE IT.
5.Silent Hill całą seria Pc.Strach i uczucie że coś się za nami czai,opuszczone i ciemne budynki i ulice miodzio lodzio.
6.Tes IV Oblivion powiedziałbym symulator rycerza,penetrowanie jaskiń, możliwość posiadania domku oraz rozbudowane miasta i ruiny,wielu przeciwników jest w tym jakaś magia.
7.The Punisher może grafika nie ta,ktoś może powiedzieć że monotonia ale dla fana komiksów i filmów jak i kreskówek z Punisherem ta gra to dar od Boga wojny:) monotonie zabija radość z bycia panem Punisherem i karanie przestępców no i komiksowa fabuła dają nam coś pięknego klimat 100/10.
8.Zeno Clash,mało znana i mało doceniana gra ,warto w nią zagrać choćby nawet ze względu na dziwny lecz wciągający i ciekawy świat no i te postacie, ślepy snajper czy korwidy.Mimo ataków na grę przyznaje że dla mnie będzie zawsze dobra,klimat aż wychodzi z monitora :)
9.Manhunt gra bardzo ale to bardzo brutalna i w kliku krajach zakazana ale ta walka o przetrwanie,ta wymuszona brutalność i kontrast w uczuciu,raz czujemy się pewnie podchodzimy do ofiary i usuwamy ja w jak najbardziej satysfakcjonujący nas sposób,a raz chowamy się w cieniu i boimy się czy nikt nas nie usłyszał,nieziemska gra.Manhunt 2 nie miał już tego czegoś.
10.Ostania gra to Bioshock podwodne zniszczone miasto,cieknące pomieszczenia,zdeformowani mieszkańcy i wielkie monstra obrońcy dziewczynek które maja w sobie substancje wywołująca nadprzyrodzone moce jak tego nie lubić no i to podobieństwo do system schocka.

Dzięki jeżeli ktoś dotrwał do końca kolejność niema znaczenia,a i jeszcze jedna małą prośba nie chce żeby to przeistoczyło się w kłótnie o to która gra ma lepszy klimat odpowiadajcie swoimi top 10 czy tam ile chcecie.
(This post was last modified: 10-06-2012 22:00 by bezelo.)
10-06-2012 21:59
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Messages In This Thread
Klimat w grach - bezelo - 10-06-2012 21:59
RE: Klimat w grach - Infelicity - 18-06-2012, 17:39
RE: Klimat w grach - atin5555 - 18-06-2012, 18:38
RE: Klimat w grach - bezelo - 19-06-2012, 19:04

Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Innowacje w grach Elwood 5 1.931 24-06-2012 21:47
Last Post: Parada
  Komentarz - wprowadza świetny nastrój czy psuje klimat gry MrAtrion 10 3.039 29-10-2011 19:46
Last Post: TaboretPL

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 4 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5