Post Reply 
Disscussion Studio - czyli jak zniszczyć fajny pomysł.
Author Message
John Garett Offline
*

Posts: 9
Joined: Apr 2011 {socialsites}


Post: #90
RE: Disscussion Studio - czyli jak zniszczyć fajny pomysł.
Dobrze, teraz szykuję sporą odpowiedź na wasze posty.
Rozplanowałem to sobie w punktach aby było wygodniej.
1. Dziś będzie rozmowa z Erykiem, Łukaszem i Naczosem etc.
Wszystko uzgodnimy.
2."To ma być studio? To burdel, nie studio!" Tu się muszę po części zgodzić. Bo widzę, że się źle dzieje tak więc dlatego będzie rozmowa.
3. Z tego co wiem wszyscy są odblokowani, jeśli nie no to sam będę musiał już się zalogować i zrobić porządek.
4."Haters still hatin'" - Niestety moja skromna opinia na ten temat to fakt, że nic się na to nie poradzi.
5."
To co napisałeś to wulgaryzm, lub nawiązanie do niego a co za tym idzie obraza. Jezeli na kanale waszego "studia" pisze, że layout wykonał Maciej XVII a ja napisałem Maciej XVIII no to do cholery w czym widzisz problem? To jest obraza? Czujesz się urażony? A może wolisz jak ludzie zwracają się do ciebie per (cytat z oficjalnego kanału): The Fubar a.k.a. John Paolo Garett, "Стрелок" czyli...
Niezwykły Garett, twórca Super Zimnego Lecha i epicki Zagrajmer!
A przy tym epicko skromny... ale to inny temat." - Nie wystarczy poprawnie napisać samo Garett tak jak Roofix
6."Nie pójdę na porozumienie z osobą, która nie przeprosi za to że nie odróżnia flame'u od krytyki". Przepraszam wszem i wobec, OFICJALNIE za to, że kolega czuje się urażony, że nie odróżniam krytyki od Flame'u. TAK PRZYZNAJĘ SIĘ! Lepiej?
7."Czy tylko mi nie pasuje, że krytykę nazwał syfem?"
Jak zwykle szukasz zaczepki. Nie chodziło mi o to, że krytyka to syf. Syfem było to, iż zaprosili bez mojej wiedzy Ichigoable96 do studia, lub jak na siłę starali się mnie wbić do jakiegoś wywiadu pod pretekstem "Bo masz zajebisty głos". Nie jestem duchem świętym żeby mieć na wszystko czas i uleczyć wszystkich.
8. Jeśli to już wszystko na co winienem wam byłem odpowiedzi.

Czekam na w odpowiedź.
Wasz Super Zimny,

~John P. Garett

"Mądrości Rocka nie mają granic". Może będzie taki bohaterski i miły dla swoich widzów i pokaże brakujące linki do dyskusji?
21-04-2011 07:31
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Messages In This Thread
RE: Disscussion Studio - czyli jak zniszczyć fajny pomysł. - John Garett - 21-04-2011 07:31

Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  ACTA ,czyli nowy porządek Blitz 20 5.234 28-06-2012 00:17
Last Post: iskradeus
  Administrator może wszystko, czyli „zabawne” sytuacje na forach Gik 83 17.970 25-11-2011 21:33
Last Post: Wan1Mas
  Zagrajmer idealny-czyli nie dawać się opętać popularności. RIG 9 2.960 26-06-2011 16:27
Last Post: Sworson

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 9 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5