Post Reply 
Disscussion Studio - czyli jak zniszczyć fajny pomysł.
Author Message
Gik Offline
*

Posts: 781
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #3
RE: Disscussion Studio - czyli jak zniszczyć fajny pomysł.
O ile młodzieńczy głos "dziennikarzy" można przeboleć, o tyle ich wywiady zabijają dwie rzeczy: masowość i brak innowacji. Wydalając z siebie po 3 wywiady dziennie nie są oni w stanie dać swoim widzom produkt nawet o minimalnej wartości.

Serio, "ile masz lat", "jak się nazywasz", "co robisz na YT"? Kogo to obchodzi? Pomijając już fakt, że jakieś 80% ich gości kompletnie nie kojarzę, to jak można zrobić tyle - nazwijmo to - wywiadów i w ogóle nie wprowadzić żadnych zmian do formuły ich przeprowadzania? Swego czasu mieliśmy z nich niezłą polewkę w shoutbox'ie.

A ja myślałem, że nasze wywiady były słabe... No cóż, dopóki nie skończą się matury, a potem zapisy na studia, ja nie będę brał udziału w żadnych tego typu przedsięwzięcach. Próbowałem nakłonić punia, aby spróbował swoich sił, ale ten najwyraźniej nie chce, co jest zrozumiałe. Boję się tylko, że po wypuszczeniu przez nich na YT takiego szamba nikt nie będzie chciał z nami rozmawiać.

A na zakończenie mój osobisty klasyk z kanału DiscussionStudio:
http://www.youtube.com/watch?v=8WLAlZHDc...ideo_title

Ja rozumiem, że sporo zależy od zagrajmera, z którym przeprowadza się wywiad, ale kiedy nagra się takie coś, to lepiej w ogóle tego nie publikować. I co oni wszyscy mają z tym VVitchavenem? Co jest w nim takiego specjalnego oprócz bluzgów? A "lubię placki" było zabawne x lat temu.

[Image: aqI8D.jpg]
(This post was last modified: 16-04-2011 20:18 by Gik.)
16-04-2011 20:10
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Messages In This Thread
RE: Disscussion Studio - czyli jak zniszczyć fajny pomysł. - Gik - 16-04-2011 20:10

Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  ACTA ,czyli nowy porządek Blitz 20 5.234 28-06-2012 00:17
Last Post: iskradeus
  Administrator może wszystko, czyli „zabawne” sytuacje na forach Gik 83 17.970 25-11-2011 21:33
Last Post: Wan1Mas
  Zagrajmer idealny-czyli nie dawać się opętać popularności. RIG 9 2.960 26-06-2011 16:27
Last Post: Sworson

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 8 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5