Post Reply 
Sieci partnerskie
Author Message
Dexarz Offline
*

Posts: 40
Joined: May 2012 {socialsites}


Post: #11
RE: Sieci partnerskie
Czy u tych partnerów trzeba mieć te kilka tysięcy widzów czy przyjmują od razu? Bo robiąc LP, fajnie by było od samego początku coś z tego mieć, a nie znów oczekiwać na wiele widzów.
Nie chodzi mi tu o firmy typu pomarańczka, miałem z nimi do czynienia i nie polecam.
14-05-2012 21:11
Find all posts by this user Quote this message in a reply
WinterWolf Offline
*

Posts: 160
Joined: May 2012 {socialsites}


Post: #12
RE: Sieci partnerskie
Tu masz warunki zostania partnerem Machinimy jeśli mieszkasz w Europie: https://www.youtube.com/watch?v=jzS3-5m6cfs
Facet dokładnie opisuje co i jak. Niestety trzeba już mieć pewne zaplecze w widzach i wyświetleniach by się zakwalifikować.
15-05-2012 00:19
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Sou Offline
*

Posts: 500
Joined: Jan 2012 {socialsites}


Post: #13
RE: Sieci partnerskie
Sieć partnerska daje ci możliwość komercyjnego wykorzystania materiałów z gier których normalnie byś nie mógł monetyzować. Kolejna sprawa to "kółko wzajemnej adoracji" które niewątpliwie da ci boosta do widzów. Nie wiem jak podatki ale to raczej w miare ogarnięta osoba jest w stanie sama zrobić albo wynająć sobie księgową za niewielki % swojej wypłaty.

Za to wszystko biorą sobie % twojej kasy, często jest to połowa kasy nawet ;>

Myślę, że dla osób które nie są jeszcze "duże" na youtube taka Agora to niezłe rozwiązanie.

Sygnatura usunięta z powodu niezgodności z regulaminem

:cool:
15-05-2012 06:37
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Dexarz Offline
*

Posts: 40
Joined: May 2012 {socialsites}


Post: #14
RE: Sieci partnerskie
Duże tzn? Kilkaset widzow itd?
15-05-2012 12:03
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Sou Offline
*

Posts: 500
Joined: Jan 2012 {socialsites}


Post: #15
RE: Sieci partnerskie
Duże tzn kilkadziesiąt jak nie kilkaset tysięcy widzów;] Wtedy powinieneś sobie poradzić z pozwoleniami u firm, niektóre pewnie się same zgłoszą żebyś coś o ich grze nakręcił itd. A tak jak masz kilka czy kilkanaście tysięcy widzów to chyba lepiej się z siecią wybijać.

Sygnatura usunięta z powodu niezgodności z regulaminem

:cool:
15-05-2012 12:15
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Dexarz Offline
*

Posts: 40
Joined: May 2012 {socialsites}


Post: #16
RE: Sieci partnerskie
Czy to oznacza, że mając "kilka" czyli u mnie np. 25 to mogę śmiało pisać do Agory? Dżizas, gdyby nie zmiana konta to miałbym te 2k przynajmniej.
15-05-2012 12:23
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Sou Offline
*

Posts: 500
Joined: Jan 2012 {socialsites}


Post: #17
RE: Sieci partnerskie
(15-05-2012 12:23 )Dexarz Wrote:  Czy to oznacza, że mając "kilka" czyli u mnie np. 25 to mogę śmiało pisać do Agory? Dżizas, gdyby nie zmiana konta to miałbym te 2k przynajmniej.

Kilka ale tysięcy ;) Nie wiem czy się do nich pisze czy ten cały typo od nich sam cię musi znaleźć. Chyba to drugie;p

Sygnatura usunięta z powodu niezgodności z regulaminem

:cool:
15-05-2012 12:57
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Dexarz Offline
*

Posts: 40
Joined: May 2012 {socialsites}


Post: #18
RE: Sieci partnerskie
Do nich się pisze, już raz próbowałem na starym koncie. Pisałem do MaturaToBzduraTV.
15-05-2012 13:00
Find all posts by this user Quote this message in a reply
WinterWolf Offline
*

Posts: 160
Joined: May 2012 {socialsites}


Post: #19
RE: Sieci partnerskie
Tak, do sieci partnerskich trzeba się zgłosić. Pod linkiem, który podałam w sprawie Machinimy, koleś informuje jak trzeba napisać wniosek o partnera. Generalnie warunkiem wg niego jest posiadanie min. średniej wyświetleń z ostatnich 20 filmów wynoszącej 1000. I to jest minimalny próg tego by gość zaczął rozpatrywać wniosek. Sądzę, że inne sieci partnerskie, nawet Agora, podchodzą do tego podobnie, choć u nas być może wciąż patrzy się głównie na liczbę widzów (Machinima przestała patrzeć na liczbę widzów, ponieważ zbyt wiele osób kupowało sobie suby). Jedynie "pomarańczka" brała każdego, by potem ladnie oskubać go z zysków, także trzeba uważać z firmami, które same pisują do youtubowiczów.
15-05-2012 13:08
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Sou Offline
*

Posts: 500
Joined: Jan 2012 {socialsites}


Post: #20
RE: Sieci partnerskie
No my tu akurat o Agorze o której nic nie wiadomo za bardzo ;) Sieci partnerskie często mają swoje wymagania podane na www. Np miesięczne wyświetlenia filmów na poziomie >2k dziennie oraz 1500 widzów itd itp.

Na zachodzie z subami jest troche inaczej niż u nas. U nich większość wyświetlń idzie z wyszukiwarek, w polsce jeśli chodzi o zagrajmerów to spora część wyświetleń dotyczy subów lub jest z nimi związana (subskrybenci wybijają filmy do "polecanych" na YT). Więc u nas na pewno patrzą bardzo na subki tak samo jak na wyświetlenia.

Na jakość materiałów raczej nie patrzą ;)

Sygnatura usunięta z powodu niezgodności z regulaminem

:cool:
15-05-2012 13:16
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Podatki Partnerskie, o co chodzi ? Marcin4007 18 4.315 29-01-2013 19:58
Last Post: yahoo
  Problem z wyszukaniem sieci Wi-Fi Elwood 2 1.111 17-09-2012 14:45
Last Post: Elwood

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 2 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5