Post Reply 
Administrator może wszystko, czyli „zabawne” sytuacje na forach
Author Message
punio7 Offline
*

Posts: 1.019
Joined: Jan 2011 {socialsites}


Post: #11
RE: Administrator może wszystko, czyli „zabawne” sytuacje na forach
7. Gdzie widzisz tu niekonsekwencje? Za byle pierdoły to zawsze najpierw wstawiam komentarz do posta a w przypadku kontynouwania- dopiero warn. I konsekwentnie tak było w tamtym wypadku. Czekałem ze wstawieniem warna aż odpowiesz na jego post bo miałem nadzieję iż oboje winowajców kłótni będzie miało powody do otrzymania ostrzeżenia.

[Image: 88440151.gif]
(This post was last modified: 24-08-2011 21:15 by punio7.)
24-08-2011 21:14
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Gik Offline
*

Posts: 781
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #12
RE: Administrator może wszystko, czyli „zabawne” sytuacje na forach
1. Ojoj. Sorry, że zwracam ci uwagę za trollowanie.
2. Przeczytałeś. Bo tak. Tak samo jak ja jestem gestapo. Bo tak. Bo po co uzasadniać swoje stanowisko.
3. Zakapowałeś "kogoś tam", ale nie chcesz dokładnie wskazać kogo. Wygodne. Ano, masz honor. Lul X5
4. Eeej noo, gdybym ci teraz napisał, to nie byłaby niespodzianka >:(.
5. A jeśli chciałem ci dać 50% ostrzeżenie? A jeśli chciałem tylko napisać, że kłamiesz? A jeśli chciałem poprosić o danie ci moda? A jeśli...
6. Ah, czyli to jednak to nie był trolling? Wytłumacz mi to.
7. Przyznałem, że musimy jeszcze uzgodnić parę spraw, aby uniknąć właśnie takich niekonsekwencji w przyszłości. Czyli krótko: przyznałem, że moderacja źle działa. Nom, beka, beka.

Na dalsze pytania odpowiem jutro o godzinie nieokreślonej.

Hej, mam pomysł. Jutro założę osobny temat, coś w stylu "Zapytaj admina/moda", gdzie będziecie mogli zadawać pytania, a także zgłaszać swoje obiekcje co do działań forumowej "władzy". Tak, moją rozmowę z vlodkiem też tam przeniosę, nie chcę ciągnąć tutaj offtopa.

[Image: aqI8D.jpg]
24-08-2011 21:18
Find all posts by this user Quote this message in a reply
kaszub Offline
*****

Posts: 535
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #13
RE: Administrator może wszystko, czyli „zabawne” sytuacje na forach
Panowie wyżej:

Spokój. My tu "obgadujemy" PN a nie siebie nawzajem. A poza tym, Vlodek, skoro nie przeczytałeś całego artykułu, to nie powinieneś się w tym temacie wypowiadać.

Pozdrawiam.
24-08-2011 21:38
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Wan1Mas Offline

Posts: 599
Joined: Aug 2011 {socialsites}


Post: #14
RE: Administrator może wszystko, czyli „zabawne” sytuacje na forach
Moja reakcja na to że ktoś chce obgadywać forum na którym jeżeli coś nie cukrzy to jest zue

http://www.youtube.com/watch?v=boh92DrYEWs

A tak na poważnie, co Wy na to żeby zrobić małego 4chana u nich na forum? nuff said
24-08-2011 23:01
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Mandero Offline
*

Posts: 159
Joined: Apr 2011 {socialsites}


Post: #15
RE: Administrator może wszystko, czyli „zabawne” sytuacje na forach
Wybacz, że nie jestem Kaszubiakiem czy też Puniem Gik ^^.

http://playnext.pl/?page_id=4/sugestie/w...-pl/#p6646


Attached File(s) Thumbnail(s)
   
(This post was last modified: 24-08-2011 23:31 by Mandero.)
24-08-2011 23:29
Find all posts by this user Quote this message in a reply
punio7 Offline
*

Posts: 1.019
Joined: Jan 2011 {socialsites}


Post: #16
RE: Administrator może wszystko, czyli „zabawne” sytuacje na forach
Twój temat został skasowany nie dlatego, że był zły czy kogoś obrażał. Twój temat Giku zawierał dyskusję i dlatego był zbędny na tamtym forum. I to chyba tyle w tym temacie.

A co do 4chanów czy innych pomysłów to kategorycznie odradzamy. Nie potrzeba nam na tym froncie więcej kłótni.

BTW. rzuciła mi się w oko pewna śmieszna sytuacja:


Attached File(s) Thumbnail(s)
   

[Image: 88440151.gif]
(This post was last modified: 25-08-2011 07:42 by punio7.)
25-08-2011 07:41
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Mandero Offline
*

Posts: 159
Joined: Apr 2011 {socialsites}


Post: #17
RE: Administrator może wszystko, czyli „zabawne” sytuacje na forach
Nowe forum ma cenzurke. Yay. Temat usunięty w godzinę.


Attached File(s) Thumbnail(s)
   
25-08-2011 10:29
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Lavos Offline
*

Posts: 1.111
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #18
RE: Administrator może wszystko, czyli „zabawne” sytuacje na forach
Od dnia powstania PN wiadome mi było, że cała, khe, khem, 'akcja' służy tylko podbijaniu ego jej organizatorów. Powstanie forum odbyło się tylko dlatego, że biedacy nie mogli tłamsić krytyki innych, dlatego musieli sobie zrobić bezpieczną oazę, gdzie masy dzieciaków ze zdecydowanie za dużą ilością wolnego czasu będą z zapałem włazić im w dolną część pleców. Oczywiście wszystko co jest odmienne od tej jakże szlachetnej koncepcji forum PN musi być szybko usunięte. Nie chcą przecież siania jakichś wywrotowych myśli, prawda?

Spotkałem dużo forów, które były mocno porąbanymi przybytkami Internetu. Na jednym na przykład usuwano moje wpisy, bo zacząłem argumentować swoje wypowiedzi (moderator stwierdził, że takie osoby jak ja trzeba banować, hyh), na innym nie uważałem za celowe napisanie czegoś o sobie, a jedna osoba wpisała w google mój nick i założyła, że każdy wynik oznaczą tą samą osobę..najwięcej jednak lulzu oferowało i oferuje mi forum CDA. Tam moderator nie potrafi argumentować swojej wypowiedzi, a tylko szydzi, ludzie nie potrafią czytać ze zrozumieniem, a posty forumowych pupilków oraz prywata znaczą więcej niż nieco przyzwoitości pierwotnej. Plus mają diabelnie głupi regulamin (nie wolno napisać nic o pifffku, bo dzieci tam przebywający rzucą się do monopolu).

[Image: kaos.gif]
Wiatry w mojej głowie prowadzą mnie.
25-08-2011 10:38
Find all posts by this user Quote this message in a reply
SeedPL Offline
*

Posts: 165
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #19
RE: Administrator może wszystko, czyli „zabawne” sytuacje na forach
Nie ma co oceniać całego forum przez jednego administratora. IMHO każdy popełnia błędy, może to po prostu jakieś niezgodności. Napisałem do Rocka PW na YT, może mi w tej sprawie odpowie i się wszystko wyjaśni.
25-08-2011 10:44
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
kaszub Offline
*****

Posts: 535
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #20
RE: Administrator może wszystko, czyli „zabawne” sytuacje na forach
Seed, ale ta sprawa wyjaśnia się już od miesiąca. Nie chodzi tu o to, żeby Rock nagle zmienił zdanie. Celem jest to, żeby "wyznawcy" PlayNext i Rock otrzeźwieli i spojrzeli z innej perspektywy na ich mały świat.
25-08-2011 10:51
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  ACTA ,czyli nowy porządek Blitz 20 5.234 28-06-2012 00:17
Last Post: iskradeus
  Forum schodzi na psy a może na dzieciaki ?? aBizonxD 18 5.077 11-08-2011 10:27
Last Post: Gik
  Zagrajmer idealny-czyli nie dawać się opętać popularności. RIG 9 2.960 26-06-2011 16:27
Last Post: Sworson
  Disscussion Studio - czyli jak zniszczyć fajny pomysł. thefifiasek 114 25.665 08-05-2011 22:13
Last Post: Roofix

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5