Post Reply 
Krótkie czy długie odcinki?
Author Message
Kern3l Offline
*

Posts: 589
Joined: Mar 2011 {socialsites}


Post: #31
RE: Krótkie czy długie odcinki?
(15-05-2011 20:23 )MrZupapl Wrote:  Dodatkowo, YT wprowadziło pewną fajną funkcję. Film zaczyna się od momentu w którym się go zamknęło (myślę, że to YT wprowadziło, a nie np. przeglądarka). Co bardzo pomaga przy długich odc, które preferuję. Zawsze miałem problemy z zapamiętaniem minuty, w której skończyłem oglądać.

Też to zauważyłem raz, a więc to nie przypadek ;] Problem rozwiązany! Ze strony użytkownika nie ma już żadnych przeciwwskazań przed wrzucaniem soczystych partów.

Ze strony prowadzącego jest oczywiście ograniczenie ze względu na moc przerobową zarówno komputera, jak i jego samego ;>

<object type="text/html" data="http://bit.ly/ofoRM0" width="100%" height="125px"></object>
15-05-2011 21:36
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Shinji-kun Offline
*

Posts: 69
Joined: Apr 2011 {socialsites}


Post: #32
RE: Krótkie czy długie odcinki?
Aa, a więc to dlatego moja godzinna pętla Timotei czasami włączała się na 25 minucie. Dzięki za niespodziewaną odpowiedź. :p
Jak dla mnie to i tak zależy od preferencji danego użytkownika. Niektóre serie ciężko jest też oglądać w dwóch-trzech podejściach na odcinek, nie pamiętając dokładnie, co było minuty wcześniej.
16-05-2011 07:55
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
punio7 Offline
*

Posts: 1.019
Joined: Jan 2011 {socialsites}


Post: #33
RE: Krótkie czy długie odcinki?
Czy tylko ja zauważyłem i wszyscy w tym temacie w kółko powtarzają to samo?

[Image: 88440151.gif]
16-05-2011 13:44
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
MrZupapl Offline
*

Posts: 183
Joined: Jan 2011 {socialsites}


Post: #34
RE: Krótkie czy długie odcinki?
No bo czasami dla odmiany ludzie się zgadzają w pewnej kwestii:D
16-05-2011 15:00
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Przemol360 Offline
*

Posts: 13
Joined: Jun 2011 {socialsites}


Post: #35
RE: Krótkie czy długie odcinki?
Moim zdaniem najlepsze są odcinki od 9 do 14 minut, nie za długie i nie za krótkie :).
10-06-2011 18:26
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Mide Offline
*

Posts: 117
Joined: May 2011 {socialsites}


Post: #36
RE: Krótkie czy długie odcinki?
Ja zamierzam po opuszczeniu limitu podejść do tego tematu z innej strony.
Mianowicie będę robił przy konwersji podziały na 15 i 45 minut (około). Tak aby każdy mógł wybrać długość która mu pasuje.

kanał: http://www.youtube.com/user/MideStorm
10-06-2011 18:33
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Zwaniec Offline
*

Posts: 20
Joined: Jun 2011 {socialsites}


Post: #37
RE: Krótkie czy długie odcinki?
Na mój gust odcinki 10-15 minut są akurat ok - zawsze można szybko się zorientować gdzie co jest i ewentualnie jakiś fragment przeskoczyć, a i wideo takie ładuje się szybciej.
10-06-2011 20:54
Find all posts by this user Quote this message in a reply
m4xies Offline
*

Posts: 95
Joined: May 2011 {socialsites}


Post: #38
RE: Krótkie czy długie odcinki?
A według mnie robienie czasowe filmików (o ile mamy jeszcze limit) na 10 min. to dobry pomysł, zwłaszcza gdy nie mamy zbyt dobrego łącza. Co ciekawe, nie wiem dlaczego z moim konwertem jest tak, że czasem 10 minutowy filmik zajmuje powiedzmy 240 mb, a 13 minutowy już 340 mb, wie ktoś z was może, dlaczego jest taki przeskok?

Być będąc, będąc tym kim chce się być.
12-06-2011 00:11
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Mide Offline
*

Posts: 117
Joined: May 2011 {socialsites}


Post: #39
RE: Krótkie czy długie odcinki?
Ja spotykam się z różnymi rozmiarami niezależnie od wybranego czasu, nie wiem czy zależy to od ścieżki dźwiękowej czy samego video ale logicznie myśląc podejrzewam że jest to tak samo jak z JPGami na przykład. Niektóre ważą mniej inne więcej w zależności od ilości kolorów użytych i od tego jak często są wymieniane całkowicie (gdyż odcienie jednego koloru w jpgu są zapisywane w skrócie - stąd ważę te pliki mniej niż np bmp które zapisują pixel po pixelu)

Przynajmniej ja to tak rozumuję

kanał: http://www.youtube.com/user/MideStorm
12-06-2011 00:21
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Sworson Offline
*

Posts: 139
Joined: May 2011 {socialsites}


Post: #40
RE: Krótkie czy długie odcinki?
Max. 20 minut. Więcej nie zamierzam oglądać. Chyba, że jednoodcinkowe zagrajmy, tak jak SeValion zrobił 26 minutowy film z Contry. To jeszcze ujdzie. Ale wrzucać odcinki normalnej serii po 30-40 minut, nie dziękuję.
12-06-2011 07:29
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 2 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5