Post Reply 
Jakie filmy widzieliście ostatnio?
Author Message
sonynapal Offline
*

Posts: 10
Joined: Jun 2012 {socialsites}


Post: #5
RE: Jakie filmy widzieliście ostatnio?
Rocky 1, 2, 3, 4 Miazga :> zostało mi jeszcze trochę do obejrzenia ale filmy są
świetne :D

Edit :
@down. Wybacz zbyt dużo rzeczy wczoraj robiłem i się zamotałem.

A więc na tą całą serię rzuciłem się jakieś pare dni temu. Co oczywiście nie
oznacza, że już jej kiedyś nie widziałem po prostu miałem ochote obejrzec je od nowa.
Filmy są dość stare sięgają lat 70-80. Mimo iż po sukcesie pierwszego
filmu reszta robiona była właśnie z powodu tego sukcesu i chęci zarobku to i tak
dają one do myślenia. Brakuje takich filmów w obecnych czasach. Zasypywani jesteśmy
głupimi polskimi filmami jak "Ciacho". Rocky ma swój przekaz i to jest w nim wspaniałe.
Polecam każdemu

Rocky 1 : http://www.filmweb.pl/film/Rocky-1976-9190
"Rocky" jest to film o bokserze Rocky'm Balboa. Rocky (Sylvester Stallone) jest typowym szarym człowiekiem. Walczy w podrzędnych klubach za marne pieniądze. Podkochuje się w dziewczynie ze sklepu zoologicznego, ta jednak nie zwraca na niego większej uwagi. Pewnego dnia otrzymuje propozycję stoczenia pojedynku o tytuł mistrza świata wagi ciężkiej z obecnym mistrzem Apollo Creedem (Carl Weathers). Rocky podejmuje wyzwanie. W pojedynku z mistrzem walczy nie tylko o tytuł, ale także o szacunek do samego siebie.

Rocky 2 : http://www.filmweb.pl/film/Rocky+2-1979-9191
W filmie "Rocky II" mają miejsce bardzo ważne wydarzenia dla głównego bohatera. Rocky (Sylvester Stallone) po wyjściu ze szpitala oświadcza się swojej dziewczynie, Adrian (Talia Shire). Niedługo potem biorą ślub. Rocky postanawia zerwać z boksem i zająć się czymś innym, w tym wypadku są to reklamy. Prasa i telewizja ciągle atakują mistrza, sugerując, że walka Rocky'ego i Apollo (Carl Weathers) była sprzedana. Apollo czując się urażonym wzywa Balboe do rewanżu, ten natomiast unika konfrontacji jak tylko może. Na domiar złego jego żona po urodzeniu syna zapada w śpiączkę. Rocky w końcu decyduje się na rewanż z Creedem. Pod bacznym okiem trenera Mickey'a Goldmilla (Burgess Meredith) przygotowuje się do walki.

Rocky 3 : http://www.filmweb.pl/film/Rocky+3-1982-9192
Po wygranej z Apollo Creedem (Carl Weathers), Rocky (Sylvester Stallone) jest okrzyknięty mistrzem i wszystko układa się po jego myśli. Spędza więcej czasu z rodziną, zaprzyjaźnia się nawet z Creedem. Jednak w pewnym pojedynku z aroganckim Clubberem Langiem (Mr. T), zostaje pokonany i cały czar pryska. Poza najbliższą rodziną, jedynie Apollo Creed nie pozostawia Rocky'ego i pomaga mu stanąć na nogi oraz doprowadza do rewanżu z Langiem...

Rocky 4 : http://www.filmweb.pl/film/Rocky+4-1985-9193
Tym razem Rocky Balboa (Sylvester Stallone) zmierzy się z rosyjskim mistrzem świata amatorów Ivanem Drago (Dolph Lundgren), zwanym "Syberyjskim Expresem". Do USA przybywa rosyjski mistrz wraz z żoną i trenerami. Apollo Creed (Carl Weathers), przeciwnik Rocky'ego z części I i II pragnie efektownie zakończyć karierę i dlatego decyduje się na pokazową walkę z Drago. Jednak walka kończy się tragedią. Apollo w wyniku ran umiera na ringu. Rocky, czując się odpowiedzialnym za śmierć przyjaciela, wyjeżdża do Rosji, aby stoczyć największą i najniebezpieczniejszą walkę swego życia.
(This post was last modified: 19-06-2012 17:21 by sonynapal.)
18-06-2012 19:53
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Messages In This Thread
RE: Jakie filmy widzieliście ostatnio? - sonynapal - 18-06-2012 19:53

Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Filmy "grozy". Wan1Mas 31 11.896 21-08-2013 06:53
Last Post: CwirCwiru
  Quentin Tarantino - Filmy The Rock PL 3 1.905 08-08-2013 23:40
Last Post: The Rock PL
  Filmy, które Was dotknęły. W zły sposób. Gik 12 5.321 28-06-2012 00:25
Last Post: iskradeus

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 3 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5