Post Reply 
Tonący brzytwy się chwyta, czyli... Nintendo vs letsplaye.
Author Message
Lemur Offline
*

Posts: 14
Joined: Feb 2013 {socialsites}


Post: #6
RE: Tonący brzytwy się chwyta, czyli... Nintendo vs letsplaye.
@appareil
"Nintendo nie kradnie czyiś pieniędzy, a tym bardziej nie narusza etyki biznesu. Spróbuj to ostatnie powiedzieć robotnikowi pracującemu bez umowy i ubezpieczenia, to prawdopodobnie dostaniesz po twarzy."
Większość robotników raczej nie zna zbytnio tego pojęcia - bez ujmy dla nich. Ale biznesmeni je powinni znać.
I druga rzecz - gdzie ja napisałem, że kogoś okrada?
Obecnie to Ty wysnuwasz jakieś teorie, o czymś, czego ja w ogóle nie napisałem.
"Status prawny let's playów jest dyskusyjny"
Owszem, jeśli jest to typowy letsplay typu przechodzimy grę krok po kroku, oglądając wszystkie przerywniki itd. - jest dyskusyjny.
Ale jeśli nie - istnieje coś takiego, jak prawo cytatu.
"Przytnie nosa tylko co większym jutjubowym gwiazdorom żyjącym z cudzej pracy"
Tym tokiem myślenia, recenzenci to też osoby żyjące z cudzej pracy. Bo przecież żeby napisać recenzje wystarczy wpuścić kota na klawiaturę.
"Krótko mówiąc - dobrze zrobili, chwała im za to."
To czemu w takim razie, nie powiedzą otwarcie tego, co robić zamierzają?
Tylko jakieś brednie na radzie wyszły od nich.
[spoiler]
"Schowałem powyższe, bo to tendencyjne pitu pitu prezentujące zupełny brak szacunku dla twórców"
Usłyszeć coś takiego od administratora forum, które utrzymuje się na powierzchni tylko dzięki dramom i obrzucaniu się nawzajem błotem - bezcenne.
No to teraz zarzucę przykładowym postem z tego forum:
Autor : "Bany_kau" - brak szacunku nr.1
Awatar tego użytkownika - brak szacunku nr.2
"2. Adbuster - gdyby koleś faktycznie znał się na marketingu i zarządzaniu produktem to by pracował w branży, a nie świecił gołym tyłkiem przed kamerą." - brak szacunku nr. 3
"4. MagdalenaMariaCośtam - pomijając liczne historie o jej "usługach"" - brak szacunku nr. 4
"5. BrzydkiBurak - arogancki i zachowuje się jak pan wszechświata mimo, że jest otyłym 50latkiem, który układa klocki z nastolatkami" - brak szacunku nr. 5
Sygnaturka - brak szacunku nr. 6

A takich postów jest mnóstwo. Ale za "brak szacunku" uznasz tylko posty, które są kontruktywne i nie zgadzają się z Twoim światopoglądem.
[/spoiler]
@MrChmielOO
Tylko czemu wyniki finansowe są takie kiepskie?
Mogą sprzedawać dziennie miliony konsol, ale póki nie zarobią na tym dużo, nie jest to żaden spektakularny sukces, jeśli mówimy o korporacji.

Jestem Magiczny.
17-05-2013 21:08
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Messages In This Thread
RE: Tonący brzytwy się chwyta, czyli... Nintendo vs letsplaye. - Lemur - 17-05-2013 21:08

Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Bob buduje armię..., czyli spamerska "akcja" gimbusów przeciw Google+ KRUKer 11 3.852 24-11-2013 18:54
Last Post: Lugia007
  Gimperr się sprzedał czyli o sprzedawaniu się wolf 32 12.685 01-04-2013 18:34
Last Post: punio7
  Kreowanie wizerunku na youtube, czyli miniaturki, intra itd. skkf 16 5.950 15-12-2012 12:15
Last Post: appareil
  Sens Robienia Zagrajmy czyli Chęć Wybicia się ogm 25 6.927 06-11-2012 20:14
Last Post: degieb
  "Ci źli hejterzy" - czyli Rojo szerzy bzdury. Infelicity 100 28.383 11-06-2012 21:29
Last Post: Roofix
  Automatyczne blokowanie treści, czyli... Saga Kochane YT. Likki 3 1.732 26-12-2010 00:36
Last Post: Manderoold

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5