Post Reply 
Disscussion Studio - czyli jak zniszczyć fajny pomysł.
Author Message
thefifiasek Offline
*

Posts: 63
Joined: Mar 2011 {socialsites}


Post: #22
RE: Disscussion Studio - czyli jak zniszczyć fajny pomysł.
(18-04-2011 18:28 )mrminecraftplus Wrote:  Po UNO: Fifiasek jest zazdrosny o to ze nie wykonalismy z nim wywiadu...

Prosze panowie nie każcie mi tego komentować. Nie prosiłem o żaden wywiad, recenzja powstała po odpowiedzi pewnego "dziennikarza" na sugestię widza i mój blok. Pisałem o tym do jednego z ich "redaktorów". Poza słowami nie otrzymałem nic. Koleś który mnie obraził się nie odezwał, nie zostałem tez odblokowany. Bez kitu, zorientuj się mój młodszy kolego, że ktos może was skrytykować bez większego motywu. To jest internet.

(18-04-2011 18:28 )mrminecraftplus Wrote:  Po TRE: Nie ciągnijcie już tego dalej... Proszę was... To jest głupie.... Jak odejdę ze studia już wszystko bedzie grało :D
Wtedy żadnych innych problemów nie będzie...

Przepraszam, ale co to ma być? Czego mamy nie ciągnąć? To jest temat oceniający wasze działania. Nie umiesz odróżnić krytyki od flame'u?
Ja mam szczerze gdzieś, czy ty odejdziesz ze studia czy nie. Opisuje WASZĄ DZIAŁALNOŚĆ nie ciebie prywatnie.
Jak widać zresztą, nie tylko ja tak myślę.
18-04-2011 19:44
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Messages In This Thread
RE: Disscussion Studio - czyli jak zniszczyć fajny pomysł. - thefifiasek - 18-04-2011 19:44

Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  ACTA ,czyli nowy porządek Blitz 20 5.234 28-06-2012 00:17
Last Post: iskradeus
  Administrator może wszystko, czyli „zabawne” sytuacje na forach Gik 83 17.970 25-11-2011 21:33
Last Post: Wan1Mas
  Zagrajmer idealny-czyli nie dawać się opętać popularności. RIG 9 2.960 26-06-2011 16:27
Last Post: Sworson

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 13 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5