Post Reply 
Najgorsi youtuberzy, których wszyscy oglądają
Author Message
Elwood Offline
*

Posts: 589
Joined: Feb 2012 {socialsites}


Post: #91
RE: Najgorsi youtuberzy, których wszyscy oglądają
Quote: zależy mu na obaleniu głupich stereotypów

Dude, chyba zapomniałeś, że to ten sam gość, który drąc japę wyżywał się na growej wersji Grażyny Żarko.


Quote: Powiedzmy że natrafi na któryś z 'rozrywkowych' filmów Roja i od razu nakleja mu łatkę "debil, psychol, dorosły dzieciak".

Bo takie zachowanie w swych filmach prezentuje? Ja rozumiem, nie należy osądzać pochopnie, ale to tak, jakbym przywalił komuś w twarz i się tłumaczył, że pomijając to jestem kulturalnym człowiekiem.

Quote: są osoby, które potrafią trzymać dystans do tego typu rzeczy - tu wystarczy jedynie włączenie tej świadomości na dobry humor..

Dobry humor w filmikach Rojewskiego to jak muzyka klasyczna na dyskotece w remizie.

Quote: Gimbaza się szerzy i nadchodzi koniec. Minecraft zaleje YT! Powiadam wam!

Powiedz, przybywasz z przeszłości?
(This post was last modified: 21-03-2013 14:48 by Elwood.)
21-03-2013 14:41
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Falc00n Offline
*

Posts: 155
Joined: Apr 2011 {socialsites}


Post: #92
RE: Najgorsi youtuberzy, których wszyscy oglądają
(21-03-2013 14:41 )Elwood Wrote:  Bo takie zachowanie w swych filmach prezentuje? Ja rozumiem, nie należy osądzać pochopnie, ale to tak, jakbym przywalił komuś w twarz i się tłumaczył, że pomijając to jestem kulturalnym człowiekiem.

Ale to jest show, facet odstawia teatr w którym w dużym stopniu gra. Na tyle dużym, że ciężko go oceniać na podstawie tych materiałów.
edit: Poza tym podałeś zły przykład imo, jeśli komuś dałeś w twarz to mu zaszkodziłeś, zazwyczaj filmy Roja w których gra krzykacza nikomu nie szkodzą, co najwyżej uszom słuchaczy.

Quote:Dude, chyba zapomniałeś, że to ten sam gość, który drąc japę wyżywał się na growej wersji Grażyny Żarko.

Tak jak wyżej - show. Co prawda tutaj przekroczył granicę i było to niesmaczne, ale jest to wciąż show, takie samo jak to, które tworzy Krzysiek Gonciarz czy Dem. Dem cisnął po kalekach w swoim teatrze, czemu o tym się nie trąbi? Bo wszyscy wiedzą że postać którą gra nie reprezentuje jego poglądów i robi to żeby dostarczyć ludziom rozrywkę. Może czasem niektóre żarty czy zachowania z takich przedstawień są nieetyczne, ale to już nieco inny temat i twórca decyduje jak daleko postawi granicę.
(This post was last modified: 21-03-2013 14:54 by Falc00n.)
21-03-2013 14:51
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Rangy Offline
*

Posts: 198
Joined: Jan 2012 {socialsites}


Post: #93
RE: Najgorsi youtuberzy, których wszyscy oglądają
Falc00n, show to jest program, a granie w gry odstawiając głupa to druga sprawa. Człowiek, który spojrzy najpierw na jego granie, a później na jego (poważniejsze) programy, to wysunie prawdopodobnie jeden z trzech wniosków:

- jest niezrównoważony
- słaby z niego "komik"
- spoko z niego gość, spoko ma żarty, fajne materiały i dobrze dostosowuje się do danego filmu

Osobiście nic do niego nie mam, bo udaje głupa i jego żarty mnie nie śmieszą, dlatego go nie oglądam. To się dobrze przyjmuje u młodych widzów, bo młodym każdą papkę można zaserwować. :)
(This post was last modified: 21-03-2013 15:01 by Rangy.)
21-03-2013 15:01
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Elwood Offline
*

Posts: 589
Joined: Feb 2012 {socialsites}


Post: #94
RE: Najgorsi youtuberzy, których wszyscy oglądają
Quote: Poza tym podałeś zły przykład imo, jeśli komuś dałeś w twarz to mu zaszkodziłeś, zazwyczaj filmy Roja w których gra krzykacza nikomu nie szkodzą, co najwyżej uszom słuchaczy.

Może i racja, chodziło mi ogólnie o wrażenie, jakie wywieramy na innych.
21-03-2013 16:17
Find all posts by this user Quote this message in a reply
MircoCroCop Offline
*

Posts: 101
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #95
RE: Najgorsi youtuberzy, których wszyscy oglądają
(21-03-2013 14:41 )Elwood Wrote:  
Quote: zależy mu na obaleniu głupich stereotypów
Dude, chyba zapomniałeś, że to ten sam gość, który drąc japę wyżywał się na growej wersji Grażyny Żarko.

Za co potem oficjalnie przeprosił.
21-03-2013 16:35
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Elwood Offline
*

Posts: 589
Joined: Feb 2012 {socialsites}


Post: #96
RE: Najgorsi youtuberzy, których wszyscy oglądają
So? To nie zmienia faktu, że Rojo jest ostatnią osobą, która mogłaby walczyć ze stereotypami o grach. Dlatego też wyśmiewam jego projekt T@rcza; jeżeli któryś z widzów faktycznie pokazał to rodzicom, to prawdopodobnie po przejrzeniu innych materiałów tego człowieka wyciągneli jakieś wnioski na jego temat.

Quote: Ale to jest show, facet odstawia teatr w którym w dużym stopniu gra. Na tyle dużym, że ciężko go oceniać na podstawie tych materiałów. 

Chodzi o humor, jaki prezentuje. Albo faktycznie śmieszą go tytuły takie jak ,,Wilczy szczaniec'' (w tym wypadku współczuję), albo po prostu wie, czym przyciągnie gimbusuff, o czym już pisałem. Stawiam na drugą opcję.

Aha, i żadne teksty w stylu ,,hej, to jest tylko show!" nie zmienią mego przeświadczenia, że to jest po prostu kiepskie.
(This post was last modified: 21-03-2013 16:57 by Elwood.)
21-03-2013 16:47
Find all posts by this user Quote this message in a reply
RamoHater Offline
*

Posts: 22
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #97
RE: Najgorsi youtuberzy, których wszyscy oglądają
Żaden tekst Roja nie jest śmieszny, a jego program to nie show tylko durna metoda zdobywania widzów w wieku gimnazjalnym i szkoły podstawowej.
Kabaret "Prymitywnie" to szczególny okaz jego infantylizmu, głupoty i parcia na suby. Nie wiem też, jak film który mówi o wyciągnięciu ręki niczym BattleDroid z Star Wars i wydawaniu debilnych dźwięków może mieć 6839 like'ów. Kupę je także "pożyczona" od AVGN seria AngryShitRage, a szczególnie jej tytuły - "Wilczy Szczaniec", "Lewatywa lawą", "Big dicks over the road Fucking" (mode wiesz co robić).
Rojo zebrał sobie również armię śmiesznych dzieciaków - fanboyów, którzy za każdą krytykę filmu życzą (najczęściej z błędami ortograficznymi) śmierci ich autorowi (w sumie nie tylko on, najbardziej śmieszą mnie małe dziewczynki z warkoczykami [bez warkoczyków też ujdą xD] broniących Weroniki "bunny_kou" Włazowskiej).
(This post was last modified: 01-05-2014 18:24 by RamoHater.)
21-03-2013 19:44
Find all posts by this user Quote this message in a reply
MircoCroCop Offline
*

Posts: 101
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #98
RE: Najgorsi youtuberzy, których wszyscy oglądają
Quote:Nie wiem też, jak film który mówi o wyciągnięciu ręki niczym BattleDroid z Star Wars i wydawaniu debilnych dźwięków może mieć 6839 like'ów.
Czyli ból dupy, wszystko jasne.
21-03-2013 19:53
Find all posts by this user Quote this message in a reply
RamoHater Offline
*

Posts: 22
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #99
RE: Najgorsi youtuberzy, których wszyscy oglądają
(21-03-2013 19:53 )MircoCroCop Wrote:  
Quote:Nie wiem też, jak film który mówi o wyciągnięciu ręki niczym BattleDroid z Star Wars i wydawaniu debilnych dźwięków może mieć 6839 like'ów.
Czyli ból dupy, wszystko jasne.

Nie lubię Roja i to pokazuję, ot co. Ale trochę mam butthurt, że taki crap ma prawie 7k like'ów.
21-03-2013 20:00
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Elwood Offline
*

Posts: 589
Joined: Feb 2012 {socialsites}


Post: #100
RE: Najgorsi youtuberzy, których wszyscy oglądają
Zaraz Cię pewnie posądzi o zazdrość. Nic nowego.
21-03-2013 20:42
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Youtuberzy wolf 25 9.353 03-11-2013 13:03
Last Post: Gospov
  Czy wasi rodzice oglądają wasze zagrajmy ? dawzar1949 74 23.561 21-04-2013 19:56
Last Post: Tectologic

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 14 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5