Thread Closed 
Konto Gnomka zHackowane - Przykra prawda czy po prostu zart?
Author Message
MCL Offline
*

Posts: 8
Joined: Aug 2011 {socialsites}


Post: #78
RE: Konto Gnomka zHackowane - Przykra prawda czy po prostu zart?
Przyszedłem tu jako subskrybent Gnomka za linkiem (a raczej nawiązaniem w filmiku, heh) do forum, bo chciałem dowiedzieć się więcej w sprawie, a przy okazji widzę że trafiłem na niezły flamewar ;) Ale do rzeczy.

Ten cały hakerek- lamerek użył najprostszych metod by wbić na czyjeś konto. Nie wiem, czy zauważyłeś, Carl, ale oprócz rozgłosu nad swoją żałosną akcją poprzez umieszczenie filmiku propagandowego na koncie YT i usunięciu dwóch niewygodnych filmów nie zrobił NIC. Mógł na przykład wejść tutaj, zacząć rozgłaszać wszem i wobec swoje poglądy, mógł zaatakować jeszcze dziesiątki innych for na których udziela się Gnomek. Ale nie zrobił tego z 1 przyczyny: nie miał hasła, a łażenie po forach i klikanie w "przypomnij hasło" byłoby żmudną pracą i grożącą szybkim wykryciem.

Obalając teraz twój tok myślenia, w którym chyba jesteś jedyny, po cholerę Gnomek miałby:
a) rozsiewać film propagandowy, którego cel Gnomka obchodzi tyle, co zeszłoroczny śnieg
b) kasując filmik ze swoją opinią, którą narobił sobie wrogów, ale to była nadal jego opinia - bądź co bądź subskrybuje Gnomka dlatego że nie boi się wyrażać swojego zdania - takich ludzi cenię.

Już w związku z tym filmikiem propagandowym, można na chłopski łeb wykluczyć związek gnoma z tą sprawą. Ale nie, zawsze znajdzie się ktoś kto "wie lepiej". Carl, z ciekawości, jesteś fanatykiem NWO czy innych teori spiskowych nie mających niczego wspólnego z logicznym myśleniem ? ;)

Co do wspomnianego gdzieś niżej "cyfrowego robin hooda"... gdyby hakerek skasował konto gnoma/rozwalił je, nie miałby pożytku, a tak to zostawił sobie furtkę na przyszłość + rozgłos. Bo o to w tej całej sprawie chodzi, zauważcie że ten temat ma 7 stron a nie minęło tak dużo od momentu shackowania.

Pozdrawiam, jako że to mój pierwszy post tutaj ;)
16-08-2011 15:35
Find all posts by this user
Thread Closed 


Messages In This Thread
RE: Konto Gnomka zHackowane - Przykra prawda czy po prostu zart? - MCL - 16-08-2011 15:35

Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Cała prawda o Disie Anubaraq 2 1.588 29-04-2014 21:11
Last Post: Asasinek54
  Konto MagdalenaMariaMonika zawieszone. buuu 13 6.111 29-03-2013 19:47
Last Post: AcerNew2
  Negatyw zamknął konto Mandero 548 583.642 19-01-2013 13:16
Last Post: Lavos
  Cała prawda o YouTube i Niekrytym Krytyku Mehytuber 10 4.969 27-09-2012 13:50
Last Post: Grzybiarz
  Jak zmienić przypisane konto adsense? Adeo 8 3.617 08-11-2011 01:05
Last Post: Kern3l
  VVitchaven zamknął konto thefifiasek 69 19.442 10-08-2011 11:45
Last Post: Lavos

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 60 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5