Post Reply 
Administrator może wszystko, czyli „zabawne” sytuacje na forach
Author Message
Lavos Offline
*

Posts: 1.111
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #31
RE: Administrator może wszystko, czyli „zabawne” sytuacje na forach
Quote:Mnie Lavos zastanawia coś a propos forum CDA - co można powiedzieć o udzielających się tam redaktorach pisma? Wszak oni też są moderatorami.
Nie za wiele. Nie czytam tematów z ich udziałem, choć kilka razy widziałem, że mogą używać wulgaryzmów, pomimo tego, że jest to zabronione w regulaminie etc.

@Gik
http://forum.cdaction.pl/index.php?showt...32&st=1340

Wspaniała moderacja CDA, czyli jak wypowiadać się o czymś bez krzty konstruktywizmu. Co ciekawe, dyskusja z nim coś zamarła.

[Image: kaos.gif]
Wiatry w mojej głowie prowadzą mnie.
25-08-2011 23:42
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Matjas2211 Offline
*

Posts: 148
Joined: Aug 2011 {socialsites}


Post: #32
RE: Administrator może wszystko, czyli „zabawne” sytuacje na forach
Lavos ty chyba jesteś na każdym forum.

http://youtu.be/DWkiWtqgOWc
[Image: madoka_magica_icons_by_zeiky-d4xkzmz.gif]
26-08-2011 00:54
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Roofix Offline
*

Posts: 557
Joined: Jan 2011 {socialsites}


Post: #33
RE: Administrator może wszystko, czyli „zabawne” sytuacje na forach
O co w niej chodziło? Krytykowałeś Mass Effect porównując do KOTOR-a?
26-08-2011 11:51
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Lavos Offline
*

Posts: 1.111
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #34
RE: Administrator może wszystko, czyli „zabawne” sytuacje na forach
Myślałem, że link raczej sam wszystko wyjaśnia, ale pokrótce powiem - mod twierdził, że przeszedł KOTORa na samym znalezionym sprzęcie, a w sklepach nie było kompletnie niczego lepszego. Co oczywiście jest wierutną bzdurą.

[Image: kaos.gif]
Wiatry w mojej głowie prowadzą mnie.
26-08-2011 12:43
Find all posts by this user Quote this message in a reply
vlodek2532 Offline

Posts: 316
Joined: Jul 2011 {socialsites}


Post: #35
RE: Administrator może wszystko, czyli „zabawne” sytuacje na forach
CDA? Smuggler to jest kaleka. Na GOL-u szaleje. Jakiś nołnejm powiedział kiedyś, że jego ojciec był ubekem a on się tak obsrał, ze wyleciał z jakimś głupim zakładem i do tej pory z typa się śmieje, że jest kierowców MZK i zarabia grosze jakby sam jakieś kokosy wielkie trzepał.
26-08-2011 15:01
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Roofix Offline
*

Posts: 557
Joined: Jan 2011 {socialsites}


Post: #36
RE: Administrator może wszystko, czyli „zabawne” sytuacje na forach
Hmm, mi to przypomina trochę sprawę z Dungeon Siege - grę da się przejść na znalezionym sprzęcie (praktycznie tylko eliksiry kupując), ale po co się czasem modlić, że coś się znajdzie, jak można od razu kupić, co się chce, a kasy i tak jest w bród? Przeżyłem dyskusję o tym ze znajomym.
@vlodek2532 Czy nie wypadałoby wspomnieć, że jak Smug sam obraża, to nie jest wcale lepszy? Choć z tym ubekiem to niezła zagwozdka, bo skądś on zna sposoby, by przez te lata nie ujawniać się (i tak wszyscy wiemy, że to naczelny ;))
26-08-2011 15:25
Find all posts by this user Quote this message in a reply
vlodek2532 Offline

Posts: 316
Joined: Jul 2011 {socialsites}


Post: #37
RE: Administrator może wszystko, czyli „zabawne” sytuacje na forach
smuggler to idota - kiedyś wziął nawet ode mnie numer gg i pisał do mnie jakieś głupoty. ale wtedy typ z tym ubekiem ostro pojechał. Wątek miał chyba +550 postów i beja niesamowita
(This post was last modified: 26-08-2011 15:27 by vlodek2532.)
26-08-2011 15:26
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
SCARS Offline
*

Posts: 32
Joined: Aug 2011 {socialsites}


Post: #38
RE: Administrator może wszystko, czyli „zabawne” sytuacje na forach
Takie z-idiot-cenie przytrafia się chyba wiekszosci ludzi, konieczne sa tylko dwa czynniki:
1. prywatny folwark, na ktorym mozna skutecznie i bezkarnie eliminoac kazdy sprzeciw - przykladem moze byc chocby tak kochane przez Was forum PlayNexy, prywatne forum MegaZajki czy wreszcie CDA.
2. Odpowiednio duże grono wyznawców gotowych odrzucic logike i wszelkei argumenty byle by bronic swego guru. Ich glos a zarazem liczba jest elementem pompujacym ego w/w guru.

Ostatnim elementem jest czas bo wczesniej czy pozniej w takich warunkach wiekszosci 'guru' zaczyna odwalac sodowka.
26-08-2011 16:43
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Roofix Offline
*

Posts: 557
Joined: Jan 2011 {socialsites}


Post: #39
RE: Administrator może wszystko, czyli „zabawne” sytuacje na forach
Podobnie z forami zespołów muzycznych. Wychwalanie bardzo chętnie widziane, ale krytyka już nieszczególnie. Ostatnio zamknięto na jakiś czas forum The Prodigy, których występ na Woodstocku wywołał falę krytyki, głównie z powodu barierek i postawy muzyków wobec festiwalu.
@vlodek Smuggler tak po prostu do Ciebie pisał? Od tak?
Co do postawy - czy widzi się, by mod, w dodatku człowiek znany, bawił się potem sam w wycieczki osobiste?
Z innej beczki - forum Spoony'ego jest podobno zamknięte dla nowych użytkowników. Widać tak bardzo nie lubił krytykowania, że widać zamknął się w gronie pochlebców.
26-08-2011 16:50
Find all posts by this user Quote this message in a reply
vlodek2532 Offline

Posts: 316
Joined: Jul 2011 {socialsites}


Post: #40
RE: Administrator może wszystko, czyli „zabawne” sytuacje na forach
No nie tak po prostu. Mieszałem go z błotem, przyrównywałem do gówna - mieliśmy ogólnie obustronna kose. W końcu któregoś dnia do mnie napisał bo miałem GG podane w profilu.
26-08-2011 17:52
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  ACTA ,czyli nowy porządek Blitz 20 5.234 28-06-2012 00:17
Last Post: iskradeus
  Forum schodzi na psy a może na dzieciaki ?? aBizonxD 18 5.077 11-08-2011 10:27
Last Post: Gik
  Zagrajmer idealny-czyli nie dawać się opętać popularności. RIG 9 2.961 26-06-2011 16:27
Last Post: Sworson
  Disscussion Studio - czyli jak zniszczyć fajny pomysł. thefifiasek 114 25.730 08-05-2011 22:13
Last Post: Roofix

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 2 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5