Post Reply 
Disscussion Studio - czyli jak zniszczyć fajny pomysł.
Author Message
John Garett Offline
*

Posts: 9
Joined: Apr 2011 {socialsites}


Post: #79
RE: Disscussion Studio - czyli jak zniszczyć fajny pomysł.
(18-04-2011 22:58 )thefifiasek Wrote:  @Roofix
Bez kitu troszkę zagmatwałem.
http://img171.imageshack.us/img171/6927/omgt.png - pierwsza oficjalna wiadomość studia per "mamy cię gdzieś"

http://img859.imageshack.us/img859/6240/omg2.png - wiadomosć od ich "redaktora", która pokazuje zupełnie coś innego.

BONUS:
Od tego się zaczęło:
http://img684.imageshack.us/img684/5733/lol1ls.png - obrona użytkownika SmarkuVlog. Poskutkowało blokiem. Komentarz Macieja XVIII.

BTW: Studio bez wątpienia cierpi na rozdwojenie, lub trojenie jaźni. Jedna osoba wyklina za to przeprasza a trzecia pisze że ma to w dupie. Wszystko z jednego studia.
Użytkownik naczos potrafił się ze mną jako tako normalnie dogadać, aczkolwiek poza słowami nic się nie odkręciło. Blok nie został zdjęty, obraźliwy komentarz dalej tam jest.

Zacznijmy od twoich poprzednich postów... Przyrównałeś mnie do moich znajomych? (Są młodsi fakt, ale dyskryminacja ze względu na wiek? Spoko twój styl mnie wręcz powala)
Druga rzecz jestem taki młody tak? Czepiasz się, bo nie mam takiego głosu jak oni więc wolisz to uogólniać? (F.E. Sonic i ja jesteśmy dawno po mutacji)
Naucz się pisać mój login (Tudzież nick jak kto woli) z YT bo czuje się urażony w ten sposób to tak jak ja bym pisał twój thefifiutasek (Bez obrazy oczywiście to tylko miał być przykład!).
Rozdwojenie jaźni? Zawdzięczamy to koledze Ichigoable, któremu któryś z młodych dał Passy [N.w. bo ja cały czas zalogowany na moim kanale jestem] i tak powstały problemy. (Równie dobrze nie można potwierdzić, że to nie on napisał jednej z tych wiadomości, ale też, że to nie był Eryk czy kto inny.)
Krytyka byłaby gdyby pojawił się tekst : "Zadawajcie pytania typu "Co wolałby zmienić w najbliższej przyszłości" i dobra rada zarazem.
A tekst typu: "Ta fajnie ale przegięliście". No spoko, to chociaż by od razu napisał, że chodzi o to, że głos Eryka mówiącego "Yeah" drażni go, bo nie przymierzając do faktów chyba to rozpoczęło całą falę flame'u.

PS. Mój komp wrócił z naprawy dopiero wczoraj i widzę, że narobił się niezły syf. Jak tylko da się to jakoś naprawić, żeby skończyć tę wojnę (Bo już ostatnio nie wyrabiam, ze szkołą i innymi problemami) to powiedzcie a nie ciągniecie się za języki z nadzieją, że JEDNA ze stron TYLKO USTĄPI.

Może pójdziemy na konsensus albo jakąś ugodę (Jeśli wiecie co to znaczy konsensus [Bez obrazy])

Czekam na odpowiedź.

Wasz Super Zimny,

~John P. Garett
20-04-2011 21:50
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Messages In This Thread
RE: Disscussion Studio - czyli jak zniszczyć fajny pomysł. - John Garett - 20-04-2011 21:50

Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  ACTA ,czyli nowy porządek Blitz 20 5.234 28-06-2012 00:17
Last Post: iskradeus
  Administrator może wszystko, czyli „zabawne” sytuacje na forach Gik 83 17.973 25-11-2011 21:33
Last Post: Wan1Mas
  Zagrajmer idealny-czyli nie dawać się opętać popularności. RIG 9 2.961 26-06-2011 16:27
Last Post: Sworson

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 12 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5