Post Reply 
Disscussion Studio - czyli jak zniszczyć fajny pomysł.
Author Message
Gik Offline
*

Posts: 781
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #83
RE: Disscussion Studio - czyli jak zniszczyć fajny pomysł.
Dude, ur missin' the point...

Co innego, jak daje się bloka gościowi, który faktycznie na ciebie bluzga, a co innego, gdy ktoś tam z twojej ekipy daje bany innym ludziom za zwyczajne zwrócenie uwagi na niektóre niedociągnięcia w filmie. Przy okazji bluzgając Bogu ducha winnych widzów. Pieczę nad kanałem powinna sprawować jedna osoba, bo widzę, że kompletnie nie potraficie się dogadać między sobą. To ma być studio? To burdel, nie studio!

Quote:PS. Zimny Lechu nie był śmieszny? Och jakże mi przykro, że nie trafiłem w twój gust. VVitchaven dobrze mówił, że się nie da wszystkim dogodzić bo taka jest prawda. Jeden lubi czerwony kolor, jeden niebieski, inny zielony a daltonista czuje się pokrzywdzony? To co mamy od razu wywalać wszystkie kolory?
Jak już pisałem robię to w celach humorystycznych a nie, dlatego że trzymam stronę jednej z partii i tyranie "Kaczaka" to jedna z tego form. Traktuj to jako aluzję do piwa. A jak nie to specjalnie dla ciebie może zrobię zimnego Żubra albo Żywca żebyś nie poczuł się pokrzywdzony.

Awwww, Ewangelia wg św. VVitchavena. Co następne? Zwiastowanie Kominka?

[Image: aqI8D.jpg]
(This post was last modified: 20-04-2011 22:16 by Gik.)
20-04-2011 22:16
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Messages In This Thread
RE: Disscussion Studio - czyli jak zniszczyć fajny pomysł. - Gik - 20-04-2011 22:16

Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  ACTA ,czyli nowy porządek Blitz 20 5.234 28-06-2012 00:17
Last Post: iskradeus
  Administrator może wszystko, czyli „zabawne” sytuacje na forach Gik 83 17.970 25-11-2011 21:33
Last Post: Wan1Mas
  Zagrajmer idealny-czyli nie dawać się opętać popularności. RIG 9 2.960 26-06-2011 16:27
Last Post: Sworson

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 13 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5