Post Reply 
Komentarz - wprowadza świetny nastrój czy psuje klimat gry
Author Message
MrAtrion Offline
*

Posts: 11
Joined: Sep 2011 {socialsites}


Post: #1
Komentarz - wprowadza świetny nastrój czy psuje klimat gry
Witam. Otóż niedawno naszło mnie właśnie takie pytanie: Komentarz - wprowadza świetny nastrój czy psuje klimat gry?

Małe wyjaśnienie:

Właśnie skończyłem robić serię Space Marine w trybie hardcore bez komentarza. Uważałem, że muzyka i odgłosy w tej grze tak bardzo budują klimat, że grzechem byłoby je zakłócać gadaniem o 'dupie Maryny'. Jednak zauważyłem, że wiele osób trzyma się powiedzenia ' jest zagrajmy - musi być komentarz' i ignorują oni fakt, że wiele komentowanych zagrajmy jest nie do oglądania przez ten właśnie narzucony/wymuszony punkt widzenia. Tak jak po pojawieniu się świetnej marki pojawiają się podróbki a dobre z początku strony internetowe (jak np. demotywatory) stają się coraz bardziej 'pod publiczkę', tak i teraz coraz bardziej cały koncept LP schodzi na psy (choć może to trochę za mocno powiedziane). Nie zmienia to jednak faktu, że LP bez komentarza są często albo ignorowane (bez znaczenia czy sposób gry jest noobowski czy mistrzowski) albo zjechane w komentach za brak wspomnianego komentarza.

Osobiście mnie trochę dziwi ten fakt, ale tak jak kiedyś mogłem bez problemu znaleźć dobrą i świetnie zrobioną solucję do jakiejś gry, tak teraz trzeba się namęczyć żeby znaleźć coś wartościowego (i koniecznie z komentarzem). Oczywiście ktoś powie - rób LP dla siebie a nie innych to się znajdą chętni na to - ale nie o to akurat mi chodzi. Chodzi mi o sam ten 'fenomen'

Co o tym sądzicie? Jakieś przemyślenia? A może własne doświadczenia?
22-09-2011 21:43
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Messages In This Thread
Komentarz - wprowadza świetny nastrój czy psuje klimat gry - MrAtrion - 22-09-2011 21:43

Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Gra za komentarz, łapkę, suba. LamaTiVi 12 2.534 14-12-2012 06:06
Last Post: MircoCroCop
  Czy przeszkadza Wam przeklinanie i komentarz nie na temat Dawidio 6 1.871 07-11-2012 14:51
Last Post: Empirator
  Klimat w grach bezelo 3 1.345 19-06-2012 19:04
Last Post: bezelo

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 2 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5