Thread Closed 
Konto Gnomka zHackowane - Przykra prawda czy po prostu zart?
Author Message
Starygnom Offline
*

Posts: 62
Joined: Jul 2011 {socialsites}


Post: #15
RE: Konto Gnomka zHackowane - Przykra prawda czy po prostu zart?
Ja:
Hasło
Jakie jest moje hasło. Nie dostałem żadnej wiadomości na NK .
daemonfh :
Nie obraź się, ale: xxx :)
Nie możliwe, że nie masz wiadomości na NK :D
Opisałem dokładnie jak się włamałem na konto i jakie błędy popełniłeś, że do tego doszło.
Nie mam już tej wiadomości, ale chciałem cię poinformować, że musisz założyć na nowo konto starygnom@wp.pl zanim ktoś zrobi to przed tobą i skorzysta z przypomnienia konta na alternatywny e-mail, czyli u Ciebie starygnom@wp.pl

(w tej wiadomości było zmodyfikowana treść hasła)
Ja:
Czyli mówisz, że włamałeś się poprzez nk, czy poprzez konto na wp ?
daemonfh :
Po przez konto na WP.pl, na które włamanie się było bardzo banalne.
Na Gmailu była tylko opcja przypomnienia hasła na alternatywny adres e-mail, czyli starygnom@wp.pl
Radzę Ci skorzystać z opcji weryfikacji dwuetapowej, ponieważ na twoim koncie znajduje się dużo cennych informacji, których na pewno nie chciałbyś stracić.
Ja:
Mam nadzieję, że ich nie wykorzystasz. Wtedy obiecam ci, że nie wkroczymy na drogę sądową ^^
daemonfh :
Myślę, że jak my byśmy tego nie zrobili, to zrobiłby to w końcu ktoś inny. Możesz już kontynuować swoją działalność, jak i również usunąć nasz film, chyba że tak bardzo Ci się spodobał ;)
Pozdrawiam.
Ja:
Rozumiem. Mam nadzieję, że co do hasła mówisz prawdę. Nie masz żadnej interferencji w mój komputer ?
daemonfh :
Hmm... Nie wiem co masz na myśli, abym wykorzystał. jeżeli chodzi Ci o jakieś hasła to, żadnego nie znam, bo nie miałem zamiaru przeglądać twoich wiadomości. Po za tym nie znam twojego hasła z gmaila, bo skorzystałem z przypomnienia, które resetuje hasło.
Rób z tą sprawą co chcesz :)

Umieszczam to, żebym miał przynajmniej tego backup i udostępniam publicznie gdyż pewnie sporo ludzi będzie tym zainteresowanych. Co do mojej wiarygodności- niestety nic nie poradzę na to. Chyba, że wy macie jakiś pomysł ?
16-08-2011 12:15
Find all posts by this user
Thread Closed 


Messages In This Thread
RE: Konto Gnomka zHackowane - Przykra prawda czy po prostu zart? - Starygnom - 16-08-2011 12:15

Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Cała prawda o Disie Anubaraq 2 1.588 29-04-2014 21:11
Last Post: Asasinek54
  Konto MagdalenaMariaMonika zawieszone. buuu 13 6.111 29-03-2013 19:47
Last Post: AcerNew2
  Negatyw zamknął konto Mandero 548 583.675 19-01-2013 13:16
Last Post: Lavos
  Cała prawda o YouTube i Niekrytym Krytyku Mehytuber 10 4.969 27-09-2012 13:50
Last Post: Grzybiarz
  Jak zmienić przypisane konto adsense? Adeo 8 3.617 08-11-2011 01:05
Last Post: Kern3l
  VVitchaven zamknął konto thefifiasek 69 19.447 10-08-2011 11:45
Last Post: Lavos

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 57 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5