Thread Closed 
Konto Gnomka zHackowane - Przykra prawda czy po prostu zart?
Author Message
Starygnom Offline
*

Posts: 62
Joined: Jul 2011 {socialsites}


Post: #68
RE: Konto Gnomka zHackowane - Przykra prawda czy po prostu zart?
@Carl: Racja. Jednak szczere powiem , poza zrobieniem printsreenów nie ma innego sposobu, chyba, że go nie znam . Co do szyderstw- przepraszam, że odebrałeś to jako szyderstwo, nie było takie moje zamierzenie. Wybacz, nie słyszymy tonów swojego głosu, więc źle to wygląda w twoich oczach, a chciałem tylko stwierdzić, że zamiast rozważyć wszystkie opcje, trzymasz się tylko swoich przypuszczeń odnośnie do całej sprawy i tak jest właściwie w każdym przypadku. Jeszcze raz chciałbym przeprosić, jeżeli poczułeś się urażony.
@Lavos: Fakt "dla którego mi się nie chce" to zwykłe lenistwo i kłopot jakim jest reuploadowanie filmiku, czym dla mnie w czystej postaci jest. W subiektywnym odczuciu jest to kłopot dodatkowy. Wiedziałem o konsekwencjach kiedy robiłem tamten filmik i przyjąłem je. Sprawa w tym, że nie tyle, że nie chciałem komentarzy. Nie chcę znowu poruszać tej sprawy. Dla mnie to wygląda "jakbym nie dopiął swego i znowu chciałbym dopiec komuś", a tak nie jest. Raz powiedziałem, dla mnie to wystarczy. I tak, w takim świetle jest to rozdrapywanie ran - bo dla mnie to jest podejście typu, wybacz słowa "skurwiel nie poznał mojego stanowiska, to jeszcze mu bardziej dopierdolę" (słowa w cudzysłowie są ostre, ale chciałem pokazać dobitnie, co mam na myśli, mówiąc rozdrapywanie ran).
Co do sprostowania, może dla ciebie jest to wszystko jasne, jednak dla niektórych moich widzów, oraz widzów Quasanda nie do końca. Myśleli, że moim zarzutem jest samo partnerstwo, co jest spowodowane chaotycznością i niedopowiedzeniem w poprzednim alogu. Mili hakerzy ? Ten pan jest dla mnie miły, taka jest moja opinia. Oddał mi konto i obiecał nie wykorzystać informacji - to dla mnie jest dosyć miłe, bo mógł postąpić gorzej.
16-08-2011 15:02
Find all posts by this user
Thread Closed 


Messages In This Thread
RE: Konto Gnomka zHackowane - Przykra prawda czy po prostu zart? - Starygnom - 16-08-2011 15:02

Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Cała prawda o Disie Anubaraq 2 1.588 29-04-2014 21:11
Last Post: Asasinek54
  Konto MagdalenaMariaMonika zawieszone. buuu 13 6.111 29-03-2013 19:47
Last Post: AcerNew2
  Negatyw zamknął konto Mandero 548 583.537 19-01-2013 13:16
Last Post: Lavos
  Cała prawda o YouTube i Niekrytym Krytyku Mehytuber 10 4.966 27-09-2012 13:50
Last Post: Grzybiarz
  Jak zmienić przypisane konto adsense? Adeo 8 3.615 08-11-2011 01:05
Last Post: Kern3l
  VVitchaven zamknął konto thefifiasek 69 19.423 10-08-2011 11:45
Last Post: Lavos

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 64 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5