Post Reply 
MegaZajka zaczyna nagrywać Vlogi...
Author Message
SeedPL Offline
*

Posts: 165
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #11
RE: MegaZajka zaczyna nagrywać Vlogi...
@CTSG - a kto to hater? Coś jak ze świętym Mikołajem czy z duchem w szafie?

@topic
Osobiście nic mi nie przeszkadza w Zajkowych vlogach, całkiem przyjemne tło i słucha się też nie najgorzej.
15-06-2011 10:51
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Roofix Offline
*

Posts: 557
Joined: Jan 2011 {socialsites}


Post: #12
RE: MegaZajka zaczyna nagrywać Vlogi...
Kolejny vlog a'la "nagrywam vloga, bo myślę, że mam coś do przekazania i nic ci do tego". Masę podobnych widziałem, mające oddanych widzów - jak nic MegaZajka czyni starania do zyskania partnerstwa na YT, bo za vlogi najłatwiej (jakby nie patrzeć, to twórczość własna).
Gdyby miał coś do powiedzenia ciekawego, to może by to uszło, a tak to vloger jakich wielu. Kolejny mentor dla zagubionej w Internecie młodzieży.
15-06-2011 11:07
Find all posts by this user Quote this message in a reply
CTSG Offline
*

Posts: 216
Joined: Jun 2011 {socialsites}


Post: #13
RE: MegaZajka zaczyna nagrywać Vlogi...
(15-06-2011 09:29 )ModronCube Wrote:  Możesz nie prezentować uproszczonego toku rozumowania w stylu 'haters gonna hate'?
Osoby z uprzedzeniem do danego tematu będą wygłaszać bezpodstawne, negatywne opinie. Z tą bezpodstawnością oczywiście może być różnie, żebyś mnie zaraz o generalizowanie nie posądził. Punkt jednak w tym, że owe opinie biorą się z uprzedzeń i nastawienia, a nie samego faktu istnienia problemu.

Tak na marginesie, to takie kroplówki słowne wydają mi się zbędne. Odpisałem na prośbę. Myślę jednak, że jakkolwiek uproszczone bądź generalizujące są moje wypowiedzi, to właśnie takie mają być i wystarczająco jasno przekazują mój punkt widzenia.

I'm the root of all that's evil, yeah, but you can call me cookie.
(This post was last modified: 15-06-2011 13:00 by CTSG.)
15-06-2011 12:57
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
kaszub Offline
*****

Posts: 535
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #14
RE: MegaZajka zaczyna nagrywać Vlogi...
Quote:Kolejny mentor dla zagubionej w Internecie młodzieży.

Pięknie powiedziane Roofix.
Z tego co zauważyłem, to vlogi oglądają osoby, które nie potrafią sprecyzować swoich poglądów. Jeszcze inni szukają usprawiedliwienia za swoje zachowanie. Oczywiście są też osoby które vlogi oglądają zgodnie z ich pierwotny celem stworzenia, czyli żeby poznać opinie kogoś na jakiś temat. Dobry vloger powinien w swoich przemówieniach poruszać tematy niebanalne, takie które wymagają czegoś więcej od widzów niż komentarz "masz rację!; Zgadzam się!; etc". Vlogi tak jak i zwykłe blogi powinny pobudzać do dyskusji i szerokiej wymiany poglądów.

To jest moja małą opinia na temat vlogów. Nie musicie się z nią zgadzać.

A co do Megazajki? Nudy. Nic ciekawego. Bez polotu. Oklepane tematy i zero oryginalności. Ale niech nagrywa dalej. Może kiedyś wyjedzie z tego coś kontrowersyjnego. ;-)
15-06-2011 12:57
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
CarlSheppards Offline
*

Posts: 207
Joined: Dec 2010 {socialsites}


Post: #15
RE: MegaZajka zaczyna nagrywać Vlogi...
Film pierwszy - nic ciekawego, wręcz bełkot, głupoty.

A tyle na temat drugiego filmu:
[Image: autism.png]
15-06-2011 13:14
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Lavos Offline
*

Posts: 1.111
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #16
RE: MegaZajka zaczyna nagrywać Vlogi...
@CTSG
To właśnie są ci hejterzy? Ludzie nastawienia negatywnie?
Nie zdziwię się, jeśli będzie takich sporo, bo Zajka swoich kompetencji w tematach nie pokazuje. Ot, ponarzeka i tyle.

[Image: kaos.gif]
Wiatry w mojej głowie prowadzą mnie.
15-06-2011 13:56
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Falc00n Offline
*

Posts: 155
Joined: Apr 2011 {socialsites}


Post: #17
RE: MegaZajka zaczyna nagrywać Vlogi...
Tak by the way co sądzicie o vlogu JJay'a? Pierwszy odcinek wyszedł już jakiś czas temu, ale interesuje mnie Wasza opinia. Moim zdaniem był dobry. Z chęcią słuchałem i ani razu nie zawiało mi nudą. Wydaje mi się, że mówił dość ciekawie. Jak Wy to odebraliście? Gdyby ktoś nie oglądał zapodaję film:




(This post was last modified: 15-06-2011 16:44 by Falc00n.)
15-06-2011 16:44
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Sworson Offline
*

Posts: 139
Joined: May 2011 {socialsites}


Post: #18
RE: MegaZajka zaczyna nagrywać Vlogi...
Jak dla mnie to ten Vlog JJ totalnie nie trzymał się kupy. To już chyba MegaZajka był lepszy.
15-06-2011 17:37
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Roofix Offline
*

Posts: 557
Joined: Jan 2011 {socialsites}


Post: #19
RE: MegaZajka zaczyna nagrywać Vlogi...
Jakość jest dziwna (kolorystyka także), no i sam JJ jest w kapeluszu w zamkniętym pomieszczeniu. A to tym bardziej dziwne.
15-06-2011 17:41
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Gik Offline
*

Posts: 781
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #20
RE: MegaZajka zaczyna nagrywać Vlogi...
Po wcześniejszym wykasowaniu swoich vlogów, MegaZajka tym razem zaszczycił nasz alogami w swoim wykonaniu. Chciałem napisać dłuższy komentarz, ale uznałem, że te filmy mówią same za siebie.





Pierwszy to jego wspomnienia z dzieciństwa. Szczerze mówiąc, nie widzę żadnego związku tych wspominek z tematem aloga. 10 minut stracone.





W drugiej części pierwszego aloga coś tam próbował liznąć ten temat, ale po 5 minutach wyłączyłem filmik. Nie wytrzymałem. Pozwolicie, że nie będę opisywał, co on tam mówi, nie chcę psuć wam "zabawy".

No i mamy jego 2 alog. O opętaniach.





Zostawmy, kto wierzy w opętania, a kto nie. Skupmy się tutaj na zachowaniu MegaZajki. A zachowuje się - mówiąc szczerze - jak debil. Jak brać kogoś takiego na poważnie? On myśli, że ktokolwiek wejdzie z nim w dysputę? Zanim ktoś mnie oskarży o oczernianie MZ: dobrze ci radzę - odsłuchaj tego aloga. Po prostu to zrób. Chyba sobie ściągnę to na dysk, bo mam przeczucie, że Zajka najdalej za 2 dni ten filmik usunie.

[Image: aqI8D.jpg]
(This post was last modified: 25-06-2011 19:38 by Gik.)
25-06-2011 19:37
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  MegaZajka zamknął konto Gik 401 106.590 13-11-2012 10:43
Last Post: Grzybiarz
  "Nie dam sobie grozić" - MegaZajka w roli śmierci Aktualności 40 14.330 18-09-2011 20:02
Last Post: Gik

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5