Post Reply 
Pogadajmy o zagrajmy.
Author Message
Lavos Offline
*

Posts: 1.111
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #31
RE: Pogadajmy o zagrajmy.
Quote:Przykładowo Gika boli tyłek bo mu w kinie przeszkadzają i musi o tym opowiedzieć na forum, no to mam pierwszy jakiś przykład.
Nie musisz pisać więcej, udowodniłeś, że nie wiesz czym jest butthurt. Ciao.

[Image: kaos.gif]
Wiatry w mojej głowie prowadzą mnie.
17-04-2012 19:39
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Rangy Offline
*

Posts: 198
Joined: Jan 2012 {socialsites}


Post: #32
RE: Pogadajmy o zagrajmy.
(17-04-2012 19:39 )LavosCore Wrote:  
Quote:Przykładowo Gika boli tyłek bo mu w kinie przeszkadzają i musi o tym opowiedzieć na forum, no to mam pierwszy jakiś przykład.
Nie musisz pisać więcej, udowodniłeś, że nie wiesz czym jest butthurt. Ciao.

Mhm, butthurt w istocie własnej ma wiele znaczeń, bo to też zależy od interpretacji tego słowa. Przykład w związku z tematem Gika miał znaczenie porównywalne do tego, że przykładowo "Pan Minecraft" został urażony przez "Pana Lavosa" i zakłada temat jaki to "Pan Lavos" jest zły. Fakt, że tamten przykład był marny, lecz przykładów i interpretacji jest więcej. Ale skoro ciao, to ciao.
17-04-2012 19:55
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
CTSG Offline
*

Posts: 216
Joined: Jun 2011 {socialsites}


Post: #33
RE: Pogadajmy o zagrajmy.
(17-04-2012 17:41 )LavosCore Wrote:  Nie masz dowodu na butthurt któregokolwiek z autorów artykułu na szmatube wiki, zatem nie wiem czy cokolwiek dalszego w tym temacie z twojej strony mnie zainteresuje. Czasem w ogóle się zastanawiam, czy wiesz, że to co piszesz jest subiektywne, czy po prostu lubisz by zabrzmiało jak fakt oczywisty. Jeśli to drugie, nie przeszkadzaj sobie. Pójdę po popcorn.
Wybacz Lavos, ale nie widzę najmniejszego sensu podkreślać za każdym razem kiedy kiedy chcę wyrazić subiektywną opinię. Ty też tego nie robisz, nie rozumiem więc dlaczego wymagasz tego ode mnie. Mój subiektywizm faktów nie udaje. Czyżby Twój próbował? A może jest jakiś inny powód tak nierównego traktowania?

@Gik: Nie rozumiem zaskoczenia. Tak, cieszą się tak bardzo, że chcą się tym podzielić ze wszystkimi widzami. Powiem Ci więcej - uważam, że dzielenie się emocjami płynącymi z gry to jeden z głównych elementów współczesnego zagrajmy. Polskie LP oglądałem za czasów Bungo i Niezapominajki i nie uważam, żeby miał wtedy miejsce jakikolwiek boom. Nieznaczny wzrost zainteresowania, nic nie znaczący na tle tego co miało miejsce kiedy ruszyła Minecraftowa maszyna. I yup, serio.

I'm the root of all that's evil, yeah, but you can call me cookie.
17-04-2012 21:21
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Karvioo Offline
*

Posts: 4
Joined: Aug 2011 {socialsites}


Post: #34
RE: Pogadajmy o zagrajmy.
Poruszę wyłącznie wątek Szmatuba, bo Minecrafta kijem przez ścierkę bym nie dotknął. Przeglądać cały ten szmaciany serwis, bo sama nazwa tak wskazuje - zacząłem kilka dni temu. Nie wiem tylko, czy to ja mam jakiś spieprzony humor, czy może te artykuły są tak sztuczne. Domniemam, że miały one nas poniekąd rozśmieszyć, ale w stosunku do mnie, autorom portalu to nie wyszło. Zamiast uśmiechnąć się trochę czytając te wypociny, to zareagowałem odruchem wymiotnym. Wszystkie zawarte tam 'informacje' ilustrują aktualną sytuację, czyli między innymi to, jakie użytkownicy Internetu potrafią mieć o sobie mniemanie. Uwagi redakcji/redaktora/kogokolwiek kto to pisał, były tak strasznie naciągane, że w pewnym momencie zacząłem zastanawiać się, czy polska scena upadła już do tak zaskakująco niskiego poziomu, aby nieudolnie poniżać innych, w dodatku wykorzystując do tego publikę, czy może jest to spowodowane brakiem odpowiednich miejsc, w których ktoś mógłby wyrazić swoją opinię. Moim zdaniem zostało to stworzone na siłę, z gimnazjalnym humorem, czego nie cierpię. Co najwyżej kilka tych słodkich wpisów lekko mnie rozśmieszyło, reszta to całkowite dno.

[Image: xuYrM.png]
17-04-2012 22:34
Find all posts by this user Quote this message in a reply
OmonandTao Offline
*

Posts: 35
Joined: Nov 2011 {socialsites}


Post: #35
RE: Pogadajmy o zagrajmy.
Czytając ten temat jedna rzecz często się powtarzająca silnie mnie razi. Wrzucanie wszystkich do jednego worka. Przykładowo ludzie kręcący minecrafta. Owszem są tacy, którzy w ten sposób chcą uzyskać jak największą liczbę subskrypcji, ale nie zapomnijmy o użytkownikach, którzy są zwykłymi fanami tej gry. Uważają, że to co stworzyli w tamtym świecie może być godne uwagi innych, bądź wpadli na pomysł innego wykorzystania tego świata do kręcenia filmów. Nie wiem czemu w większości wypowiedzi jest używany taki ogół. Też jakby na to nie patrzeć ten spam filmów z minecrafta, które naprawdę nie są godne uwagi wcale nie zyskują dużej popularności. W dodatku kto ma prawo zabronić im kręcenia tych materiałów? Może po prostu sprawia im to przyjemność, dodaje pewności siebie, poprawia dykcję. Nikt z nich nas nie zmusza do oglądania ich twórczości.
@Gik
Quote: Minecraft - brak kreatywności, minefagi, a ich "zagrajmy" stoją na naprawdę żenującym poziomie. Ultracombo stanowi MariaMagdalenaMonika, czy coś, która swoim nudnym komentarzem, płcią niemęską oraz majnkraftem załatwiła sobie 100k widzów
MariaMagdalenaMonika wcale nie robi błahych materiałów. Czy jej serie pt. "Minecraft na obcasach" można nazwać bezwartościową? Chwali się tym co zdołała zbudować i ludziom się to podoba. Notabene jej filmiki mogą być inspiracją dla innych ludzi w "budowaniu" w minecrafcie.

Tak naprawdę ja również użyłem ogółu. ;p Niestety jestem osobą nową na tym forum i nie chcę nikogo oceniać, bo po 1 nie mam prawa, po 2 nie znam was za dobrze. W każdym bądź razie chciałem okazać moje odczucia po przeczytaniu tej dyskusji. ;)

Tak kończąc to ten temat jest jak rzeka, można o nim gadać w nieskończoność. Co jest z pewnej strony czymś pozytywnym.
17-04-2012 22:37
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
ADominacja Offline
*

Posts: 210
Joined: Jul 2011 {socialsites}


Post: #36
RE: Pogadajmy o zagrajmy.
1. Ja naprawdę cenię sobie filmiki, które pokazują coś imponującego w Minecraft. Osób tworzących takie rzeczy jest naprawdę mało. Pani MMM do nich nie należy. Ulepiła śnieżkę, CTSG sturlał ją ze zbocza i powstała stale rosnąca kula śnieżna.
2. Osobiście nie mam prawa nikomu zabronić przestać kręcić filmiki z Minecrafta. Chciałbym jednak, żeby ich twórcy zastanowili się nad tym, co chcą osiągnąć i jaki sposób. Chcesz pokazać innym swoją kreatywność, czy marzy ci się 10k widzów? Ujmiesz innych swoimi pomysłami, czy będziesz krzyczał, klął, rzucał na lewo i prawo wymuszonymi dowcipami? Ulepszysz cudze dzieła, a może je bezczelnie skopiujesz?
Może się okazać, że warto zająć się czymś innym, oryginalniejszym. Będąc marnym copycatem zmarnujesz czas swój, a swymi niskich lotów dziełami odrzucisz tych, którzy mają przynajmniej odrobinę dystansu wobec Minecrafta.
17-04-2012 23:20
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Wan1Mas Offline

Posts: 599
Joined: Aug 2011 {socialsites}


Post: #37
RE: Pogadajmy o zagrajmy.
"Dajcie mi 20 godzin, a postawię replikę pałacu Buckingham, dajcie mi chęci, a postawie cud architektoniczny na miarę "Chicago Spire", ewentualnie dokonam kwadratury koła."
Problem z dzisiejszymi polskimi widełkami z Minecrafta jest taki, iż ludzie oglądając innych, zagranicznych zagrajmerów, ewentualnie czytając jakieś forumy lub siedząc na planetminecraft, reddita, bezczelnie kopiują projekty innych, przy okazji wykonując daną idee 3-4 razy gorzej, a to system oświetlenia kuleje, a to system redstone'a posysa a tu symetria gdzie miała być asymetria itd itp... Doprawdy, rozumiem się inspirować, lecz kiedy udało mi się ujrzeć projekt Sparkleza który przeszedł przez kalkę jakiegoś boja od majnkrafta na polaczkowej tubie, złapałem się za głowę i straciłem wiarę.
(This post was last modified: 18-04-2012 05:33 by Wan1Mas.)
18-04-2012 05:27
Find all posts by this user Quote this message in a reply
ZNPiesPL Offline
*

Posts: 28
Joined: Jan 2012 {socialsites}


Post: #38
RE: Pogadajmy o zagrajmy.
(18-04-2012 05:27 )IConquer Wrote:  "Dajcie mi 20 godzin, a postawię replikę pałacu Buckingham, dajcie mi chęci, a postawie cud architektoniczny na miarę "Chicago Spire", ewentualnie dokonam kwadratury koła."

Szkoda, że będzie to wyglądało jak ziemianka. Owszem, niektóre budowle, mogą zadziwić, tylko jaki jest w tym sens, skoro koleś traci czasami, kilka miesięcy życia, po to, aby stworzyć co? Budowle z pixeli, która u potencjalnego odbiorcy nie minefaga zostanie skwitowane chwilą zdziwienia, po czym pójdzie on w swoją stronę. Co więcej, gdy taki minefag zobaczy, film z taką konstrukcją, sam poleci do swoich pixelowatych 4 ścian i zmarnuje kilka miesięcy, na zbudowanie czegoś imponującego, co mu nie wyjdzie.
18-04-2012 07:12
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Lavos Offline
*

Posts: 1.111
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #39
RE: Pogadajmy o zagrajmy.
@Rangy
Widząc jak bronisz się relatywizmem, nie sądzę naprawdę, czy dialog z tobą byłby owocny.

(17-04-2012 21:21 )CTSG Wrote:  Mój subiektywizm faktów nie udaje. Czyżby Twój próbował? A może jest jakiś inny powód tak nierównego traktowania?
Widocznie źle zrozumiałem
Quote:(...)wytwór rozbolałych tyłków i widać to na każdym kroku.
Na przyszłość zapamiętam, że lubisz tak stylizować swoje wynurzenia.

(17-04-2012 22:34 )Karvioo Wrote:  Domniemam, że miały one nas poniekąd rozśmieszyć, ale w stosunku do mnie, autorom portalu to nie wyszło.
Nie wiem skąd taki wniosek, ale mogę za siebie powiedzieć, że ja dla rozśmieszania randomów z Internetu artykułów nie pisałem. Kilka z osób tutaj naprawdę z lubością wskazuje na to, że artykuły były nieśmieszne etc., nie widząc, że ich forma nie leży w tym aspekcie.

Quote:Zamiast uśmiechnąć się trochę czytając te wypociny, to zareagowałem odruchem wymiotnym.
Jak klawiatura?

Quote:Wszystkie zawarte tam 'informacje'
'Informacje'? Insynuujesz, że artykuły nie opierają się na faktach? W którym momencie? Preparujemy screeny? Dramy się nam przyśniły? Filmiki zrobiliśmy sami, modyfikując głos w Audacity czy innym wybitnym edytorze audio?

Quote:ilustrują aktualną sytuację, czyli między innymi to, jakie użytkownicy Internetu potrafią mieć o sobie mniemanie.
Tak, osoby tam opisywane moją o sobie mniemanie dość wybujałe.
Ach, kim jesteśmy, by opisywać fakty i wydawać krytyczne opinie!

Quote:Uwagi redakcji/redaktora/kogokolwiek kto to pisał, były tak strasznie naciągane,
Naciągane? Wut?

Quote:że w pewnym momencie zacząłem zastanawiać się, czy polska scena upadła już do tak zaskakująco niskiego poziomu, aby nieudolnie poniżać innych, w dodatku wykorzystując do tego publikę, czy może jest to spowodowane brakiem odpowiednich miejsc, w których ktoś mógłby wyrazić swoją opinię.
Słodkie jest twoje przekonanie o faktach i opinii jako ekwiwalentach smoły i pierza.

Quote:Moim zdaniem zostało to stworzone na siłę, z gimnazjalnym humorem, czego nie cierpię. Co najwyżej kilka tych słodkich wpisów lekko mnie rozśmieszyło, reszta to całkowite dno.
Czyli nadal bawi cię humor, którego nie cierpisz. Chyba nie mam więcej pytań, bo argumentów i tak się raczej nie doczekam.

[Image: kaos.gif]
Wiatry w mojej głowie prowadzą mnie.
(This post was last modified: 18-04-2012 15:58 by Lavos.)
18-04-2012 15:54
Find all posts by this user Quote this message in a reply
CTSG Offline
*

Posts: 216
Joined: Jun 2011 {socialsites}


Post: #40
RE: Pogadajmy o zagrajmy.
(18-04-2012 15:54 )LavosCore Wrote:  Na przyszłość zapamiętam, że lubisz tak stylizować swoje wynurzenia.
Spoko. Skoro ja przywykłem, to i Tobie się uda.
(16-04-2012 22:38 )LavosCore Wrote:  Minecrafta używa się głównie po to, by zwabić masy dzieci, mających obsesję na punkcie tej gry, gdyż oni bez wahania i najszybciej dadzą suba. Tu nie ma zwodzenia naiwnych owieczek na manowce. To rozmyślne działanie, które ma dać więcej widzów.

I'm the root of all that's evil, yeah, but you can call me cookie.
18-04-2012 16:24
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Kręcenie zagrajmy po angielsku Tylak21 23 6.399 21-05-2013 13:59
Last Post: Tylak21
  Czy wasi rodzice oglądają wasze zagrajmy ? dawzar1949 74 23.355 21-04-2013 19:56
Last Post: Tectologic
  Pomysł na Zagrajmy sirgouda 13 3.497 25-01-2013 13:03
Last Post: Elwood
  Konkurencyjne forum o zagrajmy Aquila 5 2.218 14-01-2013 09:58
Last Post: Sou
  Zagrajmy w Minecraft? loban1970 63 19.836 10-01-2013 02:52
Last Post: Elwood
  Zagrajmy powyżej 15 minut. Deso 29 8.425 27-12-2012 01:53
Last Post: Rexlu
  Jakie gry wolicie dla zagrajmy - starsze czy nowe ? sitas098 9 2.617 09-12-2012 17:08
Last Post: Jayu
  Sens Robienia Zagrajmy czyli Chęć Wybicia się ogm 25 6.846 06-11-2012 20:14
Last Post: degieb
  Zagrajmy na teraz daniello008 6 1.708 03-09-2012 14:14
Last Post: JudiMakeFun
  3 gry Darksiders2/DarkSouls/GuildWars2 "Zagrajmy w" MistPanda 6 2.538 27-08-2012 18:51
Last Post: kubn2

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 4 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5